داخل ورشکسته هرتز را وحشی و بی سابقه هفته در بورس اوراق بهادار

هرتز برای پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت در مارس 22. اسپنسر پلات/گتی ایماژ

در این نقطه در همه گیر این خبر که یک قرن آمریکا با نام تجاری رفته است ورشکسته. اما سقوط هرتز ملت دومین شرکت اجاره ماشین است و بر خلاف هر ورشکستگی شرکت ما قبل از دیده می شود.

در 22 مه هرتز ظ برای فصل 11 حفاظت پس از آن اجاره اتومبیل کسب و کار کاهش یافت در طول coronavirus مستند. اما bizarrely شرکت بورس نیز در روز است که به دنبال. قیمت سهم شروع به پریدن کرد از یک پست-ورشکستگی کم از $0.8 به بالا به 5 دلار در یک هفته که باعث هرتز’ تیم اجرایی به فکر می کنم که آن را در واقع ممکن است قادر به جمع آوری برخی از وجوه تازه در بازار سهام از سرمایه گذار بهره بالا است.

و آن را تقریبا انجام داد. جمعه گذشته هرتز برنده دادگاه ورشکستگی تصویب به فروش برای $1 میلیارد دلار در سهام عادی. روز دوشنبه این شرکت گفت: در یک نظارتی تشکیل پرونده که قصد دارد به منظور بالا بردن $500 میلیون دلار در صدور سهام جدید.

هرتز را ارائه شامل سرد هشدار: این سهام جدید را احتمالا خواهد بود “بی ارزش” مگر چیزی معجزه اتفاق می افتد.

“اگر چه ما نمی تواند پیش بینی کند که چگونه ما سهام عادی برخورد خواهد شد تحت یک برنامه ریزی ما انتظار داریم که سهامداران مشترک نمی خواهد دریافت بازیابی” قبل از شرکت repays هر بدهی دارنده امن و نا امن این شرکت گفت: در روز دوشنبه تشکیل پرونده. “وجود دارد یک خطر قابل توجهی است که دارندگان مشترک ما سهام را دریافت خواهد کرد هیچ بهبودی در زیر فصل 11 مورد است که ما سهام عادی خواهد بود بی ارزش است.”

وضعیت مطرح شده برخی ابرو راست کردن خفاش.

“یک شرکت ورشکسته صدور سهام بسیار نادر است. من نمی توانم به یاد این همیشه اتفاق می افتد قبل از” استیو Sosnick استراتژیست ارشد در شرکت کارگزاری و کارگزاران تعاملی گفت: ناظر این هفته است.

“این است که به دنبال افزایش سرمایه از سهامداران که فقط پرداخت می شود پس از تمام بدهی ها پرداخت می شود. این یک اتفاق بسیار نادر و بر خلاف هر چیزی که ما تا کنون دیده اند قبل از” بدهی های مضطرب تحلیلگران در Reorg جهانی ارائه اطلاعات مالی گفت: ناظر در ایمیل. “هرتز است که به طور موثر با استفاده از قطع ارتباط بین بدهی و حقوق صاحبان سهام بازار.”

در دادرسی ورشکستگی دارندگان بدهی پرداخت می شود قبل از دارندگان سهام. و خرده سهامداران آخرین گروه از صاحبان سهام پرداخت می شود. در حال حاضر هرتز بلند مدت اوراق قرضه در حال معامله در کمتر از 100 سنت دلار به این معنی است که آن را نمی کند به اندازه کافی پول برای بازپرداخت دارندگان اوراق قرضه در صورت انحلال.

“منطق از طرف شرکت است که سهام را افزایش می دهد احتمال برای بازیابی فعلی سهام و دارندگان اوراق قرضه,” Sosnick توضیح داد. “[اما] دارندگان اوراق قرضه دیدن یک کم شانس بهبودی کامل. اگر دارندگان اوراق قرضه دریافت نمی بهبودی کامل آن به معنی موجودی است که اساسا بی ارزش است.”

“اگر سهام جدید ثابت می کند بی ارزش که خریداران شکایت کنم ؟ این شرکت خواهد شد ورشکسته به هر حال,” او اضافه شده است.

در حال حاضر سهام طرح یک دیوار در ثانیه. روز چهارشنبه هرتز نشان داد در یکی دیگر از پر کردن است که آن را تا به حال دریافت اطلاع از تنظیم بازار این بخش از شرکت مالی درخواست بررسی بیشتر از آن جمع آوری کمک های مالی طرح. سهام صدور خواهد بود را در خود نگه دارد تا زمانی که بررسی کامل شده است Hertz گفت.

در ضمن بورس نیویورک آغاز فرایند از بین بردن هرتز سهام در دسترس نباشد. در مه 26, بورس اوراق بهادار ارسال delisting توجه به هرتز و گفت سهام آن ها دیگر مناسب برای معامله در بازار است. پس از آن هرتز است به دادگاه تجدید نظر تصمیم گیری و در حال انتظار برای یک جلسه است که به طور معمول طول می کشد چند ماه. تا آن زمان سهام خود را ادامه خواهد داد معاملاتی در بازار بورس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>