Instagram مدل اریکا خاکستری نشان می دهد جدی رخ در دیدن از طریق, سیاه بالا

مدل اریکا خاکستری درمان طرفداران به برخی از آب نبات چشم در حالی که او نشان داد جدید خود-نگاه کنید مدل موهای برای او آخرین Instagram post. او به آپلود یک عکس و دو فیلم پوشیدن سیاه و سفید و شفاف بالا قرار داده است که دارایی های خود را بر روی صفحه نمایش.

30 ساله شده بود نسبتا آرام بر روی پلت فرم رسانه های اجتماعی در هفته های اخیر اما او ارائه شده طرفداران یک زیبا در این به روز رسانی. اریکا به حال شخص برجسته در تیره مو, و او آن را پوشید فر. او را لرزاند کوچک سیاه و سفید بالا که به سختی موجود مجسمه نیم تنه خود را. آن را نابود و لگدمال شده و تا به حال مشاهده از طریق مش در وسط و در امتداد پشت و بغل بر روی قفسه سینه خود را. او sported یک گردنبند طلا به نگاه کامل.

برای اولین اسلاید, مدل کرده که لقب “باربی برزیلی” – آپلود یک عکاسی از خود است که او را دستگیر زیبا صورت و فک انداختن رخ. اریکا برگزار شد با دست راست, و برگزار می شود دست چپ او تا به یک نظر از ناخن های بلند.

اسلاید دوم شد و یک ویدیو که در آن اریکا ثبت شد از کمر به بالا. او زد و دست او را از طریق از مو بود و شرجی پوت در سراسر چهره او. رسانه های اجتماعی و تاثیر گذار در صورت کج شدن سر به این سمت و سپس به او نشان دهد تنومند قفل. او را برداشت و یک تعداد انگشت شماری از موهای خود را نقل مکان کرد و از آن سمت به سمت به افشای پشت او بالا و شفاف.

اریکا در زمان عکاسی از خود ویدیو برای نهایی اسلاید در ها. برزیل برگزار می شود که گوشی در دست چپ او در حالی که یک سبک قرار داده و اتو در موهای او. این زاویه یک بار دیگر به نمایش گذاشت او قاتل منحنی به عنوان مدل با فر مو. او با برچسب سبک کریس مارتین در عنوان ،

بسیاری از اریکا را 2.3 میلیون Instagram followers اطلاع از زمان شرجی پست و بیش از 10 ، 000 از آنها را در بر داشت راه خود را به “مانند” را فشار دهید. او موفق به دریافت بیش از 200 پاسخ به چند مدل چپ emoji و ستایش در بخش نظرات. مدل Frenchy مورگان و Toochi کاش در میان بسیاری از کسانی که در سمت چپ آتش emoji.

“شما زرق و برق دار” تناسب اندام مدل Anais Zanotti نوشت: در حالی که با اضافه کردن دو قلب-چشم از emoji.

“آرایش و مو است که در نقطه” یک پیرو اظهار نظر.

“شما خیلی زرق و برق دار, omg خیلی فوق العاده” یکی دیگر اضافه شده است.

“دختر له” طرفداران پاسخ داد.

به عنوان پوشش Inquisitrماه گذشته اریکا scintillated طرفداران با آشکار پشت صحنه عکس در مجموعه ای از وحشی N’ کردن. او یک ریز پی بالا صورتی که تاب او رخ. این پست را به دست آورد بیش از 18,000 را دوست دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>