Instagram گلف Ççê ی لوسی رابسون Flaunts Her Booty در خانه تمرین

Instagram مدل لوسی رابسون خوشحال طرفداران توسط نمایشگاه ورزشی او رقم در یک ویدئو جدید آپلود. در این کلیپ او sported یک جفت ساق و یک تی شرت سفید در حالی که انجام تمرینات مختلف که flaunted از کون پشت.

25 سال است که شناخته شده برای توانایی های خود را در زمین گلف – به اشتراک گذاری شده است تمرین نکات در صفحه خود در هفته های اخیر و پایین بدن, تمرین برای این پست. رابسون عینک یک جفت تنگ اتصالات سفید پوش با نور-خاکستری راه راه و سفید نابود و لگدمال تی شرت. او تا به حال طولانی, مو بور, بسته کردگی در یک موی دم اسبی و عینک و یک جفت کفش کتانی سفید.

رابسون فیلم برداری شده بود از پشت در حالی که او با آن مواجه است و با انجام شش تمرین های مختلف در بالای یک تمرین mat. برای اولین بار در بخشی از این ویدئو, انگلیسی, گلف باز انجام پرش چمباتمه. با هر تکرار او jutted derriere او و این زاویه ارائه شده طرفداران یک دید واضح و روشنی از کون کون. او را برداشت و دمبل برای ورزش بعدی و به سمت خم.

کال پلی محصول انجام یک پرش چمباتمه زدن تنوع برای ورزش سوم. رابسون عبور پاهای او را در حالی که او شروع به پریدن کرد و سپس شروع به پریدن کرد به چمباتمه زدن. دوباره بینندگان گرفتار یک نگاه اجمالی از او تناسب فریم با هر پرش. او را به یک جهش موقعیت برای قسمت بعدی از معمول است. این مدل تا به حال پای راست به جلو به عنوان او برگزار شد دمبل در هر دست و انجام جانبی را افزایش می دهد.

رابسون در تمام چهار دست و پا برای پنجمین قسمت از برد و او را برداشته و پای راست خود را به سمت شیر آتش نشانی را افزایش می دهد. در پایان این ویدئو گلف باز ایستاد و به سمت lunges به عنوان او خم سمت به سمت. در عنوان او شامل دستورالعمل در تکرار و مجموعه برای هر ورزش و افزود: یک هلو و خانه emoji.

بسیاری از 844,000 Instagram followers در زمان اطلاع از تحریک تمرین کلیپ و بیش از 8,200 آمار “مانند” را فشار دهید در بیش از هفت ساعت پس از آن رفت و آنلاین. رابسون تا به حال نزدیک به 150 پاسخ به نظر او بخش آب گرفتگی شد با قلب emoji.

“نان از فولاد” یکی از طرفداران نوشت: در حالی که اضافه کردن یک قلب و چشم از emoji.

“عشق شما لوسی مورد علاقه من,” تحسین کنندگان پاسخ داد.

“بزرگ” تمرکز دیگری نوشت.

“لوسی در حال رفتن برای آن” دیگری اظهار نظر همراه با یک خسته-چهره emoji.

به عنوان پوشش Inquisitr, در مارس رابسون flaunted فک انداختن رخ سفید لباس شنای زنانه دوتکه. او عکس گرفته شده در یک پاسیو نیمکت در حالی که او آغشته به برخی از نور خورشید است. که پست به دست آورده بیش از 72,000 را دوست دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>