Instagram Ççê ی لانا Rhoades می رود بی انتها در یک طلا شورت لا کونی & کلاه کابوی در Instagram

لانا Rhoades اجازه دهید آن را آویزان در یک به سختی وجود دارد گروه برای او جدید ترین Instagram update. مدل wowed طرفداران او با NSFW پست در روز پنج شنبه شب.

در انجمن عکس های لانا دیده است رفتن بی انتها تحت یک طلا حاشیه لباس. ساز و برگ سمت چپ بسیار کمی به تخیل و نشان داد که مدل لخت سینه اسلحه و شکم صاف.

او افزود: مطابق با طلا شورت لا کونی, که او را, دور, کون, آلت, کمر و تکیه بر روی صفحه نمایش کامل. او همچنین لوازم این نگاه با یک طلا کلاه کابوی و مطابق با چکمه.

در اولین عکس, Lana ایستاده بود و با او پشت به دوربین به عنوان او کشیده اسلحه خود را در مقابل یک بسته درب آسانسور. او بیش از شانه خود را با اغوا کننده بیان در چهره او. شات دوم ویژه مدل peeking از آسانسور با یک سربند به دور گردن او.

لانا عینک بلند و پوست قهوه ای مدل دهید در سست رشته سقوط کرد که پایین پشت او و بیش از شانه خود را. او همچنین لرزاند کامل آرایش صورت برای جرقه بزند.

این نرم افزار گنجانده شده است بسیار کمی آرایش چشم به او چشم روشن نگاه که او قاب با تعریف ابرو. او افزود: bronzed سرخ به گونه و سوسو زننده برجستهنگار بر روی صورت خود را به پوست او تب و تاب بودن نرم. او در تکمیل این نگاه با برخی از رژ لب صورتی روی پوست پوت.

در عنوان از عکس های لانا به او گفت که طرفداران این تصاویر بودند جامعی در لاس وگاس, نوادا.

البته بسیاری از این مدل را بیش از 7.9 میلیون پیروان نمی تواند به اندازه کافی از جرقه بزند. این پست را به دست آورد بیش از 831,000 دوست دارد و بیش از 3000 دیدگاه در عرض 9 ساعت پس از آنها منتشر شد به حساب خود را.

“با تشکر از خداوند برای نعمت ما با لانا” یکی از مدل پیروان اظهار داشت در بخش نظرات.

“من در عشق” یکی دیگر از تحسین نوشت.

“من بسیار وسواس” یک سوم رسانه های اجتماعی نشان داد.

“من این عکس را دوست دارم بیشتر از هر چیزی. این بزرگترین پست او تا کنون ما داده است. شما را خیلی دوست دارم لانا” یک چهارم نظر به عنوان خوانده شده.

بسیاری از طرفداران می دانند که لانا نیست خجالتی در مورد نمایش خود انحنا شکل در رسانه های اجتماعی. او اغلب سنگ های آشکار لباس در پست های خود را و پیروان او به نظر نمی رسد به ذهن است.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitrلانا Rhoades کردم پالس از طرفداران مسابقه ماه گذشته زمانی که او عینک لباس مشابه با نقره حاشیه و سفید قیش. که پست متصلب است تا بیش از 1 میلیون نفر را دوست دارد و بیش از 5000 نظر برای تاریخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>