داخل اولین نسخه بازی های ویدئویی و بچه ها آنها کمک

یک شات از بازی تلاش RX اولین نسخه بازی ویدیویی. از آن خواهد شد مورد استفاده برای درمان ADHD. Akili

اواخر ماه گذشته سازمان غذا و دارو مورد تایید بازاریابی برای اولین نسخه بازی ویدئویی برای درمان ADHD در کودکان, یک بازی با عنوان تلاش RX از Akili تعاملی. این است که دستیابی به یاد ماندنی, اما آن را نیز نماد یک بزرگتر و فشار در این فضا برای مقابله با ناتوانی های یادگیری اعم ADHD به اوتیسم.

تلاش RX با استفاده از یک بازی ویدیویی رابط برای فعال کردن قشر مغز است. بازی با دقت ادغام حسی محرک با موتور چالش های است که کمک می کند تا بهبود تمرکز از طریق مترقی موانع.

“به عنوان یک کودک پیشرفت در گیم پلی این فن آوری به طور مداوم اندازه گیری عملکرد خود و با استفاده از تطبیقی الگوریتم برای تنظیم سختی و شخصی سازی تجربه درمان برای هر فرد” سخنگوی Akili تعاملی می گوید ناظر. بازی خود را با نسخه پزشک در دسترس است و می توان iPads و اپل با هدف محدوده سنی کودکان 6-12.

این شرکت مورد تایید پس از هفت سال در توسعه و تکمیل یک مطالعه کنترل شده که آنها از بودجه منتشر شده در مجله لانست دیجیتال مجله سلامت. این مطالعه به دنبال پیشرفت 600 کودکان و نوجوانان و متوجه شد که 50 درصد از کودکان و نوجوانان افزایش یافته بود شناختی تمرکز در ماه اول و 68 درصد پس از ماه دوم درمان است.

کارشناسان امید زیادی برای تلاش RX به مکمل و دارو.

“ما تلاش RX به عنوان یک ابزار در آنچه که باید یک مرکب روش درمان برای کودکان مبتلا به بیش فعالی/نقص توجه اختلال (ADHD). این ابزار به عنوان تجویز شده توسط پزشک به طور بالقوه کمک به کودکان مبتلا به ADHD خود را بهبود مهارت های تمرکز و پیشرفت یادگیری خود را با توانایی های” باب Cattoi مدیر عامل انجمن حمایت از کودکان و بزرگسالان مبتلا به بیش فعالی/نقص توجه, اختلال می گوید ناظر.

Akili امیدوار به انتشار این بازی در چند ماه آینده آن را به احتمال زیاد نمی خواهد آخرین.

یک 2019 مطالعه انجام شده توسط دانشگاه ابیدو در اسپانیا یافت می شود که آموزشی ویدئویی به شدت افزایش توجه قابلیت در میان کودکان و نوجوانان مبتلا به ADHD. “بازی ها شاید می تواند تبدیل به یک راه فوق العاده ای برای قرار دادن در عمل استراتژی های مختلف است که کودکان می توانند یاد بگیرند که در جلسات درمانی” Débora Areces, استاد روانشناسی در دانشگاه اویدو می گوید ناظر. “بازی های ویدئویی را می توان در یک جلسه درمانی برای قرار دادن در عمل استراتژی های جدید و پزشک می تواند نظارت بر او و را توصیه.”

در حالی که این اولین بار است که بازی های ویدئویی استفاده می شود به طور خاص برای درمانی با لینک مستقیم هدایت از FDA درمانی با استفاده از بازی برای کودکان با ناتوانی های یادگیری به طور گسترده تر با تمرکز در درجه اول در اوتیسم.

پیشرو بازی در این فضا است Zoolingo ساخته شده توسط توسعه دهنده بازی Mafooly. بازی طول می کشد کاربران از طریق مجموعه ای از پازل است که کمک به افزایش خود را “عاطفی واژگان است.” Zoolingo با هدف بهبود اجتماعی با بازی ها است که کمک به کودکان عمل چشم مخاطب آن کودکان در طیف مبارزه با, و همچنین به عنوان پازل است که کمک به بهبود مهارت های حرکتی.

در ضمن دیگران ساخته اند را شامل جوامع برای کودکان مبتلا به اوتیسم در بازی های موجود. استوارت دانکن ساخته شده و یک فضای امن برای کودکان و نوجوانان مبتلا به اوتیسم از طریق یک سرور در کنکوری که به او لقب “Autcraft.” او را دیدم در آنجا بود که علاقه به بازی از بچه های مبتلا به اوتیسم در جامعه خود را, اما آنها احساس دوری قلدر بر روی پلت فرم و آن را در حال حاضر 87,000 کاربران در سراسر جهان.

“من طراحی یک سرور در اطراف ما نیازهای خاص تبدیل شده است و فرار. سهوا آن را تبدیل به یک ابزار درمانی است که درمانگران در حال حاضر توصیه به بیماران خود” دانکن می گوید ناظر. “این یک ابزار برای بچه ها برای یادگیری به کار مشکلات و یادگیری مهارت های اجتماعی در غیر قضاوت محیط زیست است. که راحتی فوق العاده است که منجر به یادگیری برای این جمعیت است.”

دانکن صحبت می کند از تجربه شخصی—او و پسرش هر دو دارای اوتیسم پیدا کرده اند و این بازی درمانی.

دانکن و همکاران با متحدان خود در جامعه را به بازی با کودکان و نوجوانان بر روی پلت فرم. “اگر یک بچه است یک روز بد در مدرسه بزرگسالان بر روی سرور است که یک متحد خواهد حفاری با آنها و صحبت کردن با آنها را,” او می گوید. در طول COVID-19 آن گرفته شد یک گام بیشتر است.

“Autcraft” با همکاری درمانگران که ثبت نام با حساب های خود را برای دیدار با مشتریان خود را راست بر روی سرور به دلیل آن است که یک مکان امن تبدیل شده است که بخشی از موجود خود را معمول است. “این چیزی است که من انتظار می رود اتفاق می افتد اما آن را به سمت نتایج مثبت است. هزاران نفر از مردم امضا کرده اند تا برای سرور برای این منظور” دانکن می افزاید.

طرفداران معتقدند که استفاده از بازی عظیم خالص مثبت. “حذف شدن از توهمی فراشناخت و یا” تفکر در مورد تفکر بود که شادی و تسکین” دیوید هال مدیر اجرایی المپیا-بر اساس گروه حمایت از زندگی راهنماهای برای اوتیسم می گوید ناظر. “در حالی که تصویری بازی های واقعیت مجازی و ابزارهای دیگر ممکن است احساس آرامش را به توهمی در ذهن ما نیز به اجرا جدید برنامه فرهنگی: پذیرش و درک افراد مبتلا به اوتیسم.”

آینده روشن برای این صنعت جدید از بازی های ویدئویی به عنوان یک ابزار یادگیری برای کودکان با ناتوانی های یادگیری به خصوص برای ADHD و طیف اوتیسم. زمان خواهد شد بگویید تا چه حد این صنعت را گسترش خواهد داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>