داستان الهام بخش از سید جعفر مصطفی


بعد یکی از مستند: 25 مارس سال 2020

الهام بخش هندی: سید جعفر مصطفی: دهلی نو بر اساس جعفر به دنبال رویای خود است و به دنبال شور و شوق خود را از دادن زنده اجرای انفرادی در سن 61. در اینجا جعفر سهام برخی از فیلم های خود را که در آن او انجام شده است با گروه خود را. لطفا فراموش نکنید نگاه محض شادی در چهره اش. اجرای خود را به طور کامل تعریف شده است.

این تصویری است که او سهام با ما هر چند کم در ضبط با کیفیت stirs شما عمیق و پر شما را با روح میهن پرستی. تماشای جعفر به اجرای عمومی در دروازه هند فقط پس از پولوما حمله بود و پر از احساسات را تجربه کنند. در حالی که اشک سکوت نورد پایین چهره بسیاری از برخی از گریه کردن با صدای بلند و پر سر و صدا به دنبال تحسین در پایان. برای جعفر است که به معنای زیادی است. دهه بازگشت او رفته بود به بمبئی (در حال حاضر بمبئی) برای پیوستن به زرق و برق جهان است. او مجدانه برای چندین سال اما عدم دندانه در این شرایط سخت صنعت او به خانه بازگشت به دهلی نو. رویای خود را از ساخت آن را در عرصه بازیگری نشده باقی مانده.

در طول سال در دهلی نو او راه اندازی یک کسب و کار موفق, ازدواج کردم, پسر بودند و قبل از او می دانست که او در حال کار برای ساخت تا خود را در آینده. آنچه که او انجام نمی دهد تا شد اش شور و شوق تماشای فیلم – برخی از اولین روز برای اولین بار نشان می دهد. او بازیگری و خوانندگی رو محدود به اجرای برنامه در احزاب از دوستان و بستگان. اما بود که از نزدیک او را به رویای خود را. 60 سالگرد تولد این تبدیل به یک نقطه عطفی در زندگی او بود. در آن سال او به عضویت یک گروه حرفه ای. ‘اجازه دهید ما Rock’, باند Vinay جها ارائه شده او با, کامل, مرحله, به نمایش گذاشتن استعداد خود را در یک حرفه ای انجام سطح و برای مخاطبان بزرگتر.

“اوه من فقط آن را دوست دارم. این نشان می دهد من خیلی از نظر رضایت و این واقعیت است که من می تواند برخی از شادی به مردم ” او ex “او طول می کشد درد بسیار بیش از هر عملکرد و انجام اقدامات قبل از هر نشان می دهد حتی دادن مقدار زیادی از زمان در لباس خود انتخاب” گفت Samana, روایت چگونه او اصرار بر پوشیدن یک پیراهن خاص تنها زمانی که طیف وسیعی از اتو لباس های حلق آویز در گنجه. آن است که همیشه خوب برای دیدن افرادی که عاشقانه دنبال رویاهای خود را.

ما در حال قرار دادن در اینجا برخی از ویدیو های از موسیقی را برای شما به لذت بردن از عنوان شما در خانه استراحت. به یاد داشته باشید که این روح است که نیاز به باقی می ماند سوگند بدون توجه به آنچه شرایط. شما می توانید غلبه بر هر چیزی که با نگرش درست است.

شما می توانید تماس با سید جعفر مصطفی تلفن: 9810438846


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>