مالیات بر درآمد بازگشت آخرین مهلت برای سال مالی 18-19 تمدید تا 30 ژوئن

دهلی نو: در نظر داشتن در حال قفل فراز بیش از coronavirus همه گیر دولت تصمیم به تمدید مهلت برای دیر مالیات بر درآمد بازگشت (ITR) از 31 مارس سال 2020 به 30 ژوئن 2020.

مهلت برای پر کردن اظهارنامه مالیات بر درآمد برای سال مالی 18-19 GST بازده برای ماه مارس آوریل و مه و Aadhaar-پان لینک باید در حال حاضر تمدید شده است تا 30 ژوئن.

حداقل تعادل

سرمایه گذاری Minsiter Nirmala Sitharaman روز سه شنبه همچنین اعلام کرد که وجود خواهد داشت بدون حداقل موجودی مورد نیاز هزینه های اعمال شده توسط بانک ها.

“بدهی cardholders که برداشت پول از هر بانک و دستگاه های خودپرداز می توانید آن را به رایگان برای 3 ماه آینده” گفت: اتحادیه وزیر دارایی.

در حالی که دادن کمک به صادرکنندگان و واردکنندگان FM اعلام کرد که ترخیص خواهد شد در حال حاضر ضروری سرویس تا 30 ژوئن 2020 خواهد بود و کار 24/7.

“اگر مستقل مدیران یک شرکت باید قادر به نگه داشتن حتی 1 جلسه آن را باید نه به عنوان یک تخلف,” او اضافه شده است.

“نیاز اجباری از برگزاری جلسات هیئت مدیره است که آرام یک دوره 60 روز این آرامش برای دو محله” او گفت:.

با توجه به بار اقتصادیخالص مالیات بر درآمد مجموعه که در 14 مارس در ایستاده بود Rs 8.67 لاخ کرور با هدف تجدید نظر Rs 11.70 لاخ کرور. در سال گذشته مجموعه در طول مدت مشابه در ایستاده بود Rs 8.89 لاخ کرور با هدف Rs 12 لاخ کرور.


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>