Instagram گلف Ççê ی لوسی رابسون شیوه های قرار دادن در صفحه اصلی در یک تنگ, سیاه, لباس

Instagram مدل لوسی رابسون نشان داد ورزشی او رقم در یک لباس سیاه و سفید در یک ویدیو برای آخرین به روز رسانی. او فیلم برداری کار بر روی بازی گلف در خانه او به عنوان ضربه چندین موثر عکس در یک عمل قرار دادن حصیر.

انگلیسی گلف باز است که همیشه پیدا کردن یک راه برای کار بر روی بازی او و اگر چه بسیاری از به روز رسانی خود را که از دوره های گلف در هفته های اخیر او ثبت این برد در خانه اش. او با سگ که به تماشای او به عنوان ضربه دشوار است putts برای کلیپ کوتاه.

رابسون ثبت شد از طرف او ایستاده بود در مقابل قرار دادن حصیر از تمرین سبز. 25 ساله بود و باشگاه ها در یک خاکستری گلف در گوشه. در پس زمینه یک پروژکتور صفحه نمایش است که بخشی از این مدل را در خانه شبیه ساز گلف است.

کال پلی محصول تا به حال او بلند مو بور بسته بازگشت و را لرزاند کوتاه لباس سیاه و سفید بود که در باز با یقه گردن. او عینک یک جفت کفش صورتی برای تکمیل گروه.

رابسون آمار سه عکس در کلیپ. در ابتدای این ویدئو گلف باز گریبانگیر ور رفتن معمولا با دست راست در حالی که دست چپ او بود ، بلوند روشن به ضربه زدن با یک دست با او دست چپ برای قسمت دوم کلیپ. او را برداشت و ور رفتن معمولا با هر دو دست اما بسته چشم او برای سومین شات. رابسون را پوچ تعقیب توپ به عنوان آن را به سوراخ رفت و ویدئو به پایان رسید.

رسانه های اجتماعی و تاثیر گذار آپلود کلیپ در روز پنج شنبه برای او 844,000 Instagram followers. بسیاری از آنها به سرعت متوجه پست و بیش از 13000 نشان داد موافقت خود را با ضربه زدن بر روی “مانند” را فشار دهید در بیش از سه ساعت پس از آن رفت و آنلاین. رابسون تا به حال نزدیک به 200 نظر که در زمان کوتاه است. همکار گلف باز کتی کارنی در سمت چپ دو قلب emoji در بخش نظرات و Robson پاسخ ها آب گرفتگی شد که با از emoji. طرفداران قدردانی کرد و گلف باز را ظاهر و شایان ستایش او همراه است.

“خب هنوز غرق شدن آن حتی با دخالت…من می گویند این دریل در حال کار” یکی پیرو شوخی.

“که برای اولین بار توپ از دست رفته بود لبه سمت چپ… آیا بلا دست کشیدن از آن در است یا حصیر کمی آفلاین” یکی دیگر از خواسته.

“او خیلی cuteeeeee” یک Instagram کاربر اظهار نظر در حالی که با اضافه کردن یک قلب و چشم از emoji.

“چیزهای گرم در حال انتظار برای بازگشت به دوره!!!” حمایت فن پاسخ داد.

به عنوان پوشش Inquisitr, Robson flaunted او شکل مناسب در هفته گذشته است. او پست شده در خانه تمرین در حالی که با پوشیدن سیاه و سفید بالا و بطور دنج قرار گرفتن جفت ساق پوش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>