Instagram مدل پیج Spiranac Flaunts جدی رخ در پایین برش سفید بالا

Instagram مدل پیج Spiranac خوشحال طرفداران با در نظر او فک منحنی برای آخرین به روز رسانی. برای ضربه محکم و ناگهانی او مطرح در چمن در پایین برش بالا که برجسته دارایی های او و یک جفت کوچک ژان شلوارک.

27 ساله بوده و هزینه های زیادی از زمان در زمین گلف پس از قفل کردن برداشته شد اما برای این عکس او زمان صرف شده بر روی چمن سبز در لباس های گاه به گاه. او نگاه خیره کننده در حالی که او را به نمایش گذاشت و شات آمده است اینجا نگاه لنز.

Spiranac – که نام مورد از “OG Insta دختر گلف” – sat زیر درختان در یک روز آفتابی به عنوان نور خورشید چشمانداز از طریق برگ. او عکس گرفته شده از زانو تا به عنوان او نشسته پشت او بر روی چمن و خورده او چپ پا در زیر او راست. مدل استراحت وزن خود را در دست چپ او بود که در پشت بدن و تمدید دست راست خود را به حالت استراحت روی زانو. این ژست کمک ارایش کافی او رخ به دوربین.

به دانشگاه ایالتی سن دیگو محصول تا به حال پیتزایی در فر شل و جدا به سمت چپ. Spiranac لرزاند کوچک برش خورده سفید بالای مخزن است که به سختی موجود در دارایی های خود را. آن را به حال ياوه یقه و دکمه های کوچک آن زد تا وسط. او عینک یک جفت از تیره Daisy Dukes ارائه شده است که طرفداران یک نظر ورزشی او ، رسانه های اجتماعی و تاثیر گذار به نظر میرسد که تیره-قرمز رژ لب بر روی لب های او به عنوان او تا به حال یک پوزخند روی چهره زرق و برق دار.

در زیرنویس Spiranac ذکر یک قسمت جدید از بازی دور پادکست که ویژه ورزش لنگر Kayce اسمیت. باز هم خواسته طرفداران برای پاسخ با موضوعات آنها می خواهند به شنیدن تحت پوشش در آینده قسمت.

بسیاری از مدل 2.8 میلیون Instagram followers به سرعت متوجه خیره کننده ضربه محکم و ناگهانی و بیش از 109,000 از آنها را در بر داشت راه خود را به “مانند” را فشار دهید در بیش از سه ساعت پس از آن رفت و زندگی می کنند. Spiranac دریافت بیش از 1500 نظرات که در زمان کوتاه است. چند طرفداران پاسخ به این عنوان داد و بینش خود را در مورد پادکست.

“من گوش به چند قسمت. سلام به نظر می رسید مانند یک جلسه درمان برای شما” یک Instagram کاربر اظهار نظر.

“پیج گوش دادن به پادکست در حال حاضر. سرگرم کننده!!” حمایتی پیرو نوشت.

“من لذت بردن از پادکست خود را. نگه دارید تا کار خوب” یکی دیگر اضافه شده است.

“چگونه در مورد جوانان گلف برنامه ها ؟” یکی از طرفداران پیشنهاد شده است.

به عنوان پوشش Inquisitr, هفته گذشته باز flaunted منحنی او در پی لباس نارنجی. این پست را به دست آورد بیش از 168,000 را دوست دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>