هند مستند در اثر بیش از Coronavirus مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بسیار متفاوت قصد دارد برای ما

با جهان در بزرگ نیروبخش برای اثرات مخرب COVID-19 گیر کشور در سراسر جهان در حال قفل کردن در جهت جلوگیری از گسترش ویروس. به عنوان چین آماده برای نرم کردن آن ملی, محدودیت, نارندرا نخست وزیر هند اعلام کرد ممنوعیت کامل غیر نظامیان ترک خانه های خود در سی ان ان.

هند با جمعیت 1.3 میلیارد نفر به طور موثر خواهد بود در کل مستند پس از مودی فرمان. دستور آمد تنها یک روز پس از آنکه مقامات این کشور مبتنی تمام پروازهای داخلی.

“هر منطقه هر خط و هر روستا را تحت مستند…اگر شما نمی توانید مسئولیت رسیدگی به این 21 روز در این کشور را 21 سال…تنها گزینه ای است اجتماعی فاصله باقی می ماند به دور از هر یک از دیگر وجود دارد هیچ راهی برای فرار از coronavirus علاوه بر این” مودی گفت.

در ضمن در ایالات متحده, New York فرماندار اندرو کومو منتشر کرده است به عنوان بیانیه به وضعیت فعلی چه چیزی تبدیل شده است و آمریکا کانون شیوع.

“راس بالاتر از ما فکر و راس است زودتر از آنچه ما فکر. و است که یک ترکیب خطرناک از حقایق” کومو گفت.

تخمین محل تعداد کل تخت های بیمارستانی مورد نیاز برای درمان بیماران در بیش از 140,000 که از افزایش 110,000 با توجه به برآورد قبلی.

به عنوان دولت های محلی و شهروندان آمریکایی در تلاش برای پهن کردن منحنی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اظهار داشت: چندین بار است که آنها به هیچ وجه قصد قفل کردن کشور است. در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن رفته در ضبط با افکار خود هستند و به زمان بحران ملی در نیویورک تایمز.

“من می توانم به شما بگویم که در هیچ نقطه ای است که کاخ سفید Coronavirus نیروی کار مورد بحث و بررسی مستند در سراسر کشور.”

در حالی که ایالات مانند کالیفرنیا و ایلینویز واشنگتن و مریلند در حال حاضر صادر اقامت در خانه و یا خاموش کردن سفارشات مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تنظیم مناظر خود را در باز کردن این کشور به عقب و گرفتن شهروندان خود را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

معاون رئیس جمهور مایک پنس نیز اظهار داشت: در وضعیت فعلی و چه دولت امیدوار است برای به انجام رساندن در هفته های آینده.

“ما تمرکز بر ما آسیب پذیر اما قرار دادن امریکا و بازگشت به کار را نیز به عنوان یک اولویت در هفته نه ماه” پنس گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن امیدوار به باز کردن این کشور به عنوان به زودی به عنوان عید پاک یکشنبه, مارس 12 هر CNBC. این بیانیه در آینده در مخالفت مستقیم به طول مدت زمانی که کارشناسان بهداشت و درمان اعلام کرده اند لازم است برای پهن کردن منحنی.

به عنوان جهان می خواهم به جمع آوری خود را و آماده شدن برای بدترین کنگره صرف مقدار زیادی از زمان خود را در حال توسعه یک طرح برای مقابله با اقتصادی انشعابات از COVID-19 شیوع اما تا آنجا که به ملاقات نیازهای بهداشت و درمان از میلیون ها نفر از آمریکایی ها که خواهد شد و یا در حال حاضر شده اند تحت تاثیر این ویروس در بسیاری از پاسخ ها هنوز ناشناخته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>