نوآوران در 12 شهرستانها را به صورت سپر با دست عرضه 54000+ به سلامت کارگران

M-19 سپر چهره های در دسترس هستند در Rs. 55 هر قطعه را می توان مورد استفاده مجدد قرار و sanitised. جدا از سلامت کارگران آنها نیز در حال استفاده توسط پلیس, بهداشت کارگران و روزنامه نگاران بر روی زمین! #نوآوری #CoronaLockdown

Health مراقبت حرفه ای در سراسر جهان روبرو هستند جدی کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE). در واقع سازمان بهداشت جهانی (WHO) به نام بر صنایع و دولت به تولید در مقیاس حداقل 40 درصد برای دیدار با افزایش تقاضا در سطح جهانی.

دسترسی به PPEs را تضمین می کند که پزشکان امن هستند در حالی که درمان COVID-19 بيمار. عدم وجود تجهیزات ایمنی را افزایش می دهد شانس خود را از ابتلا به این ویروس از قرار گرفتن در معرض به خطر انداختن خود و اعضای خانواده و شاید آن دسته از بیماران که ممکن است موارد مثبت در وهله اول.

داوطلبان کار در ساز پناهندگی

در هندوستان ساز پناهندگی یک نوآوری هاب بر اساس بمبئی است که ساخت چنین چهره سپر برای سلامت کارگران و در حال حاضر در حال تهیه آنها به 20 بیمارستان در بمبئی.

جامعه فضایی راه اندازی کمپین crowdfunding برای ‘M-19’ سپر چهره های آنلاین پلت فرم crowdfunding Ketto حدود 10 روز برگشت و آغاز عرضه آن در 29 آوریل.

سازندگان فضا آغاز شده توسط تهیه 15 چهره سپر در همان روز. اکنون آنها تقریبا به نیمه راه را با تامین حدود 54,051 صورت سپر از 1 لاخ هدف در یک ماده از 11 روز!

این شاهکار شده دست ساز پناهندگی به تنهایی. برای اطمینان از توزیع سریع و موضعی تولید آنها در حال کار با حدود 12 آزمایشگاه در سراسر 12 شهرستانها مانند پونا جیپور راجکوت و بنگلور, در میان دیگران.

یک پلیس می پوشد M-19 چهره سپر.

این تضمین به موقع ارائه حفاظت حیاتی برای متخصصان مراقبت های بهداشتی در سراسر 50 بیمارستان در کشور و خط مقدم کارگران مانند پلیس مشغول به کار در این زمان حیاتی.

چگونه مبارزات انتخاباتی آغاز شد

به رهبری بنیانگذار شرکت و مهندس مکانیک Vaibhav Chhabra های کاری در ساز پناهندگی آثار با 10 داوطلب در هر شیفت تا نیمه شب. آنها به تنهایی عرضه 13,486 سپر چهره های موجود در Rs. 55 در هر قطعه.

بهترین قسمت در مورد این سپر است که می توان آنها را sanitised و مورد استفاده مجدد قرار کمک قابل توجهی کاهش زیستی-پزشکی ،

Vaibhav Chhabra, یکی از موسسان در ساز پناهندگی

ایده برای ساخت PPEs آمد به بنیانگذاران زمانی که آنها به عنوان خوانده شده تا در آن افزایش تقاضا برای متخصصان مراقبت های بهداشتی. “ما به طور منظم میزبان برنامه های آموزشی و کارگاه های آموزشی در ساز فضا که تا به حال به لغو شود. ما تا به حال وقت خیلی فکر کردم چرا که نه نوآوری و آمد تا با یک راه حل کوچک ما راه را برای پاسخگویی به کمبود PPEs در میان کارگران بهداشت” به اطلاع 30 ساله.

Vaibhav همراه با سه نفر دیگر از اعضای تیم هسته شروع به تحقیق آنلاین طراحی تست و ساخت این صورت سپر. آنها آمدند تا با 20 نمونه های اولیه قبل از اینکه در نهایت انتخاب بهترین کار طراحی.

پس چرا آنها را انتخاب کنید به صورت سپر و نه صورت ماسک یا عینک?

یک دکتر می پوشد M-19 چهره سپر

Vaibhav صرفا که در صورت سپر شاید موثر ترین راه برای جلوگیری از انتقال به خصوص اگر قرار گرفتن در معرض سطوح بالا هستند. “اگر شما نگاهی به راه های انتقال تقریبا 90 درصد از آن از طریق دهان و بینی و چشم. این سپر برای محافظت شما از تف و مخاط ذرات در حالی که همچنین حصول اطمینان از شما صورت خود را لمس به راحتی,” او می گوید.

در علاوه بر این به سلامت کارگران بمبئی پلیس بیش از حد دریافت کرده اند و حدود 2000 نفر از این M-19 چهره سپر. در حالی که نیمی از آنها را برای آن پرداخت نیم دیگر داده شده است را به صورت رایگان با ساز پناهندگی.

“بهترین قسمت در مورد M-19 چهره سپر است و مقیاس پذیری از طراحی آن است. اگر شما از یک لیزر برش شما لازم نیست که صبر کنید برای هر چیز دیگری. همانطور که برای مواد به راحتی می توانید آنها را پیدا کنید در یک محلی لوازم التحریر فروشگاه. در واقع ما بسیار عالی DIY ویدئو توسط بچه ها ساخته اند که این می گوید:” هیجان زده Vaibhav.

چگونه به صورت سپر:

Vaibhav می گوید که یکی به راحتی می توانید صورت و سپر در خانه و با مواد اولیه موجود در یک محلی مغازه لوازم التحریر!

مواد اولیه مورد نیاز را به صورت سپر عبارتند از:

OHP ورق 175 میکرون اندازه A4 – 1/چهره سپر

هیئت مدیره فوم – 8ft x 4 فوت (تولید 239 headgears)

الاستیک : 30 سانتی متر/چهره سپر

فوم برچسب – 6ft x 1ft (تولید 1000 چهره سپر)

یک ویدیو توضیح گام به گام روش به صورت سپر نیز قرار داده شده است با ساز پناهندگی در وب سایت خود.

چگونگی گسترش آن به عنوان یک جنبش

زمانی که Vaibhav و تیم او شروع به ساخت این صورت سپر آنها پیش بینی نشده است و حمایت و مقیاس رشد fo ایده های خود را.

“ما شروع به ساخت این صورت سپر در مارس 26 و قرار دادن نیاز های ما از 10 داوطلب برای کمک به ما در ایجاد آنها. خوشبختانه پشتیبانی فوق العاده ای بود می گوید:” Vaibhav.

بسته های حاوی M-19 چهره سپر آماده جمع آوری می شود

یکی از عوامل است که ساز پناهندگی به طور کامل نیاز به مراقبت از این است که اطمینان آنها اقدامات جدی برای جلوگیری از هر نوع آلودگی در حالی که داوطلبان را سپر.

ساز پناهندگی پایبند به مراحل زیر را به عنوان یک پروتکل برای هر داوطلب ورود به فضای کاری خود را.

  1. پاک کردن کیف و کفش در خارج از آزمایشگاه
  2. داوطلبان مستقیما به توالت را به شستن دست های خود را (تا آرنج) و در صورت استفاده از صابون است.
  3. وسایل مانند تلفن های بطری آب و ساعتهای آورده از خارج نیاز به ضد عفونی با sanitiser.
  4. هر داوطلب پس از آن با استفاده از ماسک های تازه. آنها همچنین قرار M-19 سپر به آزمون و محافظت از خود.
M-19 سپر صورت قاب

تمام آزمایشگاه های همکاری با ساز پناهندگی نیز پس از این مراحل در حالی که ساخت این صورت سپر.

“این آزمایشگاه شنیده در مورد کار ما انجام شد و در تماس با ما برای ما طراحی. در عوض ما باید به آنها گفت که آنها پیوستن به کمپین ما و کمک به ما در دستیابی به اعداد و نوآوری ما در دسترس برای کسانی که به آنها نیاز” به اطلاع Vaibhav.

در حال حاضر آزمایشگاه های مستقر در ایتالیا و استرالیا و کنیا و بوستون رسیده اند به آنها را برای خود طراحی و راه آنها می توانید مقیاس این نوآوری خود را. Vaibhav همچنین اطلاع داد که آنها در حال حاضر در حال توسعه طراحی شده ماسک محافظ کت و شلوار (PRPS) یک دست کت و شلوار محافظ است که می تواند توسط حرفه ای پزشکی. آنها حاضر به فاش کردن هر گونه اطلاعات بیشتر و فراتر از آن.

Vaibhav امیدوار است که در آینده می تواند تولید 40,000 سپر چهره در یک روز

با نیمی از راه را از طریق اهداف خود را از یک لاخ, Vaibhav می گوید آن داده شده است که آنها در حال رفتن به توقف در آن. اما پوسته پوسته شدن نیاز به حمایت از شرکت ها و افراد به طور یکسان. او اضافه می کند که آنها نیز می خواهند به این صورت سپر در دسترس آشا کارگران در مناطق روستایی به عنوان نیاز ممکن است بعد ظهور.

“من فکر نمی کنم ما خواهد بود قادر به حتی رسیدن به یک هدف از 10k صورت سپر. در حال حاضر ما امیدوار به همکاری بیشتر با آزمایشگاه و با هم ما می توانیم امیدوارم تولید 40k به 50k سپر چهره در یک روز. Aspirationally اگر شما از من بپرسید من امیدوارم که ما می توانید تولید 5 لاخ صورت سپر هر روز در آینده نزدیک. ما می تواند به توقف در حال حاضر به عنوان از آن زمان به مبارزه با ضرب ویروس” او می گوید: امضای کردن.

برای حمایت از علت و سهم خود, لطفا کلیک کنید در لینک اینجا.


همچنین بخوانید: این چنای اندازی این هواپیماهای بدون سرنشین در حال کمک به پاکسازی COVID-19 عفونت نقاط!


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>