در زمان تاج ایجاد کرد به نام Kourana است لب به لب از جوک

سیتپور: خواب آلودگی ایجاد کرد در اینجا به دست آورده ناخواسته تبلیغاتی پس از شیوع کروناویروس فقط به خاطر نام آن است.

واقع در حدود 20 متر از سیتپور منطقه مرکزی روستای با جمعیت 3,000 یک نام مشابه به این ویروس که ناشی از یک بیماری همه گیر ادعا جان هزاران نفر در سراسر جهان است.

Kourana در سیتپور را Sandana پلیس دایره تلفظ و املای متفاوت است. اما متوقف نشده حقه باز, نظرات روستاییان گفت.

روستای سر Manjushree Trivedi گفت Kourana دارای سنین-سابقه آن را به عنوان نزدیک به نقطه زیارت از Naimisharanya.

مقایسه آن را به کرونا بسیار مأیوس کننده است , او گفت:.

“Naimisharanya را chaurasi (84) کسی parikrama شروع می شود از این Kourana ایجاد کرد هر سال و نام آن ذکر شده است و حتی در Skanda Purana او گفت: با اشاره به اهمیت آن در حج است.

او افزود که Dwarkadhish معبد در روستای تحت نوسازی توسط وزارت گردشگری و خواهد آمد تا به عنوان یک مرکز زیارت در روزهای آینده.

“اما این بار این است که نام روستای ما حال ساخته شده است به یک شوخی ساکنان محلی آنیل Verma گفت.”این دردناک است به شنیدن این که روستای ما مرتبط است به نام بیماری همه گیر.”

یکی دیگر از ساکنان گفت: زمانی که روستاییان تماس پلیس و یا یک خط تلفن افراد در انتهای دیگر واکنش نشان می دهند در یک شیوه ای عجیب و غریب به دلیل نام محل.

Manjushree Trivedi, اما طول می کشد افتخار در گفت و تاکید کرد که همانطور که در حال حاضر شده است وجود دارد هیچ موردی از عفونت کروناویروس در روستا و یا حتی در منطقه است.

Kourana روستاییان به خوبی آگاه از تاج و به دنبال دستورالعمل دولت برای جلوگیری از گسترش آن, او گفت:.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>