هند دولت گسترش ممنوعیت پروازهای بین المللی تا Apr 14

دهلی نو: بین المللی تجاری پروازهای مسافری را به حالت تعلیق باقی می ماند تا مارس 14, حمل و نقل هوایی تنظیم کننده DGCA روز پنجشنبه اعلام کرد در میان سراسر کشور قفل کردن برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

اداره کل هواپیمایی کشوری (DGCA) در 19 مارس اعلام کرده بود که هیچ بین المللی تجاری مسافری عملیات پرواز برگزار خواهد شد در هند از 1.30 هستم در مارس 23 تا 5.30 بعد از ظهر در مارس 29.

“در ادامه از دایره دوم مورخ 19.3.2020 صادر شده در مورد این موضوع ذکر شده در بالا از آن تصمیم گرفته شده است که همه برنامه ریزی شده بین المللی تجاری خدمات مسافر باید بسته باقی می ماند تا ساعت 1830 به وقت تهران (ساعت 0000 از زمان استاندارد) از 14 آوریل سال 2020” حمل و نقل هوایی تنظیم کننده گفت.

“این محدودیت را اعمال نمی شود به بین المللی محموله های همه عملیات و پرواز به طور خاص مورد تایید DGCA” آن گفت:.

دولت به حالت تعلیق داخلی پرواز مسافر عملیات از نیمه شب در مارس 24.

وجود دارد 649 coronavirus موارد مثبت در کشور و 13 نفر فوت کرده اند با توجه به آن تا حال حاضر با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت.

نارندرا نخست وزیر اعلام کرده بود کامل و مستند در سراسر کشور به مدت 21 روز از روز سه شنبه نیمه شب, ادعا که این لازم است برای یک نبرد سرنوشت ساز در برابر coronavirus.


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>