Instagram مدل Raquel Benetti Flaunts Her رخ کوچک بالا برای رقص جدید تصویری

Instagram مدل Raquel Benetti نشان داد شکل او را در حالی که انجام حرکات رقص در پست های اخیر. او عینک کوچک سیاه و سفید بالا که نشان داد دارایی های خود را همراه با یک دامن سفید در حالی که او رقصید برای دوربین در یک ویدیو سریع.

این ستاره فوتبال که شناخته شده است برای او freestyles ساخته شده رقص تصویری برای Infinite و آپلود آن را برای او Instagram followers را ببینید. Benetti معمولا پست ویدئوها از دستکاری توپ فوتبال, اما شروع به شعبه در حالی که در مستند در طول COVID-19 بحران است. او فیلم برداری شایان ستایش روال رقص در خانه ذکر شده در عنوان این است که چه چیزی او را به ماندن مشغول در حالی که در خانه گیر کرده.

Benetti عینک مو راست پایین برای پست آغاز شده است که با نگاه مستقیم به دوربین و گرفتن چند گام به عقب. او سپس به شوخی نگاه کرد به دور از لنز برگزار شد و او دست در دست هم در مقابل از او. زنی که با نام مستعار “الهه شعر و موسیقی از Freestylers” عینک نمره بالا سیاه و سفید با آستین کوتاه و ژولیده-hemmed دامن سفید. ساز و برگ خود را ارائه طرفداران سخاوتمندانه از معده تخت باب روز و کافی رخ.

29 ساله و انداخت سمت به سمت به عنوان موسیقی فیلم آغاز شده است. او سپس نقل مکان کرد و بازوی چپ خود را مستقیما به سمت و پس از آن برداشته و آن را در هوا. Benetti را تکان داد باسن او در دامن کوچک به عنوان او تحت تأثیر بدن و اعدام دنباله همان با دست راست. او پس از عبور از هر دو دست خود را و آنها را مطرح و در هوا را به پایان برساند ، مدل برچسب محل به عنوان Tatuape است که در یک منطقه در شهر سائو پائولو, برزیل

بسیاری از 1.2 میلیون پیروان تایید شده از Infinite-سبک ها و بیش از 61,000 Instagram کاربران آمار “مانند” را فشار دهید در هشت ساعت پس از ارسال زنده رفت. فوتبال freestyle ستاره دریافت بیش از 490 پاسخ. نظر او بخش آب گرفتگی شد با قلب و چشم گربه emoji. طرفداران قدردانی ساز و برگ خود را و او حرکت می کند. یک فن اشاره کرد که او بسیار جوان در کلیپ.

“چگونه زیبا. شما مانند یک رقص عروسک” یک زن پیرو نوشت.

“این کمی رقص و بهترین” یکی دیگر از Instagram کاربر اضافه شده است.

“به عنوان یک رقصنده او یک فوتبالیست خوب” یکی از طرفداران پاسخ داد.

به عنوان پوشش Inquisitr, Benetti به حال خود امضا توپ فوتبال ساخته شده است. او با قرار دادن آن بر روی صفحه نمایش در پست های اخیر در حالی که ایستاده در یک استخر ورزشی صورتی و خاکستری لباس شنای زنانه دوتکه. برزیل را پست به دست آورده بیش از 42,000 دوست دارد و 240 نظرات. بسیاری از پاسخ شد تبریک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>