داخل Coronavirus باز گشت از ‘it’s Gonna Be ممکن است’ الگوی رفتاری

its gonna be may coronavirus quarantine meme

یکی از بسیاری از coronavirus مربوط به “جاوا باشد ممکن است” الگوهای رفتاری. از طریق خفه شو و به من پول

با بسیاری از نقاط جهان در مستند ویروسی سرگرم کننده و الگوهای رفتاری باید کمک نگه داشتن ارواح اما یکی سالانه مورد علاقه فرا گرفته و در جلوتر از زمان خود را با تازه کشف شده اهمیت این سال: NSYNC “it’s Gonna Be مه” بازی پسر باند 2000 ضربه “it’s Gonna Be Me.”

در حالی که سرگرم کننده مرجع به خواننده Justin Timberlake تلفظ “من” به عنوان “ممکن است” در شماره کر معمولا باعث ویروسی دور در روزهای منتهی به مارس 1, شوخی در حال حاضر بدست کشش با تشکر از مردم که قادر به ترک خانه های خود در coronavirus بیماری همه گیر.

منحصر به فرد: ‘دونده پیچ و خم’ مدیر به انطباق اول پانزده زندگی هری اوت’

نبود حتی مارس قبل از عکس تیمبرلیک با یک شعر در مورد قرنطینه آغاز ساخت دور. “گل رز قرمز, مارس خاکستری, دفعه بعد که شما خانه خود را ترک ،” الگوی رفتاری خواندن با Timberlake چهره نشان دادن زیر و دلالت آخر خط “جاوا باشد ممکن است.” (قبل از coronavirus نسخه اظهار داشت: “در چند روز” به جای “دفعه بعد که شما خانه خود را ترک.”) یکی دیگر از قرنطینه مربوط به الگوی رفتاری بخوانید: “من: چه زمانی می توانم ترک خانه من دوباره ؟ دولت:” با یک کلیپ از تیمبرلیک و واژه “it’s gonna be مه” در زیر نشان داده شده.

تیمبرلیک حتی در نوشتن یک کلیپ از Lizzo آواز خط در Instagram در کنار یک عنوان سوال که مردم اجازه داده می شود از قرنطینه. “هنگامی که زمان بعدی ما ترک خانه @lizzobeeating??” تیمبرلیک نوشت. “اما واقعی… جوک های گذشته… بماند!!!!”

Google Trends spikes for It's Gonna Be Me

Google Trends خوشه برای “it’s Gonna Be Me.” Google Trends

ضبط آهنگ در سوئد دو دهه پیش *NSYNC را Lance Bass به تازگی گفته ناظر که پنجگانه تا به حال هیچ ایده چگونه یاد یک شعر می تواند تبدیل به. “نه در همه” او می گوید: ویروسی شدن روند که با توجه به Know Your Meme آغاز شده در سال 2012 پس از Tumblr کاربر “amyricha” به اشتراک گذاشته تصویر اول. Buzzfeed پس از آن دیگر ارسال Tumblr عکس کاربر از یک مارس تقویم با Timberlake ضبط شده بر روی 30. “در حالی که بچه ها تولید شد که آهنگ آنها پیشنهاد کرد که جاستین می گویند آن است که راه” باس گفت:. “این فقط صدا بهتر است. آنها دوست game, این نوع از ثبت نام, اما در آن زمان هیچ کس واقعا فکر کردم چیزی از آن—به خصوص ربطی به مارس 30!”

“که سحر بر ما تا شاید چهار سال پیش زمانی که همه کسانی که الگوهای رفتاری شروع به اتفاق می افتد,” باس اضافه می کند. “سپس آن را مانند” اوه خدای من که واقعا خنده دار است!’ اما چه کسی می دانست؟”

تیمبرلیک در ضمن داده است این آهنگ co-writer, Max Martin, اعتبار کامل (کامل و سرزنش) برای تلفظ.

“در دفاع مکس مارتین ساخته شده من بخوان” من “آن راه” نوازنده قبلا گفت: در طول یک مصاحبه رادیویی با 95-106 سرمایه FM. “من فقط می خواهم به پرتاب مکس مارتین در خرد کردن بلوک برای آن یکی. اما با تشکر از شما حداکثر چرا که در حال حاضر ما باید الگوی رفتاری قرن.”

“من فکر می کنم او فقط از من خواست به صدا مانند من از تنسی” Timberlake اضافه شده در مورد منطق پشت مارتین درخواست.

اخیرا Timberlake به نظر می رسد در بم’ پادکست روزانه Popcast با لانس باس, توضیح چگونگی مارتین قدرتمند شلاق برای دانستن اینکه چه چیزی ممکن است یک موسیقی تاثیر باعث شد این ایده.

“من فکر می کنم او فقط یک مشتاق گوش برای چه می گذرد, به یاد ماندنی ترین,” Timberlake گفت: باس. “اگر شما برگردید و نگاه کنید که آهنگ هر کسی می تواند آواز خواندن همراه به آهنگ [اما] شما نمی توانید آواز خواندن ‘جاوا ‘من است.””

اما در مصاحبه با آبزرور آهنگ دیگر co-writer, Andrea Carlsson ریختن نور بیشتر به این پدیده توضیح داد که چگونه مارتین پس زمینه fronting سوئدی گروه آن را زنده قبل از او به پاپ آهنگسازی نقشی کلیدی در شعر.

مارتین Carlsson و تولید کننده رامی یعقوب داشت در کلید غرب فلوریدا مشغول به کار در یک پیگیری به “هیولا از یک آهنگ” این بود که “Bye Bye Bye” هنگامی که “it’s Gonna Be Me” متولد شد. یعقوب داشت پیشنهاد آنها چوب به ایده های ساده و معمولی سوت کشید چه خواهد تبدیل به ملودی برای آهنگ شعر “هر چیزی که کمی من” با مارتین بلافاصله پیشنهاد آنها را غیر روحانی کردن این ایده.

چه سه نفر هرگز انتظار این بود که چند دهه بعد از “من” بودن تلفظ به عنوان “ممکن” خواهد تخم ریزی NSYNC-مضمون الگوهای رفتاری هر 30 آوریل. “که تمام سبک از آواز که در آن ‘من’ شد ‘ممکن است’ بود حداکثر در چگونه به سبک آوازی جالب تر به گوش دادن به” کارلسون می گوید: در مورد سبک است و همچنین شنیده می شود با کلمه “کودک” در backstreet’s پسران افتتاح خط تولید خود را در سال 1999 ترانه “آن عاشق شما می شود.”

“شما آن را بشنوند زیادی در بریتنی موسیقی بیش از حد—’خلیج-خلیج’ به جای ‘خلیج-زنبور عسل,'” همچنان Carlsson که در حال حاضر ضبط آکوستیک نسخه از آهنگ با اوان استنلی پسر بوسه چوب زیر گهواره Paul Stanley. “حداکثر استفاده می شود به بازی در یک funky rock band, بنابراین من فکر می کنم که جایی که او به ارمغان آورد که funkiness به بک استریت بویز NSYNC و بریتنی. ‘من’ شد ‘ممکن است.’ این شگفت انگیز است!”

تلفظ کنار, برچسب, مدیران که مشغول به کار بر روی آلبوم به یاد بیاورید که چگونه آنها می دانستند پیگیری شد و در آینده سر و صدا دوم که آنها آن را شنیده.

“این فقط یک رکورد می گوید:” سوابق مدیر عامل بری ویس بود که رئیس جمهور از این گروه برچسب سوابق کلمات بیهوده و احمقانه ، “ما فقط دوست داشتم ضبط و فکر کردم مرسی. این یک اسلم غوطه دادن دوم تک. اجازه دهید به!'”

its gonna be me first performance

2000 MTV Movie Awards برگزار شد سونی پیکچرز در کالور سیتی, ژوئن 3, 2000. جوایز نشان می دهد شامل NSYNC خود را انجام می دهند اولین تلویزیونی عملکرد “it’s Gonna Be Me.” کن Hively/لس آنجلس تایمز از طریق گتی ایماژ

“من فکر می کنم آن را هیستریک که آن بالا میآید بر روی رسانه های اجتماعی هر آوریل 30th” ویس می افزاید: در مورد الگوی رفتاری است که بنا به گزارش ها همزمان با موزیک ویدیو یوتیوب ترافیک به اوج رسید و شمارش بازی در آهنگ افزایش در آوریل 30. “این باعث می شود من رفتن, ‘وای من بخشی از فرهنگ پاپ در بسیاری از راه های مختلف که قطعا یکی از آنها است.'”

جو Riccitelli که مشغول به کار در سوابق کلمات بیهوده و احمقانه’ تبلیغات گروه در آن زمان و در حال حاضر شرکت رئیس جمهور از RCA Records (جایی که او همچنان به کار با Timberlake) موافق است که آنها بلافاصله می دانستند که “it’s Gonna Be Me” بود که یقین رسید.

“هنگامی که ما شنیده این آهنگ اولین بار و ما می دانستیم که ما از رفتن به زیر ‘Bye Bye Bye’ با آن, ما فقط می دانستیم که ما تا به حال پشت به پشت شماره یک پرونده” Riccitelli می گوید. “ما خراب شد برای ثروت با اشاره به آلبوم و این یکی از آن چیزهایی که من هرگز فراموش نکنید. بین کار بر روی آن و [Backstreet Boys’] هزاره—آن دو لحظه در من شخصی حرفه ای هستند وجود دارد تا آنجا که شکستن خالد و یا هر چیز دیگری من انجام داده ام.”

به عنوان الگوی رفتاری Riccitelli را دوست دارد چگونه آن را “تکامل” در طول زمان—به عنوان نشان داده شده توسط آن نوظهور coronavirus محبوبیت است. “آن چیزی بود که در نوع شوخی راه آغاز شده اما آن را تکامل را به سالانه چیزی و من فقط به عشق دیدن جاستین یا دیگر بچه ها صدای جیر جیر آن و یا قرار دادن آن در Instagram در هر سال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>