Instagram مدل سوفی Mudd Flaunts Her رخ در بالا برای آخرین به روز رسانی

Instagram مدل سوفی Mudd قرار داده و او را قاتل منحنی بر روی صفحه نمایش برای یک کولاژ عکس در تازه ترین ها. او عینک تنگ اتصالات پوش و بالا که به نمایش دارایی های خود را به عنوان او زده چند شمار در اهل تفریح و بازی, عکس.

21 سال تا به حال یک بازی گاه به گاه عکاسی در خانه که در آن او عکس گرفته شده در مقابل یک آینه قدی که تا به حال گیتار در یک طرف و یک گیاه خانه دیگر است. Mudd لایه نه snaps بیش از هر کس دیگری به عنوان بالا شش شد و شایع ترین. او sported یک جفت قهوه ای دور کمر بالا شلوار یوگا است که او را در آغوش گرفت دور کمر کوچک و انحناء پشت و مطابق بند با پایین v-گردن و اضافی تسمه در اطراف بالای فنجان. ساز و برگ خود را از الو یوگا.

در عکس اول از کولاژ Mudd نشسته بر روی زمین به عنوان دوربین انجام شد تا در او. رسانه های اجتماعی تاثیر گذار است کافی رخ بود به سختی موجود توسط تنگ. او نگه داشته و او را بلند قهوه ای مو راست پایین برای هر یک از عکس. Mudd ایستاد تا برای دومین ضربه محکم و ناگهانی و قوسی پشت او که به نظر او انحنا شکل است. او خم شد و با آرنج در طبقه سوم عکس او به عنوان تکیه در نزدیک به دوربین با سر او را در دست او.

Mudd به یک شات کامل از بدن خود را به عنوان او خم شد برای چهارمین pic. این زاویه نشان داد که مدل باب روز derriere. او نشسته بر روی زمین و شیب سر خود را به عقب در تصویر بعدی. در زیر تصویر Instagram ستاره در زمان یک شات است که محور در سینه او. پایین سه عکس شد نیمه cropped اما Mudd دیده می شود می تواند قابل توجه سه حالت مختلف به شمار است که برجسته شکل است.

مدل 1.6 میلیون Instagram followers در زمان اطلاع از یوگا به سبک عکس و کولاژ تا به حال بیش از 27000 فقط در طی دو ساعت بعد از رفتن زندگی می کنند. پس از دریافت بیش از 220 نظرات و پاسخ او شد آب گرفتگی قلب از emoji.

“الهه زیبایی” هیجان زده فن نوشت: همراه با از emoji.

“زیبایی” یکی دیگر از اظهار نظر در حالی که با اضافه کردن یک بوسه از emoji.

“آن را به خوبی ببینید که چگونه اعتماد به نفس خود را رشد کرده است. با تشکر برای به اشتراک گذاری یک کمی آفتاب با همه ما” یک Instagram follower پاسخ داد.

“نمی دانم چه جذاب است شما یا گیتار!” یکی از طرفداران شوخی.

به عنوان پوشش Inquisitr, Mudd سوار طرفداران وحشی زمانی که او قرار داده و او را دلخواهی رخ بر روی صفحه نمایش در یک زرد, سینه بند ورزشی. تا حدودی پرده عکس گرفته شده بود در راهرو از فروشگاه راحتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>