Instagram مدل کارولین O Spin South West خود مجنون غنیمت برای آخرین تمرین ویدئوها

تناسب اندام, مدل کارولین O spin south west خوشحال طرفداران با زیبا از قاتل منحنی در سه فیلم برای او آخرین Instagram update. برای پست او فیلم برداری انجام تمرینات در ورزشگاه در حالی که با پوشیدن بدن-بغل کردن, ساق پوش که برجسته از کون پشت.

22 ساله از شهرت زیادی رسانه های اجتماعی زیر با ارسال تمرین نکات آنلاین و در این ها او نشان داد او فرم و دستاوردهای. O spin south west بود به ضرب گلوله از پشت سر در هر یک از کلیپ ها به عنوان او با استفاده از وزنه در بدنسازی به صورت شدید پا در روز است. او تا به حال طولانی, تیره مو در یک موی دم اسبی و را لرزاند یک جفت تنگ, آسمان آبی, ساق پوش, همراه با یک برش بژ رنگ بلند آستین پیراهن سیاه و سفید کفش ورزشی.

در اولین vid O spin south west ثبت شد در حالی که او انجام آسانسور مرده در مقابل یک آینه بزرگ است. هالتر بزرگ بود صفحات در هر انتها و سر کج را به تمرکز بر روی آسانسور. او تا به حال بلند کردن اجسام کمربند پیچیده در اطراف کمر خود را. ایرلندی گیج خم شد و برداشته وزن تا زمانی که بدن او شد و به آرامی خم به پایین به زمین است. با هر تکرار O spin south west طرفداران ارائه شد یک نگاه اجمالی از او تعریف derriere.

محبوب YouTuber با استفاده از یک دستگاه برای تمرین بعدی. O spin south west ایستاده بود در یک مرحله برداشت بر روی دستگاه با یک دست برگزار شد بر روی کمر خود را با دیگر. او کامل پا پسوند با یک بند در اطراف مچ پا خود را.

برای آخرین کلیپ این مدل به آسانسور های مرده اما این بار او اضافه شده اضافی صفحات. وجود دارد استتار دستکش در دست خود را به عنوان او به کار گرفته شده در این وزن است. فک انداختن کون jutted در حالی که او خم به بلند کردن هالتر.

O spin south west شوخی در این عنوان که “لرزش” پاها نشانه ای از یک پایین تر تمرین بدن. او tagged او تناسب اندام لوازم جانبی با نام تجاری در ارسال.

بسیاری از مدل 669,000 Instagram followers در زمان اطلاع از فیلم ها و نزدیک به 18 ، 000 از آنها نشان داد قدردانی خود را با ضربه زدن بر روی “مانند” را فشار دهید. O spin south west تا به حال بیش از 100 نظرات و پاسخ او بودند با آشغال آتش و هلو از emoji. طرفداران پاسخ داد و با تعارف او هیکل و سوال در مورد تمرین است.

“دختر زرق و برق دار” پیرو پاسخ داد.

“Glutinous maximus” یکی از طرفداران نوشت: در حالی که اضافه کردن یک هلو از emoji.

“من دیده می شود که lil twitch” یکی پیرو مشاهده شده است.

“که به نظر می رسد مانند sm سرگرم کننده” یک Instagram کاربر اظهار نظر در کنار گریه-خنده emoji.

به عنوان پوشش Inquisitrدر اوایل این ماه O spin south west نمایش گذاشت او مجسمه شکل در یک عدم تطابق بیکینی, در خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>