در ادای احترام: 5 دلیل Irrfan Khan, ما همه سقوط در عشق با او

از شروع celluloid سفر در مجموعه تلویزیونی خیره کننده همه در فیلم هایی مانند Maqbool, Haider و طراح جنایی, کنده کاری خود را در سطح بین المللی به debuting در Netflix, Irrfan Khan چپ همه ما تمایل برای اطلاعات بیشتر

Tsalim در 29 مارس هند دهکدهای از دست داد یکی از متنوع ترین بازیگران, Irrfan Khan. دلخراش اخبار در آمد پس از این بازیگر بود بستری در واحد مراقبت های ویژه (ICU) از بمبئی Kokilaben Dhirubhai Ambani بیمارستان یک روز قبل به دلیل عفونت روده بزرگ.

عرفان که تا به حال فوق العاده حرفه ای فیلم پوشا از سه دهه بوده است مبارزه با اعصاب و غدد تومور پس از سال 2018 است. 54 ساله تحت درمان در انگلستان برای یک سال و در بازگشت به هند در ماه فوریه 2019 به شلیک آخرین فیلم Angrezi متوسط.

به عنوان ملت سوگوار Irrfan مرگ بهتر هند می پردازد ادای احترام به بازی های مبتکرانه بازیگر. ما نگاه در زندگی خود را, سفر, شروع, از, تئاتر, ترک بالیوود لال با اقدام فطرت و ساخت یک علامت در هالیوود است.

ورود در بالیوود

عرفان خان متولد شد در 7 ژانویه سال 1966 به یک کسب و کار خانواده در جیپور.

در حالی که خانواده اش می خواست او را برای پیوستن به خانواده کسب و کار خرید و فروش لاستیک عرفان بود دگرگون با cricketing جهان و می خواستم به یک حرفه ای در ورزش است.

اما زمانی که همه چیز روشن نشده بود به نفع خود او پیوست ملی مدرسه درام در سال 1984 به دنبال بازیگری است.

لحظه ای که در طول روز NSD

بازیگر خود را آغاز celluloid سفر از تلویزیون سریال مثل Sparsh, Shrikant, Chanakya, بهارات Ek Khoj سارا جهان, Hamara, Banegi Apni Baat و Chandrakanta.

عرفان خود ساخته بالیوود اولین بار در سال 1998 با یک cameo در سلام بمبئی. این فیلم به کارگردانی میرا نایر که در ادامه به بازیگران عرفان به عنوان اصلی سرب در سال 2006-درام به اسم.

عکسهای از Salaam Bombay. منبع: یوتیوب

در آنچه به نظر می رسید مانند یک مبارزه هرگز پایان در فیلم, صنعت, Irrfan همچنان به کار در اپرا صابون برای بهبود هنر خود و کسب یک زندگی “من آمد به این صنعت به داستان و فراموش سینما و من گیر کرده بود در تلویزیون گفت:” نگهبان.

یکی نیست به او عمل کرده و در یک رشته از فیلم که چهار در دفتر جعبه را ترک نیروگاه استعداد خود خسته شده اید.

اما 2001-تاریخی, درام, ‘سلحشور’ برنده 2 جوایز بافتا ساخت Irrfan یک چهره شناخته شده جهانی در مدار است.

در زمان زندگی لذت بخش به نوبه خود در سال 2003 با فیلم مانند Haasil و Maqboolیک Macbeth-سازگاری.

BTS از Maqbool

دقیقی ارایه عملکرد خود را به عنوان پیچیده و تاریک شخصیت در Maqbool, Irrfan وارد شده بود در فیلم هندی میباشد.

غیر متعارف & سرگرم کننده انتخاب

هنوز هم از Lunchbox. منبع: Netflix

عرفان یکی از آن نادر بازیگرانی که موفق به شکستن سقف شیشه ای با اجراهای فوق العاده ای. او بدون ترس در زمان خطرات (بعضی ها که به پایان رسید کار خود را) و انتخاب محتوا-محور ،

او موفق فیلم گراف رفت و رو به بالا با فیلم مانند زندگی در یک…مترو (cinemagoers شد شگفت زده برای دیدن ‘جدی’ بازیگر در یک کمیک آواتار), Paan Singh Tomar, New York, Mumbai Meri Jaan و Saat Khoon Maaf.

منبع: UTV Motion Pictures/Youtube

بدون شک در میان همه خود را جشن گرفته, فیلم, او را گرامی برای غیر متعارف انتخاب مانند صاحب Biwi Aur Gangster, حیدر Lunchbox, مادری, Quissa و Hisss.

عرفان سمان جای خود را در دل تماشاگران با نقش ها مانند یک dacoit در Paan Singh Tomar (که برای او جایزه بهترین بازیگر زن در 60 National Film Awards در سال 2012) در تحقیقی افسر در Meghna گلزار Talvarو essaying نقش Roohdaar در حیدر.

هنوز هم از حیدر. منبع: Shraddha Kapoor/Instagram

او همچنین خجالتی نیست و دور از ایجاد خود را به عنوان یک typecast سرگرمی-قهرمان فیلم هندی متوسط فولادوند فولادوند تک Karwaan D-روز Gunday و Billu.

به یاد داشته باشید زمانی که او ساخته شده همه ما در عشق سقوط با رعنا Chaudhary یک شخصیت دمدمی گیر کرده بین یک پدر و دختر در طراح جنایی? او آمیزش شیمی با Deepika Padukone چپ همه ما تمایل برای اطلاعات بیشتر.

این بازیگر کاریزماتیک ثابت کرد به همه که شما می تواند بخشی از جریان اصلی و نامتعارف جهان است.

شهرت بین المللی

پس از انجام این اسم (بر اساس Jhumpa Lahiri کتاب) بین المللی ارائه می دهد ریخت.

عرفان است که احتمالا تنها بازیگر هندی به بخشی از فرقه فیلم مانند آکادمی برنده جایزه میلیونر زاغه نشین و Life of Pi.

آن را در واقع یک لحظه افتخار برای عرفان زمانی که او از پله ها بالا رفت از اسکار مرحله هنگامی که میلیونر زاغه نشین برنده هشت جایزه از ده نامزد.

دیگر عرفان-starer انگلیس و آمریکا شامل مرد عنکبوتی شگفت انگیز Jurassic World و دوزخ با تام هنکس.

ارتقاء

با بازیگران از دوزخ

“در یک فصل که در بوق و کرنا بازگشت Debra Winger, این بازیگر هندی Irrfan Khan است که تولید برخی از بلندترین وزوز در HBO را در درمان” نوشت: نیویورک تایمز.

او همچنین ستاره دار در بریتانیا-آمریکا فیلم A Mighty Heart , که در آن او به تصویر کشیده و شخصیت یک رئیس پلیس.

در سال 2016 بازیگر خود را گسترش افق دید و اولین بازی خود را در OTT پلت فرم – Netflix بکشد در توکیو محاکمه که در آن او essayed نقش عدالت Radhabinod Pal تنظیم در پس زمینه جنگ زده ژاپن در سال 1946.

Irrfan Khan's 'Tokyo Trial' Tells the Story of a Forgotten Indian ...
عرفان خان به عنوان عدالت Radhabinod Pal در توکیو محاکمه

این بازیگر طراحی شده کار خود را با باز کردن تمام درها و از صمیم قلب در آغوش تمام جنبه های سینما.

مبارزه با یک بیماری نادر مانند یک جنگجو

فن و همکاران از فیلم برادری ویران شد و پس از عرفان اعلام کرد او تشخیص داده شده بود با یک بیماری نادر است.

که میلیون ها نفر از دعا و آرزوهای خوب ریخت و در, این بازیگر گفت: جهان او آماده بود برای مبارزه با جنگ. او همچنین مطمئن باشید طرفداران خود را که او باز خواهد گشت با ‘داستان های بیشتری برای گفتن’.

استاد سکوت عبارات

به عنوان وعده داده شده او به آرامی جنگیدند تهدید کننده زندگی تومور با شجاعت با خانواده اش در کنار او. یک سال بعد سلامت خود را بهبود و دلاور بود و در بازگشت به هند به ساقه Angrezi متوسط.

ایجاد یک پیوند ویژه ای با طرفداران

هر چند طرفداران شنیده بسیار کمی در مورد عرفان سلامت برای تقریبا یک سال او تاسیس یک کانال ارتباطی با آنها را از طریق توییتر.

در آوریل 2019 او اعلام کرد که بازگشت خود را به عشق و شور و تشکر طرفداران خود را برای عشق بی قید و شرط و حمایت “شاید جایی در تعقیب برنده شدن ما فراموش می کنیم چه مقدار از آن را به دوست. ما در آسیب پذیری ما یادآوری می شود. به عنوان من ترک من رد پا بر روی این مرحله از زندگی من من می خواهم به توقف سپاسگزار برای دریافت خود را بسیار زیاد دوست دارم و حمایت از آن ساکت در روند شفا. بنابراین من سفر به شما ضمن تشکر از شما از ته قلب من است.”

برای چند ماه آینده خود حساب توییتر پر شده بود با به روز رسانی در مورد فیلم های خود را. راستش به عنوان یک فن من برطرف شد هر بار که او هنوز توییتی. آن را مانند یک نشانه آن است که همه به خوبی.

حتی اگر سلامتی اش رو به وخامت گذاشته و در میان او ماند متصل شده و حتی تشویق طرفداران خود را با پیام های مثبت.

در ماه فوریه این سال او نوشته شده دلگرم کننده پیام در Hindi گفت: “صبر کنید برای من”.

عرفان را مهربانی و سادگی و فروتنی و حرکت اجراهای باید برای همیشه لطفا برای اچ در همه قلب ما و خاطرات.

خود را به عنوان سرسخت ترین تحسین من احساس می کنم عرفان تند و تلخ گفت و گو از خود فیلم Life of Pi آن را همه می گوید: گمان می کنم در پایان کل از زندگی می شود یک عمل رها اما آنچه همیشه لطمه می زند بیشتر است نه مصرف لحظه ای برای خداحافظی.

تمام تصاویر گرفته شده از: Irrfan Khan/توییتر

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>