هند در امارات متحده عربی اهدا کل ملک برای قرنطینه

دبی: تاجر هندی آجی Sobhraj بنیانگذار و رئیس دبی مبتنی بر Finja جواهرات اهدا کرده است یک ساختمان او صاحب به عنوان یک مرکز قرنطینه برای درمان افراد آلوده رمان coronavirus آن گزارش شد.

در نامه ای خطاب به دبی اقتدار بهداشت (DHA) با عنوان “برای حمایت و خدمت به این شهر است که مراقبت”, Sobhraj که به نام دبی خانه خود را برای 25 سال اهدا کرده است به طور کامل مجهز ساختمان در برج دریاچه جمیرا برای استفاده در این کشور به طور کامل یکپارچه استراتژی در برابر این بیماری همه گیر به گزارش ایسنا.

این 77,000 کیلومتر مربع.ft ملک می تواند تا گنجایش 400 نفر است.

ساختمان دستخوش لازم تعمیر و نگهداری از جمله تمیز کردن sanitisation و تهویه مطبوع, سرویس دهی به اطمینان حاصل شود که امکانات مورد نیاز را برآورده استانداردهای سلامت و ایمنی با توجه به بیانیه صادر شده توسط رسانه های دبی ،

در نامه خود Sobhraj گفت: “من باور دارم که در این زمان به چالش کشیدن آن را ضروری است برای جامعه به گرد هم می آیند و حمایت از کشور ما اقامت در غلبه بر این بیماری همه گیر.

“من بسیار خوشحال به ارائه کمک به دولت در طول این دوره بحرانی و حمایت این شهرستان است ادامه داد: برای کمک به رشد و موفقیت را برای 25 سال گذشته.”

امارات متحده عربی تا کنون گزارش 570 تایید coronavirus موارد با مرگ و میر.

این کشور در حال حاضر در میان 10 روز ملی عقیم سازی برنامه با هدف sanitising همه امکانات عمومی, خیابان, حمل و نقل عمومی و مترو و خدمات به عنوان یک اقدام احتیاطی برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

برای محدود کردن گسترش ویروس امارات متحده عربی ادامه خواهد داد و در سراسر کشور ضد عفونی از خیابان ها و حمل و نقل عمومی تا آوریل 4. ساکنان شده است گفت: برای ماندن در صفحه اصلی را بین 8 تا 6 صبح ملی گزارش شده است.

مردم مجاز به ترک خانه های خود در طول روز, اما سفر باید محدود به ضروری خرید و یا قرار ملاقات های پزشکی آن را گفت.

دکتر فریده آل Hosani از ابوظبی مرکز بهداشت گفت که او امیدوار عمومی خواهد در خانه بماند در طول برنامه ضد عفونی این گزارش اضافه شده

منبع: با سرپرستان/PTI ورودی


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>