Indrani سینها زمان در بنگال را از فحشا مافیا برای نجات 2000+ افراد زیر سن قانونی!

با وجود تهدید های متعدد به زندگی خود او هرگز حمایت کردن. نزدیک به پنج سال پس از او نابهنگام عبور بهتر هند می پردازد ادای احترام به این منحصر به فرد ،

ارتقاء

On 22 آگوست 2015, Indrani سینها, هند یکی از مهمترین صلیبیون علیه قاچاق انسان, درگذشت, در سن 65 پس از یک حمله قلبی.

خستگی ناپذیر کار برای آسیب پذیر از طریق سازمان Sanlaap او به ارمغان آورد عشق و عزت و احساس امنیت به زندگی هزاران نفر از زنان جوان و کودکان بودند که پس از به دام افتاده توسط وحشت از قاچاق انسان.

با وجود دریافت چندین تهدید به زندگی خود هرگز حمایت کردن. نزدیک به پنج سال پس از او نابهنگام عبور بهتر هند می پردازد ادای احترام به این منحصر به فرد ،

اوایل زندگی و مبارزه و پیدا کردن راه خود را

متولد 15 مارس 1950 در کلکته Indrani تا به حال به رشد سریع تر از بسیاری. او پدر همه حساب مناسب و معقول انسان هرگز نمی تواند پیدا کردن یک شغل ثابت. به عنوان یک نتیجه سن 17 او مجبور شد به تعادل او دانشگاهیان و اجرای یک خانواده است.

ازدواج کردن در سن 23, او تا به حال یک پسر سال بعد. متاسفانه این ازدواج چندان دوام نیافت و او به زودی او را ترک همراه با پسر جوان او را.

“من ملاقات Indrani در سال 1979; ما هر دو کار در یک آژانس بین المللی به نام کمیته مرکزی منونایت. در آن زمان او ارائه نه تنها برای خود بلکه او پدر و مادر و برادر کوچکتر و خواهر. قبل از سال 1979 او به عنوان یک معلم در یک مدرسه خصوصی و یک سازمان به نام TDH (Terre des hommes) می گوید:” او دوم, شوهر, Pinaki Ranjan سینها که در حال حاضر به عنوان مدیر اجرایی Sanlaap.

پس از کار با MCC برای حدود دو سال او پیوست آکسفام هند اعتماد. در طول سه سال روی لئامت دادن در آکسفام, Indrani کار بر روی مسائل زنان و توانمندسازی زنان با سازمانهای مختلف در سراسر کشور است که در همکاری با سازمان های غیر انتفاعی.

او پس از روی لئامت دادن در آنجا او شروع به خود مشاوران که عمدتا متمرکز بر روی مسائل حقوق.

“در یکی از مشاوره تکالیف به South 24 Parganas, او برای تعیین وضعیت زنان بودند که سرخ فو و تصادفا هولناک وضعیت اقتصادی خانواده خود را. مردان تقریبا چیزی به دست آورند و در زمان هر چه کوچک زنان به دست آورده از فروش سیب زمینی سرخ کرده به واسطه. او همچنین متوجه شده است که بسیاری از کودکان (اغلب دختران) و زنان از روستا رفته بود گم شده است. آنها به او گفت که بسیاری از آنها گرفته شد به شهرستان های بزرگ (کلکته) و هرگز از شنیده از” او می گوید.

Indrani Sinha
Indrani سینها (منبع: Facebook)

Sanlaap: صحبت کردن برای کسانی که نمی توانند

آنچه به دنبال ایجاد Sanlaap (‘گفت و گو’) در سال 1987 یک سازمان غیر دولتی سازمان برای مبارزه با قاچاق انسان برای هر نوع بهره برداری.

به طور رسمی تاسیس شده در سال 1989 Sanlaap بود و متوسط که از طریق آن او را به صحبت می کنند برای کسانی که نمی توانستم. NGO با این نسخهها کار به صورت جزئی قربانیان قاچاق زنان در فاحشگی زنان آسیب پذیر و کودکان در مناطق نور و قربانیان استثمار جنسی تجاری در مناطق مختلف غرب بنگال. همچنین با این نسخهها کار برای نجات, توانبخشی, مرمت و بازگشت جزئی قاچاق قربانیان.

این مطالعه برای اولین بار او انجام شده در سال 1989-90 در نظر جنسی-آزار کودکان در زمان او را به فاحشه خانه ها از کلکته و این شهرستان در حومه شهر. او در دیدار صدها نفر از زنان جوان و دختران که صحبت از وحشتناک خود را در گرفتاری و عدم وجود کل از آژانس.

او شنیده ام داستان از بهره برداری چگونه آنها را فریب به حرفه فقیر شرایط بهداشتی و شکنجه. او شنیده ام که چگونه آنها به حال کمی چاره ای جز قبول این بدبختی به دلیل ننگ متصل به حرفه خود عدم حمایت های حقوقی و ترس از استبدادی فحشا مافیا.

در یک سال 2006 مصاحبه, Indrani مذاکرات در مورد آنچه او آموخته از صحبت های او.

“وقتی که من آغاز شده در سال 1989 من نیست که هر الگویی از آنها به من می آموزند. ما حالت عملکرد به یادگیری از زنان در مناطق نور, گوش دادن به نیازهای خود و کار بر روی آنها. این است که چگونه ما نقل مکان کرد و در راه ما. فلسفه ما تغییر کرده است در طول راه. در حال حاضر ما تماس بگیرید زنان ‘کارگران جنسی’ اما ‘زنان در فحشا’. در حال حاضر ما می دانیم که آنها در هر سازمان و یا انتخاب می شود وجود دارد و قاچاقچیان باید به بهره برداری آسیب پذیری خود را و قرار دادن آنها وجود دارد,” او گفت:.

در 1990s Sanlaap حفاظت از کودکان طرح شد فوق العاده متمرکز در کودکان متولد شده در مناطق نور (RLAs). در ابتدا آن را یک جامعه مبتنی بر برنامه است. پس از یک در حالی که نیاز به مراقبت های سازمانی احساس شد و یک سرپناه و خانه برای آسیب پذیر کودکان دختر از RLA را در سال 1992 تاسیس شد.

پس از آن این برنامه همچنان ادامه دارد و با موفقیت.

“در پایان سال 1995 مختلف نیاز احساس شد; آن یادگیری از این روند است. این ایده از یک رویکرد جامع آغاز شده و بحث شده است. این رویداد مهم بود [این] نجات جزئی از فحشای اجباری در کشورهای دیگر از هند توسط پلیس که تولید شد قبل از قوه قضائیه برای ترمیم. این سیستم در همه دلگرم کننده است. در بسیاری از موارد کودکان بودند را به دست جعلی پدر و مادر بودند و دوباره قاچاق می شود. به عنوان به رسمیت شناخته شده موسسه تحت نوجوانان عدالت عمل Sanlaap آغاز, انجام, خانواده, شناسایی و مرمت از این دختران است. یک نیاز احساس می شد و برای رسیدن به منبع در زمینه یادگیری روند مهاجرت و قاچاق و پیاده سازی موثر پیشگیری برنامه” متحده سازمان خود در Facebook صفحه.

زیر دهه های غیر انتفاعی شروع به طور مستقیم مداخله در دو منطقه جنوب و شمال 24 Parganas—از طریق الهام گرفته از داوطلبان آموزش دیده توسط آنها. اما وجود دارد یک احساس در میان کسانی که در Sanlaap که آنها نیاز به رسیدن به مکان های که در آن هر دختر بازسازی شد.

“از ما مرمت سوابق نه منطقه شناسایی شدند که (شمال و جنوب) Parganas, Nadia و مورشیدبد در جنوب بنگال و Malda, Uttar دینجپور, Jalpaiguri, کوچ بهار و دارجلینگ در شمال بنگال. در حالی که انتخاب مداخله مناطق ما تا به حال در ذهن نگه هند و بنگلادش و هند و نپال از مرز و خاص مناطق آسیب پذیر مانند NJP (جدید Jalpaiguri) ایستگاه راه آهن RLAs از مورشیدبد [the] جزیره Bhootni در Malda چای باغ Jalpaiguri و دارجلینگ قبیله ای جنگل روستاهای Alipurduar, مرز, مطلب امتیاز از بنگلادش و بوتان و نپال” آن می افزاید.

تا کنون Sanlaap را نجات داده است بیش از 2000 جزئی قاچاق قربانیان و بازسازی بیش از 10 ، 000. Sanlaap شده است در حال اجرا چندین پناهگاه/خانه توانبخشی در غرب بنگال.

در طول اقامت خود را قبل از بازگشت به وطن و یا ترمیم جای این دختران داده می شود حمایت خود را برای آموزش و پرورش آموزش فنی و حرفه ای, مهارت, توسعه, رقص و موسیقی آموزش دفاع از خود و کار های مختلف در درآمد تولید برنامه های.

“بسته به مهارت های هر فرد Sanlaap اذعان می کند آنها را به جریان اصلی مدارس است. در رسیدن به اکثریت Sanlaap فراهم می کند فرصت های اشتغال به نهادهای مختلف نیز در خانه به کسب یک زندگی” می افزاید: Pinaki Sinha.

در 1990s سازمان زد پناهگاه در نقاط مختلف غرب بنگال. اما بعد از آن با توجه به اداری و مسائل دیگر Sanlaap آغاز شده عامل از یک سرپناه است که SNEHA در Narendrapur, South 24 Parganas.

“در این پناهگاه ما خانه تقریبا 130-150 قاچاق دختران. علاوه بر این ما نیز اجرا شود یک مرکز بحران در قلب کلکته (Khidderpore) که در آن ما خانه تقریبا 20 کوچک کودکان تا سن 14 سالگی که کودکان از زنان در فحشا. این یک 24×7 پناهگاه و آنها با توجه به همه اشکال حمایت به طوری که آنها می تواند همچنان به رشد می کنند تا در جریان اصلی جامعه است. Sanlaap نیز بسیار نوآورانه پروژه که از طریق آن ما اجرای یک پناهگاه/خوابگاه برای بازماندگان استثمار جنسی تجاری که در آن آنها در حال حاضر تحصیل در رشته حقوق ، رفاه اجتماعی و خدمات پلیس است. در این سال ما برای اولین بار جوجه وکیل فارغ التحصیل خواهد شد و در سال های آینده ما خواهد شد که بیشتر وکلای عبور از طریق سیستم ما می گوید:” Pinaki Sinha.

در طول سال نیز وجود داشته اند هزاران نفر از دختران که نجات reintegrated و عودت به کشورهایی مانند بنگلادش و نپال با تشکر Sanlaap.

Indrani Sinha
Indrani سینها (منبع: Sanlaap هند)

در هسته خود کار این است قدرت همکاری ویژه با سازمان های شریک است که می تواند رسیدن به و تعامل با کسانی که آسیب پذیر جوامع و البته همکاری با دولت مرکزی و سازمان های دولتی.

“ما کار بسیار نزدیک با آنها در مسائل مشترک مربوط به کار ما و همکاری با آنها در اجرای فعالیت های. Sanlaap نیز فراهم می کند آموزش های حقوقی بر ضد قاچاق به نهادهای مجری قانون مانند پلیس و BSF و SSB. ما با تمام مناطق مرزی نپال و بنگلادش در عبور از مرز قاچاق مسائل” او می افزاید.

زبان, به , بهتر, هند, حسینه خواستند Kharbhih بنیانگذار ضربه NGO شبکه عمده سازمان مبارزه با معضل قاچاق انسان در غرب, مذاکرات در مورد همکاری خود را با Sanlaap.

“Indrani و من به طور منظم بینش مشترک در هر دو مهار قاچاق و تأمین معیشت برای نجات زنان و کودکان برای جلوگیری از دوباره قربانی. او همیشه مشتاق به ایجاد یک همکاری از امرار معاش طرح های ایجاد شده توسط ما سازمان مربوطه به منظور دستگیری طاعون از قاچاق انسان است. من خوشحالم که حتی پس از مرگ او ما شده اند قادر به افتخار او آرزوها و تحقق رویای خود را. سفر من به Sanlaap سال گذشته و ارتباط مداوم با رهبری کنونی را هموار راه را برای ایسه و Sanlaap با هم کار کنند. در حال حاضر نقشه برداری تمرینات در حال انجام و گفتگو است که گرفته شده رو به جلو در گسترش طرح های اقتصادی می گوید:” حسینه خواستند.

در آن سه دهه از وجود Sanlaap دریافت کرده است و چندین تمجید اعم از جایزه ملی برای رفاه کودک برای رئیس جمهور هند در سال 1997 و یک کمیسیون ملی برای زنان جایزه در سال 2000. در 2003-04 او دعوت شد تا سازمان ملل متحد به کار برای ماموریت خود را در کوزوو به عنوان به خوبی.

با این حال مشکلات وجود دارد و همچنین. به طور طبیعی در به چالش کشیدن ممکن است از مافیای فحشا در غرب بنگال او دریافت تهدیدات متعدد.

“ما فقط 8 و 9 بود که من و خواهرم فرستاده شد به یک مدرسه شبانه روزی در آندرا پرادش به نام Rishi دره مدرسه زیرا او اغلب تماس های تهدید ما ربوده شدن” به یاد می آورد او دختر Oindrila در این حرکت Facebook post.

Indrani Sinha
(منبع: Sanlaap هند)

فحشا: قانونی یا نه ؟

بر خلاف بسیاری از طرفداران legalising فحشا Indrani معتقد بودند که این ایده بسیار بود غیر از استارتر. “آیا ما مدافع که کار کودک به رسمیت شناخته شده بود فقط به خاطر آن وجود دارد ؟ یک شکل از خشونت شود و صرفا به دلیل آن است که وجود دارد و شده است برای قرن ها; اساس وجود آن نیاز به چالش کشیده می شود,” او گفت: در سال 2006 مصاحبه.

“قبل از اینکه ما صحبت در مورد این مسئله از قانونی فحشا, ما نیاز به رسمیت شناختن فحشا برای آنچه در آن است: یک وضعیت است که آغاز می شود با تجاوز به عنف و یک انتخاب choiceless و همچنان با محرومیت و استثمار” او می افزاید.

Indrani کامل بود غیر مؤمن از قانونی فحشا. او بر این باور است که اگر دولت قانونی فحشا را تقویت دست دالالن و قاچاقچیان.

“او آن را باور نمی کند به کار’ و از این رو هرگز تصمیم به استفاده از اصطلاح “کارگر جنسی” و همیشه خطاب آنها با عنوان “زنان در فحشا’. او استادانی ضد قانونی و حمایت یکسان در سراسر جهان است. او بسیاری از پشتیبانی برای همین می گوید:” Pinaki.

Indrani Sinha
یک زندگی بهتر برای کودکان از RLAs. (منبع: Facebook/Sanlaap)

میراث

تا نابهنگام او عبور Indrani ادامه کار و سفر در جهان گسترش آگاهی در مورد قاچاق انسان و صرف تمام انرژی خود را برای کمک به آسیب پذیر زنان و دختران.

“او تا به حال شده است که در مبارزه با قاچاق انسان طولانی تر از من بود و او را تحسین زیادی برای این کار او انجام شد. من را به یاد داشته باشید Indrani به عنوان قوی و با انگیزه که هرگز داد. انرژی خود را تعیین و مراتب بینی همیشه با من طنین انداز و تعهد به آرمان الهام بخش باقی مانده می گوید:” حسینه خواستند.

“او می خواست و در جایی از بالا هنوز هم می خواهد و امیدوار است برای هر کس به درک و مبارزه با قاچاق انسان. و این واقعیت است که آن است که درست نیست. ما در تلاش برای کار سخت تر و باور خود را به جلو. او الهام بخش ما و ما می دانیم که او می تواند افتخار ما برای گرفتن این مهاجم می گوید:” سینها.

این احساسات دختر خود را Oindrila که همچنین با این نسخهها کار با Sanlaap, پژواک به عنوان به خوبی. “در 22 اوت 2015, او نفس او گذشته اما این توقف ما را از کار خود را به جلو. ما در تلاش برای کار سخت تر و امیدواریم که در جایی از وجود بالاتر از او در حال تماشای ما خواهد بود و افتخار ما است. او الهام بخش هر روز ما,” او می گوید.


همچنین بخوانید: این شیللنگ مبتنی بر سازمان های غیر دولتی دارای ذخیره بیش از 72,000 قربانیان قاچاق انسان!


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>