Instagram مدل جولیا مونیز نشان می دهد بدن او در خیساندن مرطوب شنا

Instagram مدل جولیا مونیز شده است قادر به ادامه خیساندن تا خورشید در طول شیوع کروناویروس. مدل و گشت و گذار نوشته شده در یک ویدئو کوتاه از شستشو کردن پس از رفتن در اقیانوس است که ارائه طرفداران برای مشاهده کامل متن و او دباغی شکل است.

مونیز به دست آورده حاضر با توجه به مدل زرق و برق دار است که مشتاق surfer و او ادامه داد: فعالیت های مورد علاقه او در میان COVID-19 بحران است. برزیل شده است تمرین های اجتماعی فاصله در یک شهر ساحلی و نگهداری طرفداران به روز شده با یک سری از شنا عکس در هفته های اخیر. با توجه به پست های اخیر او به صرف وقت خود را در رودخانه مارگارت استرالیا – یک مقصد توریستی محبوب است.

21 سال پست دو کلیپ کوتاه از شستشو در رنگ های آبی و سفید راه راه لباس شنا. او کت و شلوار و بدن خیساندن مرطوب و تنها پس از خارج شدن از آب به عنوان او ایستاده بود زیر دوش روی عرشه یک قایق. مونیز تنظیم تسمه نازک از شنا و به بینندگان یک طرف از بدن ورزشی. او کج شده سر خود را به عقب به خیس کردن مو خود را و در حال اجرا آب آبشاری کردن پشت او.

در این ویدئو دوم surfer فیلم برداری شده بود از بازگشت و تا به حال سر خود را به طور کامل کج به شستشو کردن چهره و مو خود را. این نمایش او دباغی شکل بلند و باریک و او به دوربین نگاه بیش از شانه خود را زمانی که او بود انجام شستشو. او شامل یک عنوان در مورد حسرت به پشت بر روی یک قایق.

بیش از 21,000 از Muniz را 755,000 پیروان خود را نشان داد قدردانی شرجی کلیپ فوق العاده “مانند” را فشار دهید در پست. بیش از 100 دیدگاه در سمت چپ شد فقط بیش از 15 ساعت پس از ویدئوها نوشته شده بودند. بسیاری از آنها را برجسته زبان emojis و آب puns. مدل جولیا Haart نشان داد تصویب او با قلبی از emoji.

“آب خود را, الهه شعر و موسیقی” یکی از طرفداران گفت: گشت و گذار.

تعارف باقی مانده بودند در برزیل و ایتالیا و چند طرفداران با اشاره به مدل زیبایی های طبیعی است.

“سطح بعدی زیبا و طبیعی” پیرو اظهار نظر.

“خوب شما مطمئن هستید که زیبا هستند” دیگری نوشت.

“بسیار زیبا جولیا” یک زن فن پاسخ داد.

به عنوان پوشش Inquisitr, مونیز scintillated او Instagram followers با آب-تم پست سال گذشته است. شات گرفته شده در تایلند و برجسته برزیل پیوست سه مدل دیگر به عنوان آنها ایستاده بود و بالا تنه در آب و تحت پوشش افقی برگ نخل که به سختی تحت پوشش آنها ، که پس از دریافت بیش از 19,000 را دوست دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>