Instagram مدل جسیکا قتل می شود بر روی زانو های خود را در بند دار عروسکی: ‘قبل و بعد از من تغذیه Tacos’

جسیکا قتل فرستاده درجه حرارت افزایش در اوایل این هفته هنگامی که او در زمان به او Instagram خوراک به پست دو به روز رسانی از خودش در یک مجموعه لباس زیر زنانه سکسی دست انداختن 1.9 میلیون پیروان.

این عکس نشان داد Instagram, مدل, زانو به پایین در یک فهرست به دنبال نیمکت است که شامل یک پوسته مانند پشت و نور آبی چاپ گل در برابر یک پس زمینه. یک نوزاد صورتی و کمی فلزی پرده برجسته در پس زمینه بیشتر اضافه کردن به فهرست شناسی از تصاویر.

قتل نشسته بر پاشنه های خود را با زانو های خود را از هم جدا. در ضربه اول او قرار می گیرد یک دست در بازوی روی نیمکت در حالی که استراحت دیگر بر روی زانوی راست. او نیم تنه بلند و مستقیم به او کج شده سر خود را به جلو و کمی به دنبال مستقیم در دوربین با شدید چشم ها و لب ها از هم جدا.

در دوم عکس فوری, قتل قابل توجه بود مشابه در برخواهد داشت هر چند در این زمان او تا به حال هر دو دست بر روی زانو و کمر قوسی کمی. سر او بود و به او لبخند زد روشن و بزرگ با چشم خود را بسته است.

در عنوان او نوشت که این است که او را قبل و بعد از خوردن tacos.

قتل sported یک قطعه لباس زیر زنانه مجموعه مباهات یک پارچه توری در سیاه و سفید. عروسکی ویژه یک سری از گل چاپ شده در سراسر bodice. اگر لباس زیر زنانه محض بود, بافت توری, کمک, سانسور, عکس, نگه داشتن آنها را در Instagram جامعه دستورالعمل است که جلوگیری از برهنگی.

عروسکی تا به حال نازک تسمه که رفت و در اطراف شانه ها. پوشاک همچنین شامل یک underwire ساختار است که تحت فشار قرار دادند در برابر قتل قفسه سینه برجسته قفسه سینه خود را. کت و شلوار افتخار پایین برش یقه که به طعنه بسیار کمی از این مدل کافی رخ به عنوان به خوبی. به عنوان قتل به اشتراک گذاشته خود, عنوان, لباس زیر زنانه او بود به نام “قفل لب عروسکی” از مد نوا نام او اغلب همکاران با و ترویج در Instagram خوراک.

قتل عینک, خروس بزرگ, هایلایت مو به عقب کشیده در یک موی دم اسبی نگهداری می شوند که با تمرکز بر روی صورت و بدن خود را. او همچنین عینک, حداقل, آرایش, استقبال از زیبایی های طبیعی خود را.

به تاریخ عکس ها را به خود جذب بیش از 35,600 دوست دارد و بیش از 840 نظرات اثبات می شود بسیار محبوب است با طرفداران خود را. Instagram کاربران در بخش نظرات به praise قتل را به نظر می رسد خوب و به اشتراک گذاری تحسین خود را برای او.

“Omg ok را زیبا هستند” یک کاربر نوشت از جمله یک قلب قرمز در پایان دهید.

“Ohhhh بنابراین پورنو” پاسخ داد: یکی دیگر از فن انتهایی کلمات با سرازیر شدن آب از emoji.

“فوقالعاده زرق و برق دار” یک سوم chimed در شکوه خاموش نظر با یک قلب قرمز از emoji.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>