هند 8 Coronavirus مرگ گزارش شده در بنگال

کلکته: با 57 ساله مرد تسلیم شدن به عفونت کرونا ويروسی در یک بیمارستان خصوصی در اینجا در دوشنبه, West Bengal در گزارش اول خود را Covid-19 مرگ یک مقام رسمی گفت. این بود که در هشتم coronavirus-ارتباط مرگ و میر در کشور است.

این مرد در یک حمایت در ICCU از AAMRI بیمارستان, Salt Lake, درگذشت پس از ایست قلبی در بعد از ظهر. بستری شدن تب و سرماخوردگی و سرفه در هفته گذشته وضعیت او آغاز شده و رو به وخامت یکشنبه شب. او پذیرفته شده در مارس 16 با شکایت از تب و سرفه خشک. علائم خود را شدت از مارس 19 با سندرم زجر تنفسی حاد و او را از دستگاه تنفس مصنوعی.

ساکن دام دام در کلکته را در حومه شمالی شناسایی شد با عفونت در شنبه شب پس از گزارش از دو تست امکانات — SSKM و NICED — تبدیل مثبت است.

با توجه به منابع مرحوم برخی از اعضای خانواده در بیمارستان و چند نفر دیگر در خانه انزوا.

او هیچ ندارد اخیر سفر خارجی تاریخ, اما با حضور یک ازدواج در بیلسپور, Chhattisgarh ماه گذشته. او پونا-هوره آزاد عقبی اکسپرس در اوایل این ماه.

وزیر Mamata بانرجی یاد گرفتیم از مرگ طی یک نشست در coronavirus در دولت دبیرخانه Nabanna. او دستور پلیس به اطمینان حاصل شود که این بیماری نیست از جسد و آخرین حقوق انجام شد طبق توصیه پزشکان است.

شش coronavirus بیماران بستری در بخش های ویژه جداسازی بخش ID بیمارستان Beliaghata دولت اصلی ارجاع بیمارستان برای بیماری های عفونی. آنها شامل سه نفر از اعضای یک خانواده – یک زن و شوهر مسن و خود را 22 ساله و پسر – و خدمتگزار.

جوانان در حال بازگشت از انگلستان به تازگی.

یک دختر که از اسکاتلند و یک نوجوان که مطالعات در انگلستان نیز مبتلا به این بیماری است.

او نمونه فرستاده می شدند به هر دو NICED و برتر شهر SSKM بیمارستان که یکی از آنها آمد مثبت است. یکی دیگر از نمونه ارسال شده در مارس 21 نیز تبدیل به مثبت است. او در 3.35 ساعت پس از حمله قلبی.

بنگال وزیر Mamata بانرجی که تا به حال کلمات قوی برای شکستن قرنطینه و غرقه شدن در رفتار مخاطره آمیز اعلام کرد یک مستند در تمام مناطق شهری از دولت است.

اوایل امروز – قبل از این مرکز تصمیم گرفت زمین همه پروازهای داخلی — رئیس جمهوری در نامه ای به نخست وزیر نارندرا مودی درخواست که همه پروازهای ورودی به کشور متوقف شود.

خانم بانرجی که او نیز تبدیل به یک ورزشگاه سرپوشیده در کلکته به موقت بیمارستان به عنوان بخشی از آماده سازی برای coronavirus گفت: دولت نه به اندازه کافی دریافت کمک از مرکز برای مقابله با این بیماری است که به کشته شدن بیش از 11000 نفر در سراسر جهان است.

منبع: با ورودی از IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>