در عکس: ساخته شده از ضایعات فلزی حتی Kohli یک فن از این مجسمه شگفت انگیز هنر

از هتل های لوکس به Virat Kohli را محل اقامت Namjoshi را درخشنده ضایعات فلزی مجسمه سازی می توان در سراسر هند است.

Under این اریب اشعه آفتاب بعد از ظهر 16-قد بلند و نفس گیر مجسمه های ‘Haryanvi تاو’ glistens در Gopal Namjoshi را باز هوا استودیو در Gurugram. ساخته شده به طور کامل از 300 کیلوگرم فلز تکه های مجسمه سازی یکی از Namjoshi آخرین و بیشتر تصفیه شده نصب. به صورت روزمره هنر خبره فلز تکه های جمع آوری شده از junkyards ممکن است به نظر می رسد غیر معمول و متوسط برای هنر است. اما maverick مجسمه ساز شده است upcycling ضایعات فلزی به تاسیسات برای نه سال گذشته.

ارتقاء

او 25 سال از زندگی حرفه ای به عنوان یک هنرمند جیپور-متولد Namjoshi دارای تجربه با طیف گسترده ای از رسانه ها – اعم از روغن روی بوم به مخلوط نقاشی های دیواری به زباله های پلاستیکی. اما آن تکه فلز که باید به دادگاه تجدید نظر بیشتر به او هنری. هر چند او خود را shies دور از اعتراف به آن Namjoshi شده بود یکی از پیشگامان در هند در ایجاد مجسمه از ضایعات فلزی است که در حال حاضر به یک حرفه و تمرین بیش از 100 هنرمند در سراسر کشور است.

زبان, به, بهتر, هند, Namjoshi سهام چگونه تکه فلز آمد به زندگی خود و نه به طور تصادفی و اتحاد حاکم در هنر خود از زمان.

این همه را با یک مرد تعمیر یک روروک مخصوص بچه ها

حدود 10 سال پیش و زمانی که Namjoshi هنوز ساکن جیپور او پس از نشستن در کنار جاده زمانی که یک مرد تعمیر یک روروک مخصوص بچه ها خود را گرفتار چشم. “من متوجه شدم که چگونه بسیاری از قطعات فلزی که دور انداخته شدن توسط او به عنوان قراضه. وقتی که من پرسید در مورد آن گفت که این می تواند به راحتی جوش به دیگر قطعات ماشین آلات.”

ایده گیر کرده با او بود اما تا مدتی بعد از آن او شروع به کاوش در دامنه تکه های فلزی در هنر است.

در آن زمان Namjoshi تا به حال بیش از صد نقاشی های دیواری نصب شده در اماکن در سراسر هند است. او همچنین کار با آبرنگ و نفت است. در یک نقطه او نگران چگونه فرهنگ غرب از ‘استفاده و پرتاب’ است wreaking ویران در محیط زیست ما است. این روند نیز مسری در میان آسیایی ها بودند که به طور سنتی بیشتر محافظه کار در استفاده از مواد.

الهام از هنرمندان دیگر Namjoshi مجموعه ای از ماموریت خود را به upcycle زباله به هنر است. یکی از محترم ترین آثار شامل 85 فوت قد درخت ساخته شده از زباله مثل دستمال کاغذی, پلاستیک, thermocol و وینیل. این درخت به گونه ای طراحی شده است که بیننده می تواند با آن ارتباط برقرار.

ارتقاء

“آن را دریافت فوق العاده ای تحسین اما در همان زمان برخی از افراد ایجاد آزار دهنده به خراب کردن تجربه برای دیگران. علاوه بر آن بود که پس از کار است که من نمیفهمد پلاستیکی بود نه برای من جذاب به عنوان یک رسانه هنری. که زمانی که من روشن به فلز قراضه” به اطلاع Namjoshi.

بازبینی خاطرات دلپذیر با آشغال فلزی

یکی از اولین این نسخهها کار با فلز بود و طاووس سری. “در جیپور طاووس شد و بازدید کنندگان به طور منظم به خانه ما. مادر من و من استفاده می شود به آنها غذا نیز می باشد. من تصمیم به دوباره حافظه که با این مجسمه.”
درخشنده طاووس مجسمه های ساخته شده از آهن زنگ زده زباله به تصویر کشیده ماهیت همزیستی و زیست محیطی حفاظت از محیط زیست.

از آن پس Namjoshi ایجاد کرده است بیش از 140 مجسمه های فلزی در همه اشکال و اندازه. در نزدیکی Damdama lake of Haryana, او به ایجاد یک مجموعه ای از 50 حیات وحش مجسمه به تصویر می کشد زندگی پادشاهی در شکوه کامل خود را. کار شده است بسیار قدردانی و همچنین از ذهن Namjoshi یک جایزه بین المللی برای سبز هنر و معماری است.

Namjoshi نصب در Virat Kohli محل اقامت

“این فوق العاده است برای دیدن بسیاری از هنرمندان در نظر گرفتن فلز به عنوان یک رسانه”

خود فلز مجسمه زینت پیشرو در هتل های لوکس دهلی, بمبئی و شهرهای دیگر و همچنین به عنوان اتاق نشیمن بسیاری از جمله هند کریکت کاپیتان Virat Kohli محل اقامت.

“زمانی که من شروع به کار با تکه فلز مردم بسیار شگفت زده شد به این مفهوم بود که به خوبی شناخته شده در هند قبل از. من گرامی این واقعیت است که در حال حاضر بسیاری از هنرمندان بازیافت چنین آشغال به عنوان یک رسانه است.”

Namjoshi خود را جمع آوری ضایعات فلزات عمدتا از کوچک و متوسط و فروشندگان. “من نمی قطع و یا تحریف قطعه در هر راه به جای من ترجیح می دهم به استفاده از آنها را به عنوان آنها در دسترس است. همین دلیل است که من ترجیح می دهم کوچکتر فروشندگان جایی که من می توانید انتخاب کنید و را انتخاب کنید تکه با توجه به میل من. من به طور کلی جلوگیری از بازدید در مقیاس بزرگ قراضه فروشندگان که در آن من باید برای پیدا کردن تکه های مناسب از یک کوه بزرگ از آشغال است.”

در وسیع 500 متر مربع. m. استودیو در Gurugram, Namjoshi با این نسخهها کار با یک تیم از چهار که به او کمک کند با, جوش, حمل و نقل و دیگر کار اضافی.

برای جانبازان مجسمه ساز کلید هنر نهفته در ماهیت همزیستی. “اگر شما مایل به همزیستی در صلح و آرامش با همه چیز در اطراف شما بهتر است برای تمرین حفاظت توسط خودتان. شما همچنین باید یاد بگیرند که برای تغییر و صلح با همه چیز” او توصیه می کند.
پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد هنر های زیبا در وب سایت خود را – http://gopalnamjoshi.com


همچنین بخوانید: هنرمند ایجاد شاهکارهای خشک برگ موز است که می تواند تا یک قرن!


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>