زندانی هنر فروشنده مریم بون از زندان آزاد شده اوایل

مریم باشه. استفان Lovekin/گتی ایماژ

در فوریه 2019 از آن اعلام شد که قبلا نامی از شهر نیویورک فروشنده و با نفوذ فرهنگی شکل مری بون محکوم شده اند به خدمت 30 ماه در زندان و کامل 180 ساعت از خدمات اجتماعی برای جعل اسناد مالیاتی در سال 2009 در سال 2010 و 2011. این شرم آور آمار برای بون به خصوص به این دلیل که شواهد نشان داد که او می خواهم بارها و بارها mischaracterized هزینه های شخصی به عنوان هزینه های کسب و کار به منظور انجام کارهایی مثل عوض کردن آپارتمان و مغازه در هرمس. اما اکنون به نظر می رسد که بون باشید ممکن است تغییر: با توجه به Artnet, Boone بود به تازگی منتشر شده از, Danbury, کانکتیکات فدرال Correctional Facility پس از خدمت تنها 13 ماه از 30 ماه حبس.

بون که ظاهرا در حال حاضر ساکن در یک خانه نیمه راه در بروکلین قبل برنامه ریزی شده حرکت می کند به حبس در خانه خود شد و به احتمال زیاد اوایل منتشر شده از آنجا که این زندان که در آن او بود در خدمت حکم او به سرعت تبدیل شد سر چشمه برای COVID-19. در ماه مارس دادستان کل ویلیام بر حکومت است که کسانی که زندانی در FCI دنبوری که شرایط بهداشتی موجود و یا که در حال سالمندان می تواند واجد شرایط برای خانه حبس و با توجه به این که Boone است که 68 سال و در نتیجه در معرض خطر داشتن یک کشنده واکنش به این رمان coronavirus آن را حس می کند که او می تواند خارج از زندان برای خود ایمنی است.

به عنوان خوش آمدید به این حرکت مطمئنا برای Boone, این مهم است که توجه داشته باشید که اکثریت قریب به اتفاق مردم زندانی در امریکا نشده اند فراهم افتخار خدمت به جملات خود را از خانه به دلیل تهدید COVID-19. کاملا مخالف: زندانیان مجبور شده اند به تلاش برای نگه داشتن خود را امن در شرایط تنگ است که به خصوص خطرناک است با توجه به این ویروس است که می شود به مراتب بالاتر تهدید در ضعیف تهویه مناسب مناطق مانند گفتن Rikers Island.

بون رسمی تاریخ انتشار از زندان است که هنوز برای 1 جولای 2021 بنابراین در حال حاضر و پس از آن او را به احتمال زیاد تقسیم وقت خود را بین بروکلین در نیمه راه خانه امکانات و محل اقامت خصوصی. بون ممکن است یک بار تا به حال در شهر نیویورک در کف دست خود را, اما در حال حاضر هیچ کس نمی داند آنچه در این شهرستان خواهد شد نگاه و یا احساس می کنید مانند این زمان در سال آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>