Instagram کودک Lyna پرز سالن در اندک برهنه, لباس شنای زنانه دوتکه با جرقه جواهر لهجه

Lyna پرز می گوید که طرفداران او “اساسا زندگی در یک لباس شنای زنانه دوتکه” در Instagram زیستی و او شوخی نیست. تقریبا هر پست و سهام او و ویژگی های او را در دو قطعه و جمعه بود هیچ تفاوتی ندارد.

در تازه ترین پست Lyna دیده است ورزشی, برهنه, لباس شنای زنانه دوتکه است که برجسته نگین دار لهجه و نشاط cutouts در پایین. گروه نمایش مدل عظیم رخ اسلحه, سنگ سخت, abs, شکم صاف, انحنا, باسن و لاغر ، او accessorized نگاه با یک طلا النگو دستبند روی مچ دست خود و سفید لهستانی بر روی ناخن.

سبزه, بمب مطرح شده در این کت و شلوار حمام کردن او به عنوان lounged توسط یک استخر شنا در اسراف و مستغلات. در پس زمینه از عکس, آهن, حصار, درختان خیره کننده اقیانوس و آسمان آبی با سفید کرکی ابرها دیده می شود.

Lyna عینک بلند, تیره, موهای قهوه ای جدا در مرکز و مدل دهید در سست رشته که شانه های او را فرا گرفته. او همچنین تصمیم گرفتند برای آرایش صورت.

گلم نگاه شامل مجسمه ابرو ضخیم مژه و خط چشم سیاه. او در تکمیل این برنامه با صورتی سرخ شدن سیب روی گونه سوسو زننده برجستهنگار در پیشانی و بینی و چانه و همچنین به عنوان یک نور صورتی براق روی لب استفاده می شود.

در عنوان از ضربه محکم و ناگهانی Lyna خواسته طرفداران خود را برای رای دادن به لباس شنای زنانه دوتکه در یک مقیاس از 1 تا 10.

البته بسیاری از این مدل را بیش از 4.8 میلیون پیروان رفت برای نشاط عکس کلیک بر روی دکمه مانند بیش از 17000 بار و خروج بیش از 520 نظرات در 15 دقیقه اول و پس از آن رفت و زنده به پلت فرم.

“شما می دانید که شما همیشه خواهد بود 10 بیرون از 10 کودک” یکی از Lyna پیروان اظهار داشت: در بخش نظرات.

“شما کوچکترین کمر به لگن نسبت همیشه” یکی دیگر از ستایش فن گفت: مدل.

“شما همیشه نگاه زیبا در هر آنچه شما می پوشند پس 10/10” یک سوم رسانه های اجتماعی کاربر بوده.

“گاو مقدس شما خیره کننده است. این لباس شنای زنانه دوتکه زرق و برق دار است و شما نگاه کنید تا در هر چیزی که شما می پوشند. Love you دخترانه” یک چهارم نظر به عنوان خوانده شده.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, مدل محدودیت از رسانه های اجتماعی با تقریبا تمام پست های خود را و طرفداران او نمی خواهد که آن را به هر راه دیگر.

فقط در هفته گذشته Lyna پرز کاهش یافته آرواره طرفداران او هنگامی که او ارسال شده یک عکس از او ورزشی کوچک سیاه و سفید لباس شنای زنانه دوتکه رشته که flaunted همه از او دلخواهی منحنی و نشان داد ران او ، به تاریخ که ضربه محکم و ناگهانی است raked در بیش از 163,000 دوست دارد و بیش از 3400 نظرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>