Instagram مدل Lexi کای Flaunts جدی رخ در تنگ اتصالات و برگ برای آخرین به روز رسانی

تناسب اندام, مدل, Lexi کای قرار داده و با شکل انحناء بر روی صفحه نمایش در یک تند تصویری برای آخرین Instagram update. در این کلیپ او نشان داد همه کاره, لباس بدن آغوش کمک کرد که با تکیه تلفظ کردن دارایی ها و منحنی را از تمام زاویه.

رسانه های اجتماعی تاثیر گذار است چند تمرین vids در هفته های اخیر و این ها با تمرکز بر بدن خود داشت. Lexi sported دو بخش قهوهای مایل به زرد-رنگ لباس از مد نوا. آشکار شماره پیچیده محکم در اطراف مدل را در بدن پایین تر بود و باز در جلو و پشت با تسمه شانه. آن را به حال تطبیق لوله بالا بود که ژولیده در وسط.

Lexi عینک پیتزایی پایین و کثیف برای این فیلم. کلیپ شروع به فیلمبرداری 23 ساله از عقب. پشت او را گرفت و پایین لباس احاطه او و derriere. او ایستاده بود در کنار یک دیوار شیشه ای رنگ آمیزی و تبدیل سر خود را به زیرچشمی نگاه کردن در دوربین. Lexi ثبت شد قابل توجه به شمار مختلف به عنوان او را دیدم یک غول لبخند در لنز.

برای قسمت دوم کلیپ کلرادو بومی جایگزین او لبخند با شرجی تابش خیره کننده. او به ضرب گلوله کشته شد از او به عنوان نزدیک دوربین است. در آینده قطع Lexi مطرح سلاح های خود را از طریق مو خود را. این به طرفداران یک دید واضح و روشنی از او باب روز میانی و کافی رخ. این ویدئو به پایان رسید و با نزدیک این مدل را به عنوان او winked لنز.

در عنوان Lexi ذکر شده چقدر او ستایش پارچه ای و برچسب های محبوب, مد, خرده فروش در حالی که از جمله دو لب از emoji. او برچسب محل به عنوان Boulder, کلرادو.

Lexi آپلود کلیپ در اوایل صبح روز پنجشنبه برای او 749,000 Instagram followers. نزدیک به 800 از آنها را نشان داد و موافقت خود را با ضربه زدن بر روی “مانند” را فشار دهید در بیش از دو ساعت پس از ارسال آنلاین رفت. او تا به حال بیش از 170 نظرات که در زمان کوتاه است. پاسخ او بودند غرق با قلب و چشم از emoji. طرفداران قدردانی از گروه و مدل ستارگان منحنی.

“فقط کلمه قشنگ است و توهین به کسی که به عنوان زرق و برق دار به عنوان شما هستند” توصیف Instagram کاربر اظهار نظر.

“وای شما خیلی زیبا” یک فن نوشت: در حالی که اضافه کردن یک قلب و چشم از emoji.

“این لباس dope” دیگری اضافه شده است.

“وو!! و شما بیش از حد پورنو” یک پیرو پاسخ داد.

به عنوان پوشش Inquisitrپیش از آن در هفته Lexi ارسال شده در تمرین عکس مورد علاقه خود را, شریک ورزشگاه: مادر او است. مدل عینک, تنگ, ساق پوش, که تاب از او تناسب ران و پاها همراه با نازک زرد تی شرت. مادر او sported, تنگ, سیاه, سه راهی و هلو-رنگی شورت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>