Instagram مدل Krissy Cela می پوشد تمام سیاه و سفید برای بالاتنه تمرین

Instagram مدل Krissy Cela را به رسانه های اجتماعی محبوب سایت در جمعه, مه 22 به پست آخرین تمرین تصویری برای او 2.1 میلیون پیروان. تمرین هدفمند فوقانی بدن و Krissy نشان داد تمرینات با کمک از یک دوست.

برای تمرین Krissy flaunted او باب روز رقم در یک لباس سیاه و سفید که شامل یک افسار به سبک سینه بند ورزشی و ساق. بالا شامل شفاف بیت از پارچه در سراسر فوقانی قفسه سینه و برش در طرف مقابل است. آن را به سمت چپ او مجسمه اسلحه در معرض و طعنه یک نوار از صدای زیر شکم. به ساق گل رز بالا در باسن او و او را در آغوش گرفت منحنی از طریق او پشت و عضلات پاها. او تکمیل ساز و برگ خود را با یک جفت کفش کتانی سفید و عینک تیره گیسوان slicked به یک موی دم اسبی به نگه داشتن موهای خود را از افتادن در چهره او به عنوان او کار می کرد. تناسب اندام, مربی همچنین به نظر می رسد برای اضافه کردن یک لمس از آرایش چشم و لب براق.

Krissy را نیز به تن همه لباس سیاه و سفید که شامل یک بالای مخزن بدون آستین و ساق. او افزود: یک جفت کفش کتانی سفید که همسان Krissy است.

هر دو Krissy و دوست او انجام تمرین در یک محیط ورزشی با استفاده از یک جفت دمبل برای مقاومت در برابر. آن دو انجام چهار تمرین های مختلف به عنوان بخشی از بالاتنه تمرین که هر یک از آنها جدا شد و به یک فردی کلیپ ویدیوئی.

قبل از آغاز اولین تمرین Krissy و دوست او فیلم برداری شد خم خود عضله دوسر و دادن هر یک از دیگر و یک آغوش در حالی که فلاش گسترده لبخند برای دوربین. آنها سپس با انتقال به جانبی را افزایش می دهد بلند کردن دمبل به سمت در همان زمان. دوم ورزش در مجموعه بود DB پرس شانه یک حرکت که مورد نیاز آنها را به فشار دمبل و بیش از سر خود را به سمت سقف.

در سومین ویدیو ورزش بود DB خم بیش از ردیف. آن دو به جلو خم شده و برداشته دمبل در خود را به سمت سینه خود را با کف دست رو به بالا باشد. نهایی ورزش در مدار بود حلقه bicep. ایستاده پشت به پشت دار و دوستان خود را نشان داد و این حرکت از نظر مشخصات.

در عنوان پست Krissy گفت طرفداران او که دوست خود را به عنوان او دوز روزانه از انگیزه و کمک می کند تا اقامت خود را پاسخگو برای او تمرینات. او افزود که بالاتنه تمرین می تواند بر روی پوست و حجاری برنامه. Krissy توسعه نرم افزار برای کمک به پیدا کردن یک جامعه از افراد همفکر همه کار برای ایجاد تغییرات در شیوه زندگی سالم.

Krissy آخرین تمرین تصویری به دست آورده بیش از 30000 دوست دارد و چند صد کامنت در اولین روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>