هند با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین به نقطه مستند متخلفان پاکسازی مناطق

دهلی نو: مقامات هندی در حال ترک هیچ سنگ نمیماند که پشت به پیروزی در نبرد در برابر coronavirus. آنها شروع به استفاده از فن آوری در نبرد.

پلیس با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین به نقطه مستند متخلفان

پلیس در Chandigarh بمبئی و شهرهای دیگر هستند با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین را مستند یک موفقیت لکه بینی با متخلفان. پلیس در حال گرفتن سخت علیه مستند مجرم. آنها همچنین چک کردن اینکه آیا مردم در حال نقض اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

در دهلی مقامات با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای ضد عفونی کردن مناطق. به طور مشابه در Vijaywada منطقه AP دولت شرکت با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای اسپری هیپوکلریت سدیم در مناطق به صورت مایع.

Coronavirus موارد در هند

در عین حال هند شمارش از coronavirus موارد افزایش یافته است به 5,734 گفت: وزارت بهداشت و رفاه خانواده در روز پنج شنبه. از 5,734 موارد; 5,095 فعال هستند COVID-19 موارد و 472 مورد بازیافت شده است/تخلیه شده و یک مورد مهاجرت.

مرگ و میر نیز افزایش یافته است به 166.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>