کتی بل چپ بسیار کمی به تخیل در برخی تنگ, لباس زیر زنانه برای یک نام تجاری جدید Instagram ضربه محکم و ناگهانی. زرق و برق دار, بمب, به اشتراک گذاشته شده در این پست با طرفداران خود در روز سه شنبه.

در نشاط, عکس کتی لرزاند یک کودک صورتی توری سینه بند و یک جفت از تطبیق شورت شلاق زدن. سینه بسیار نحیف نشان دادن مدل underboob و عظیم رخ. این گروه همچنین flaunted او اسلحه شکم صاف, سنگ, سخت, شکم, کوچک, کمر, انحنا, باسن و لاغر ،

کتی مطرح شده با غنیمت خود را در برابر یک حمام مقابله با بالا نشان دادن پشت او در ارتباط بازتاب. او قرار داده شده یک دست در مقابله و فرار سوی دیگر او از طریق مستقیم و طولانی رشته که او تا به حال تحت فشار قرار دادند بیش از شانه خود را.

مدل تصمیم گرفتند برای آرایش صورت برای شات. گلم نگاه شامل مجسمه ابرو ضخیم مژه و خط چشم سیاه. او در تکمیل این سبک با سوسو زننده برجستهنگار در چهره و صورتی و سرخ شدن سیب از گونه او و نور رژ لب صورتی.

او accessorized نگاه با برخی از سیاه و سفید, لهستانی, روی, ناخن, یک جفت گوشواره کوچک و یک گروه سیاه و سفید در اطراف مچ دست خود.

در عنوان از عکس کتی نوشت: در مورد بودن در عشق و نشان داد که او صورتی زیبا لباس زیر زنانه ساخته شده با نام تجاری FashionNova.

البته ممکن است از کتی را بیش از 1.8 میلیون پیروان سقوط در عشق با این پست. شات به دست آورد بیش از 171,000 دوست دارد و بیش از 2800 نظرات در کمتر از 24 ساعت پس از آن آپلود شده بود و به او غذا.

“برخی از بدن گرفتن شلنگ قرار داده و او را مامور آتش LOL jp مادر, به دنبال بزرگ امروز را از دست ندهید بل” یکی از کتی پیروان اظهار داشت در بخش نظرات.

“بسیار زیبا است که من دیوانه زمانی که من دیدن عکس خود اظهار داشت:” یکی دیگر از ستایش فن.

“OMG سیگار مقدس با تشکر از شما برای چشم انداز من را ببینید در رویاهای من امشب. شما عشق کتی,” سوم شخص نوشت.

“کتی شما نگاه بسیار زیبا در بسیار خود را زیر” یک فرد چهارم نوشت.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, کتی است که اغلب دیده می شود در اندک بزرگ, black pussy, ساعت شنی, منحنی در پست های خود را. فقط در هفته گذشته او پالس از پیروان مسابقه زمانی که او یک ویدیو از خودش lounging در رختخواب چیزی جز خالص سیاه و سفید توری سینه بند و نحیف دامن کوتاه.

که کلیپ شد یک ضربه بزرگ در میان کتی بل طرفداران. به تاریخ آن مشاهده شده است بیش از 384,000 بار و raked در بیش از 2,300 نظرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im