هند اقلیت های وکالت, شبکه استقبال USCIRF توصیه

دهلی نو: اقلیت های هندی, حمایت شبکه (ImanNet) به استقبال این پیشنهاد توسط ایالات متحده کمیسیون آزادی بین المللی مذهبی (USCIRF) برای تعیین هند به عنوان یک کشور از نگرانی های خاص و یا CPC برای درگیر شدن در و تحمل سیستماتیک مداوم و فاحش نقض آزادی مذهبی به عنوان تعریف شده توسط سازمان بین المللی آزادی مذهبی عمل می کنند (ایرفا)

Hindutva supremacist ایدئولوژی

“در حالی که آن را در روز روشن برای مبارزه برای حقوق بشر کثرت گرایی و حاکمیت قانون آن را نیز یک روز تاریک برای هند است که در یک زمان به دست آورد از احترام جهان به دلیل ایدئولوژی ماهاتما گاندی و نهرو و آزاد. Hindutva supremacist ایدئولوژی از آر اس اس است که در حال حاضر حاکم هند از طریق سیاسی خود را جلو بی جی پی را نابود کرده است تکثرگرا اخلاق و حاکمیت قانون و همچنین صدمه زدن به اقتصاد رو به رشد هند,” دکتر گفت: Shaik عبید رئیس جمهور ImanNet

“ما می خواهم به یاد جهان است که در حالی که USCIRF 2020 گزارش آماده شدن برای توزیع چند صد فعالیت های جوانان بودند که گرد در هند برای ایستادگی در برابر قوانین تبعیض آمیز که در نهایت محروم دهها میلیون نفر از مسلمانان هند. این حملات در حال انجام در حالی که این کشور تحت یک مستند به دلیل coronavirus و جهان توجه منحرف شد و با توجه به COVID-19 pandemic,” دکتر گفت: عبید.

نسل کشی

ما مصرانه از وزارت امور خارجه و دولت آمریکا به اجرای کامل توصیه های این کمیسیون است. آن را آسان تر است برای جلوگیری از نسل کشی و نسبت به توقف آن پس از آن شروع می شود به عنوان آشکار در مورد برمه/میانمار.

صدها میلیون ها نفر از اقلیت های مذهبی از جمله مسیحیان و سیک ها و همچنین Dalits صورت یک تهدید بزرگ به زندگی خود و خواص” ادعا کرد دکتر عبید. او همچنین با تبریک های مختلف حقوق بشر و حمایت از گروه های که سخت کار می کرد برای حفظ USCIRF اطلاع از نقض فاحش حقوق بشر در هند است.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>