Instagram مدل جولیا مونیز Flaunts Her مناسب بدن در حالی که بر روی یک تخته موج سواری

Instagram مدل جولیا مونیز flaunted او شکل مناسب در حالی که در آب برای او آخرین ها. برای پست او straddled یک تخته موج سواری و sported کم رنگ-آبی است که نمایش خود انحنا پشت و دارایی.

21 سال به دست آورد آنلاین معروفیت نه تنها برای چشم نواز به نظر می رسد اما برای مهارت های خود را به عنوان گشت و گذار. شبیه به بسیاری از پست های اخیر مونیز در آب بود برای این ضربه محکم و ناگهانی. عکس حال ساده و بی سر و صدا تنظیم به عنوان مدل شناور به تنهایی در آسمان آبی آب.

مونیز و عکس گرفته شده از سمت و زاویه آن به نظر می رسد به عنوان اگر وجود دارد نه دیگر روح در اطراف او. او straddled وسط بلند سفید تخته موج سواری و بالا انداختم و به استراحت کف دست خود را صاف بر روی دو طرف از هیئت مدیره. پاهای او را آویزان بر طرف شد و ظهور در آب در حالی که مونیز تا به حال سر خود را craned و نگاه کردن به دوربین. مونیز را مو به نظر می رسد خیساندن مرطوب و او آن را پشت slicked و آن جریان پایین خود را به عقب.

برزیل را لرزاند آبی کمرنگ است که تکمیل هیئت مدیره و آبزیان محیط اطراف است. وجود یک قلاب در کنار بالا که متصل به عقب به جلو. کف حال و ضخامت تسمه کنار. ساز و برگ خود را همراه با ژست, کمک های برجسته او رخ و طرفداران گرفتار یک نگاه اجمالی از او ورزشی ران و غنیمت است. مونیز تیره رنگ ظهور در برابر تخته سفید و رنگ روشن لباس شنا. در عنوان او شامل برخی از کلمات عاقلانه در مورد مهربانی و اضافه شدن جلوه و قلب از emoji.

بسیاری از surfer 754,000 Instagram followers به سرعت در زمان اطلاع از لباس شنا, ضربه محکم و ناگهانی و بیش از 11,000 از آنها نشان داد قدردانی خود را با ضربه زدن بر روی “مانند” را فشار دهید در بیش از پنج ساعت پس از آن رفت و زندگی می کنند. او در بخش نظر دهید با آشغال های مختلف رنگ قلب emoji. طرفداران قدردانی برزیل زیبایی در زبان انگلیسی و پرتغالی و چند پاسخ به او عنوان.

“تو زیبا ترین” یکی از طرفداران نوشت: در حالی که اضافه کردن چندین emoji.

“زیبا آفتابگردان” مدل گرجستان گیبس نوشت: در کنار دو رنگ زرد قلب emoji.

“بسیار خوب” یکی دیگر اضافه شده است.

“سعی کنید به شخص دیگری خوشحال روزمره” پیرو اظهار نظر در پاسخ به این عنوان.

به عنوان پوشش Inquisitrپیش از آن در هفته مونیز flaunted جدی رخ در مختلف لباس شنا عکس. او sported یک کت و شلوار نارنجی با نقطه رقص لهستانی پولکا سفید که تا به حال criss-متقابل, تسمه زیر فنجان. مدل کشیده در رشته های نازک است که پیچیده در اطراف گردن او به عنوان بالا تاب مجسمه نیم تنه خود را. مونیز همچنین عینک های چند رنگ تاج گل در بالای سر خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>