Instagram مدل پیج Spiranac Sizzles در بالا در حالی که در یک شبیه ساز گلف

Instagram مدل پیج Spiranac نگاه خیره کننده در یک تنگ اتصالات بالا در حالی که کار بر روی بازی گلف در داخل خانه برای او آخرین ها. برای پست او sported پایین برش سفید بالا که نشان داد او دارایی های فراوان و تنگ در حالی که برگزاری یک باشگاه گلف.

27 سال است که شناخته شده برای او قاتل گلف بازی به عنوان به خوبی به عنوان قاتل منحنی نوشته شده بود چندین جرقه بزند در دوره های پس از قفل کردن اما رفت داخل به کار بر روی مهارت های خود را برای این ضربه محکم و ناگهانی. او در داخل یک X-تسهیلات گلف است که سرپوشیده آموزش شبیه ساز.

Spiranac شد عکس از ران تا در مقابل یک درب که کمک برجسته او زرق و برق دار چهره و شکل انحناء. او تکیه بدن او در برابر خالی غرفه و با پشتیبانی از وزن خود را با دست راست خود را. بازوی چپ خود را آویزان در کنار بدن او و شفت از یک باشگاه گلف قابل مشاهده بود در دست او است. از مدل نگاه کردن دوربین به ضربه محکم و ناگهانی و معوج لبخند بر لب با یک آمده است اینجا نگاه در سراسر چهره او.

رسانه های اجتماعی و تاثیر گذار – است که لقب “OG Insta دختر گلف” – او بلند مو بور بسته بازگشت و جریان را به او بازگشت. Spiranac لرزاند تنگ سفید آستین پیراهن که نابود و لگدمال شده با یک گره کراوات فقط در بالای او موز. بالا بود و پایین برش و چسبیده به بدن او و ارائه طرفداران یک نگاه اجمالی از او برجسته رخ. او همچنین sported یک جفت قرمز پوش و تطبیق قرمز گلف دستکش در دست چپ خود برای تکمیل گروه. در عنوان او خواسته طرفداران آنها چگونه واکنش نشان می دهند اگر او آنها را به گلوله بست شرجی خیره در حالی که کار بر روی بازی خود را.

بسیاری از San Diego State محصول 2.7 میلیون Instagram followers در زمان اطلاع از این عکس به عنوان آن را دریافت بیش از 147,000 دوست دارد فقط در بیش از 10 ساعت پس از رفتن زندگی می کنند. Spiranac تا به حال بیش از 1,900 نظرات. بسیاری از پاسخ شد پاسخ به او عنوان به عنوان های متعدد طرفداران بستری آنها را از دست غلظت اگر ورزش گلف باز اطراف بود.

“صادقانه میگویم. من احتمالا حتی نمی ساخت تماس با توپ” یکی از طرفداران نوشت.

“رفتن به ضربه موقت و پس از آن شاید یک قطره پس از آن” دیگری پیرو اظهار نظر.

“اگر شما نگاهی به من که من ممکن است از دست دادن توپ. من می خواهم بدانم شما چه فکر” یک Instagram کاربر پاسخ داد.

“اگر شما به من نگاه کرد من فقط شروع به گریه” یکی دیگر اعتراف کرد.

به عنوان پوشش Inquisitrدر اوایل این ماه Spiranac flaunted انحنا او رقم در دكلهای مهاری سفید بالا و گلف, دامن, در حالی که او نشسته داخل یک سبد خرید گلف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>