هندی, طراحان مد توقف خدمات در میان COVID-19 شیوع

دهلی نو: این بیماری همه گیر شیوع مجبور است مشهور طراحان مد مانند Manish Malhotra Tarun Tahiliani به طور موقت توقف خدمات خود را تا اطلاع ثانوی.

طراح Manish Malhotra روز جمعه با صدور بیانیه ای که خواندن “در Manish Malhotra, ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای محدود کردن گسترش COVID-19 در کشور است.”

“درک اولویت ما برای اطمینان از سلامت کارکنان و مشتریان ما و ملت ما هستند به طور موقت قطع عملیات ما از 20 اسفند 5 بعد از ظهر به بعد تا اطلاع ثانوی” در ادامه این بیانیه نوشته شده در Instagram.

زیر کت و شلوار دیگری خیاط Tarun Tahiliani در نور از گسترش coronavirus در هند رسیده به پیروان خود گفت: “پس از تماشا نمایی گسترش COVID-19 و حاصل تلفات انسانی ما در حال فکر کردن در مورد بدیهی ترین چیز به انجام: به نگاه کردن به یکدیگر و جلوگیری از گسترش بیشتر که ممکن است در نتیجه یک مستند و مهمتر از همه نگاه پس از رفاه مردم ما مربوطه سازگار با محیط زیست-سیستم های که ممکن است به اندازه کافی خوش شانس به شبکه های ایمنی.”

مصرف برخی از اقدامات احتیاطی Tahiliani بیشتر ذکر “ما کارخانه بسته شده است برای چند روز گذشته و از آن باقی خواهد ماند تا مارس 31 بنابراین ما کارکنان و صنعتگران می تواند ایمن ماندن در خانه. از مارس 20 ما نیز تصمیم به فروشگاه ما در تمام شهرستانها تا اطلاع ثانوی.”

علاوه بر این طراحان خواسته طرفداران خود را به ماندن بگیرید امن و سالم است.

منبع: آژانس ورودی


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>