ایندور IAS نوبت 2 کیلومتر از Saraswati رودخانه 100% فاضلاب رایگان. در اینجا چگونه!

دو کیلومتر کشش از Sarswati رودخانه فاضلاب رایگان با رونق زندگی آبزیان با تشکر از تمام ستارگان تلاش های ایندور شهرداری کمیسر Asheesh سینگ.

Once محبوب شناخته شده به عنوان میراث شهری از ایندور رودخانه کان و آن شاخه, Saraswati شروع خفگی در پساب با سریع صنعتی رونق در 70s افزایش جمعیت و نصب شهرک در نزدیکی riverfront. این منجر به در با لينک مستقيم آزادسازی زباله های خانگی و باز اجابت مزاج.

از این بهتر, صفحه اصلی

اما با توجه به تلاش های ایندور شهرداری کمیسر Asheesh سینگ و تیم او دو کیلومتر کشش از Sarswati رودخانه از طریق ایندور شده 100 درصد فاضلاب رایگان درمان جریان از 28 خطوط فاضلاب از طریق به طور کامل عملکرد تصفيه خانه فاضلاب (STP)!

“چه چیزی باعث این رودخانه پاکسازی مدل منحصر به فرد است که ظرفیت آن برای بازیافت هشت MLD (میلیون لیتر در روز) از فاضلاب به آب تمیز. ما ساخته شده این STP در داخل شهر را به greywater ما دارایی. جدای از محیط زیست و سلامت مزایای این پروژه نیز به ما کمک می کند صرفه جویی در مصرف آب است. بازیافت آب استفاده می شود برای پر کردن دیگر خشک آب بدن و آب 250 باغ. حضور ماهی در داخل Saraswati رودخانه است که ما اعتبار برای موفقیت” سینگ اطلاع بهتر هند (TBI).

برای رسیدن به این شاهکار را IAS افسر و ایندور Municipal Corporation (IMC) به تصویب رسید کشت از اقدامات دقیق نقشه برداری از فاضلاب outfalls محدود کردن مداخله توانبخشی از خانه در ساحل رودخانه و در حدود ساعت مدنی فعالیت های ساخت و ساز.

شناسایی چالش ها

چالش اصلی IMC دست و پنجه نرم بود و درنتیجه از سه اولیه فاضلاب, خط لوله, خطوط که با STP واقع در خارج از شهر است.

“پیر اولیه خطوط نصب شده بود از ده سال پیش آغاز شده است که اهانت آمیز حدود دو سال پیش. با توجه به این فاضلاب بود که منتشر شد به طور مستقیم به داخل رودخانه به جای ورود به STP برای درمان آن است. 24 مورد وجود دارد از جمله مکان های که در آن خط لوله کار متوقف شد. این خطوط حتی خفه باعث فاضلاب سرریز” سینگ توضیح می دهد.

یک مشکل مشابه مشاهده شد با کان رودخانه به عنوان به خوبی. پس IAS آمد تا با یک برنامه ریزی در سال 2018 به بازگرداندن هر دو رودخانه ها (در مجموع 23 کیلومتر کشش) با نصب غیر متمرکز جدا.

از این بهتر, صفحه اصلی

این طرح به نصب شش STPs با ظرفیت تجمعی برای درمان 65 MLD فاضلاب از 434 مکان در سراسر شهرستان “اکثریت مدنی کار ساخت و ساز به اتمام است. از شش STPs یکی به طور کامل عملیاتی و دیگران خواهد بود پست مستند دوره است.”

اجرای راه حل های

Image

در حالت ایده آل فاضلاب وارد یک STP برای درمان است که پس از آن کارگردانی به رودخانه است. این فرایند جلوگیری از آلودگی رودخانه ها و آب های زیرزمینی و آلودگی.

اما Saraswati آلوده بود با توجه به آسیب یا فقدان خطوط فاضلاب. بنابراین نقشه برداری فاضلاب outfalls شد مرحله اول IMC گرفت. یک بار لکه مشخص شد آنها دارای برچسب جغرافیایی به وضع جدید خطوط لوله و اتصال آن به STP.

کار بعدی بود برای پیدا کردن مکان برای نصب جدا در داخل شهر “ما تا به حال به برخی از تصمیم گیری های دشوار از جمله بازسازی 250 خانوار با توجه به فضای بحران. نابرابر سطح زمین (دامنه) ساخته شده مراحل نصب مشکل تر است.”

در کنار بهره برداری از outfalls IMC مشغول به کار در اصلاح اولیه خطوط و د-وجین دو رودخانه با کمک زمین بیل. برای حفظ کیفیت آب IMC همچنین ایجاد مصنوعی جزیره شناور با کمک یک شرکت خصوصی است.

یک جزیره شناور مصنوعی است که خاک کمتر ساختار ساخته شده با شناور تشک, گیاهان آبزی شناور رسوب ریشه اورژانس تالاب گیاهانی که کاهش جلبک بازیافت فسفر و نیتروژن. جزایر نیز بهبود Biological Oxygen Demand (BOD) سطح آب است. BOD واحد برای آزمایش میزان اکسیژن در آب است.

Image

“BOD میزان باید کمتر از 10 پی پی ام (قسمت در میلیون). اگر BOD سطح بالا است و سپس رودخانه به شدت آلوده و طبق اخیر ما آزمون Saraswati سطح هشت برابر 70 یا 80,” سینگ با افتخار می گوید.

IMC نیز ساخته چشمه در فواصل منظم در سراسر 2 متر کشش به زیباسازی آن بیشتر است. اعلام تکمیل Saraswati پروژه (در 12 آوریل) آمد زمانی که کل کشور تحت یک مستند.

اما در این نومید بار از جمله اخبار مثبت این است که در واقع خوش آمدید!

سازمان دیده بان ویدیو از Saraswati تحول در اینجا:


همچنین بخوانید: یادگیری از Cholas, IAS افسر بازیابی 178 آب بدن در 3 ماه!


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

از این بهتر, صفحه اصلی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>