Instagram مدل Lexi کای چشمک می زند Underboob در بالا قرمز

Instagram مدل Lexi کای به طور پیوسته آپلود تحریک محتوا به صفحه او در هفته های اخیر. او مطرح در کوچک قرمز بالا که حاکی از طرفداران جدی underboob و عینک سفید تنگ کوتاه برای آخرین به روز رسانی.

Lexi فعال بوده است در رسانه های اجتماعی در حالی که اطاعت اجتماعی فاصله دستورالعمل در طول COVID-19 بحران است. در اوایل این ماه او نشان داد بدن او را در یک تی شرت قرمز و مطابق با شورت. مدل ارائه شده دنبال یک زن و شوهر عکس از sideboob در این مجموعه عکس. این هفته او نوشته سه عکس در یکی دیگر از scintillating قرمز بالا که نشان داد بدن او.

برای او جدید ترین پست 23 ساله ایستاده بود در مقابل یک دیوار آجری با پای چپ مطرح شده تا به استراحت پای خود را تا. Lexi تا به حال روشن و موهای بور در این شات بود که اندکی خروج از معمول کثیف, بور نگاه کنید. تناسب اندام مدل مو جدا و آویزان کردن در کنار او سینه. او تا به حال دست راست مطرح برگزار شد و موهای او در آن است.

Lexi چشم نگاه نیمه بسته به او زده نگاه شرجی در سراسر چهره او. او عینک یک cropped تی شرت قرمز با کلمه “محبوب” نوشته شده در جلو. او بالا خیلی کوچک آن را به سختی موجود در دارایی های خود را که به طرفداران یک نظر او underboob. دنور کلرادو بومی نیز عینک تنگ اتصالات سفید کوتاه که به نمایش گذاشت او باب روز است. Lexi را دباغی پوست ظهور در برابر پس زمینه سفید. او برچسب محل به عنوان سن دیگو کالیفرنیا و افزود: قلب به عنوان. این سومین تصویر آپلود او در همان ساز و برگ.

مدل 735,000 Instagram followers flocked به این پست که به دست آورده بیش از 9,400 دوست دارد پس از رفتن زندگی می کنند. Lexi همچنین دریافت بیش از 420 نظرات. پاسخ او بودند swarmed با قلب و قلب و چشم emojis از طرفداران مختلف و مدل های دیگر است. Playboy مدل مایسا کهل نشان داد قدردانی خود را با یک نظر آیا به عنوان Instagram مدل Zoey تیلور.

“من و تو” همکار تناسب اندام جنی غنی نوشت.

“خیره کننده مثل همیشه زیبا” پیرو اظهار نظر.

“شما مانند یک عروسک” نوشت: یکی دیگر از.

“Lexi 1 قرنطینه 0” یک فن به شوخی در پاسخ.

به عنوان پوشش Inquisitr, Lexi موفق به تناسب اندام در حالی که ماندن در خانه در طول شیوع کروناویروس. ماه گذشته او به اشتراک گذاشته شده در خانه تمرین نکات با پیروان. Lexi مشخص شده چهار است که تمرینات هدفمند پایین تر بدن در Instagram ها. مدل عینک های ریز قرمز بالای تمرین در فیلم های آموزشی و پیوسته او مادر است که عینک های آبی و سفید تمرین ساز و برگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>