Instagram مدل مدی Teeuws کشش در سجاف کوچک او لباس در یک مگا-به روز رسانی

رسانه های اجتماعی ستاره مدی Teeuws حیرت زده او 537,000 Instagram followers پس از ارسال از یک سری از تصاویر که در آن او به اندک از لغزش لباس.

لغزش یک سبک کلاسیک با تسمه اسپاگتی و بسیار کوتاه و hemline که skirted او باب روز ران. این یقه از روی لباس بود پایین برش v نشان کردن Teeuws را سفت.

رنگ لغزش شد مخلوطی از یک دختر زیبا نقاشی با مداد رنگی بنفش و سفید. نور رنگ ماهرانه تکمیل مدل خورشید بوسید پوست علاوه بر اضافه کردن به نور و روح vibes ضربه. الگوی دو رنگ نگاه به حیوانات-نسخه قابل چاپ الهام با متناوب راه راه توسعه را در لباس.

Teeuws نگه داشته و بقیه از نگاه گاه به گاه و ساده است. او به نظر می رسد به پوشیدن آرایش کمی اجازه دادن به زیبایی های طبیعی خود را از طریق درخشش. نگه داشتن تمرکز بر روی شکل دلخواهی او تنها لوازم جانبی بود و یک جفت گوشواره طلا.

Teeuws مطرح شده پنج راه مختلف در لباس. در ابتدا او مواجه دوربین مستقیما در حالی که عمل کشیدن در سمت چپ از لباس او را در حالی که cocking سر او. در دومین شات Teeuws شانه بند بود تپل تضعیف کردن شانه خود را.

در سومین تصویر Teeuws به او لبخند زد نوک انگشتان او نگاه به دور است. چهارم شات به نظر می رسد به یک encore از اول. تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, Teeuws زاویه افقی عمل کشیدن در لبه دار کردن یک بار دیگر برای نشان دادن منحنی او در پنجم شات.

در عنوان Teeuws شوخی که خود را رسانه های اجتماعی تغذیه تبدیل شد به یک “آدم منت(سن),” اشاره به این واقعیت است که پست های خود را اغلب استفاده می شود عکاس آدم منت. منت شده پشت لنز برای تعدادی از تصاویر از دختر زیبایی از جمله یکی در اوایل این هفته که در آن او مطرح در bodysuit محض.

طرفداران وحشی رفت و بیش از پنج تصویر به روز رسانی و اهدا ارسال بیش از 24,000 دوست دارد و حدود 400 درخشان نظرات.

“زیبا بانو” بوده یکی از وحشت فن با تاکید بر روحیۀ با سه قلب قرمز.

“شما خیلی شیرین و زیبا” تکرار دوم اضافه کرد دو, بوسیدن, چهره emoji.

“شما ناجور شایان ستایش! [تصویر سه] قطاری خود را joie de vivre,” raved یک سوم بود که به وضوح در دور توسط Teeuws لبخند.

“Too sexy for Instagram,” طعنه یک چهارم پایانی این نظر با خنده و گریه در صورت emoji.

این دور از اولین بار که سابق معامله و یا هیچ معامله مدل را حیرت زده کرده است طرفداران خود را با شرجی گروه. برای مثال او به تازگی کاهش یافته است jaws پس از مدلسازی کوچک لباس شنای زنانه دوتکه رشته و سطل کلاه همانطور که قبلا تحت پوشش Inquisitr.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>