Instagram مدل Camila برنل Flaunts قرمز بیکینی

کلمبیایی Instagram, مدل, Camila برنل نشان می دهد خاموش لباس شنای زنانه دوتکه قرمز به عنوان او نشسته بر روی یک قایق در خورشید است.

در این تصویر تاثیر گذار به او گفت 1.3 میلیون پیروان او بود که خدا را شکر به پسر او برای انتخاب لباس خود را. با توجه به معروف تولد, Camila استقبال پسرش یعقوب به جهان در ماه مه سال 2019. این تصویر نشان می دهد این پسر کوچولو ناز نشسته در دامان او به عنوان آنها هر دو استراحت و لذت بردن از آب و هوای گرم.

Camila است با پوشیدن یک رنگ قرمز روشن است که یک یقه ruffled که آن هم با هم گره خورده با تعظیم در وسط و پایین لباس شنای زنانه دوتکه ژولیده برای مطابقت با بالا.

به دنبال مانند مدل تا به حال فقط از آب بیرون آمده و پس از شنا, مرطوب مو آویزان در آرام امواج بیش از شانه اش. پوشیدن بزرگ عینک آفتابی, آن سخت است برای دیدن Camila چشم اما او به نظر می رسد تازه رو بعد از شیب به اقیانوس.

معلوم نیست که دقیقا تصویر جامعی اما ممکن است که از آن گرفته شد قبل از قرنطینه محدودیت به اجرا در آمد. نیز وجود دارد هیچ geotag نشان می دهد که در آن تصویر گرفته شده است.

قبلا این مدل دارای ارسال شده تصاویر مربوط به قرنطینه و آنچه او انجام شده است. در یک نقطه و درخواست او لژیون از طرفداران اگر selfie او خوب بود. که جدید ترین تصویر ارسال شده به حساب یکی از این بعید به نظر می رسد که جدیدترین ضربه محکم و ناگهانی است و از امروز. جای آن است که به احتمال زیاد یک رجعت پست مانند آنچه در بسیاری از Instagram مشاهیر در حال حاضر در حال انجام به جای خطر بیرون رفتن در ملاء عام به گرفتن عکس.

در عرض نیم ساعت از تصویر ارسال شده به Camila را Instagram حساب آن را انباشته بود حدود 2.500 دوست دارد و بسیاری از نظرات.

“مادر” یک پیرو نوشت: در پاسخ به این عنوان در ضربه محکم و ناگهانی.

“Lmao که کودک دوستداشتنی” یکی دیگر از فن بانگ زد.

“در حال حاضر که شادی است سمت راست وجود دارد” پاسخ: از شخص دیگری.

بسیاری از دیگران اظهار نظر در یک مد مشابه اغلب با استفاده از انواع قلب از emoji به منظور انتقال احساسات خود را بیش از ضربه محکم و ناگهانی.

به عنوان افراد جدا شده با توجه به قوانین سختگیرانه در مورد اجتماعی فاصله در رابطه با زمان coronavirus همه گیر بسیاری از Instagram اثرگذارندهها است و باید به رسانه های اجتماعی به منظور بحث در مورد آنچه که آنها خدا را شکر در طول این مدت تلاش. علاوه بر این بسیاری از افراد معروف نیز تشویق پیروان خود را به فعال ماندن حتی اگر آنها خود جدا. به تازگی بریتنی اسپیرز یادآوری طرفداران او از این که او ارسال شده به روز رسانی در مورد یک تمرین عضلات شکم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>