Instagram مدل کارولین O Spin South West Sizzles در Teal ساز و برگ برای قرنطینه روال تمرین

Instagram مدل کارولین O spin south west نشان داد او شکل مناسب در یک تنگ teal ساز و برگ به او نشان داد تمرینات متعددی در آخرین پست. او انجام چهار های مختلف در صفحه اصلی تمرینات و و آپلود آنها را به عنوان فیلم آموزشی برای پیروان در طول انجام شده است.

رسانه های اجتماعی تاثیر گذار است که به خوبی شناخته شده برای ارسال تمرین ویدئوها در یوتیوب و Instagram. برای به روز رسانی های اخیر او با تمرکز بر روی تمرینات است که می تواند انجام شود توسط افراد گیر کرده در صفحه اصلی با توجه به شیوع کروناویروس. برای ارتباط O spin south west عینک یک جفت مرغابی جره ساق پوش که برجسته او مجسمه ران و پشت با تطبیق تنگ اتصالات بالا. او تا به حال طولانی, تیره مو بهم تابیدن و بافتن فرانسوی و عینک کفش کتانی سفید و سیاه و تناسب اندام, تماشای کامل این گروه است.

در کلیپ اول که 22 ساله بود فیلم برداری فقط در خارج از آشپزخانه در داخل آپارتمان خود را. دوربین اسیر او را از پشت با بدن خود را کمی به سمت تبدیل بنابراین پیروان می تواند تاثیر ورزش بر روی او پایین تر بدن. O spin south west پرید با اسلحه به سمت او و فرود در یک چمباتمه زدن با هر تکرار. دریک “زندگی خوب است” آهنگ بازی بیش کلیپ.

به عنوان ذکر شده در تناسب اندام, مدل, عنوان, این بخشی از یک آموزش فاصله با شدت بالا (HIIT) تمرین. O spin south west پایین بود در یک فشار تا موقعیت برای ویدئو دوم. این ارائه طرفداران نمایی از کون پشت به او فیلم برداری شده بود از طرف. او متعادل وزن خود را در دست چپ او و او را لمس شانه چپ با استفاده از رایگان بازو و سپس جایگزین اسلحه. پاهای او را تحت تأثیر از یک سمت به سمت او به عنوان روشن سلاح برای ورزش است.

ایرلندی مدل کشته شد از همان موقعیت در سومین تصویری. او شروع به خاموش در یک فشار تا موقعیت دوباره اما با استفاده از سلاح های خود را به خزیدن به عقب تا زمانی که او او رسیده و سپس او را برداشته بدن راست قامت. در فینال, کلیپ, O spin south west شد را با پای چپ جلو و پای راست خود را پشت سر او. او دو squats در این ژست و سپس شروع به پریدن کرد به طور متناوب موقعیت است.

O spin south west طرفداران قدردانی پست و بیش از 16,000 از 664,000 پیروان آمار “مانند” را فشار دهید. او موفق به دریافت بیش از 130 دیدگاه در دانلود آموزش ها با چند طرفداران افتخار او سطح تناسب اندام و لباس او.

“Omg کارولین انجام HIIT?!?!?! خداحافظ من اینجا هستم تا برای آن” یوتیوب ستاره Gabby Sheyen نوشت.

“لطفا بیشتر از این” یک پیرو درخواست شده است.

“مطلق آتش کارولین – به خاطر کشتن تمرینات” طرفداران نوشت: با قلبی چشم از emoji.

“اوووم این تمرینات در حال بمب و تمام اما شما می توانید اجازه دهید ما می دانیم کفش نام بیش از حد?!?!” یکی دیگر پیرو خواسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>