در عکس: Lockdown کردم شما احساس به دام افتاده اند ؟ در اینجا این است که چگونه یک شخص مسافر است مقابله

من مایل به بازگشت به طبیعت با احترام. من مایل به رفتن با مسئولیت بیشتر و ریختن تعصب. من مایل به پس گرفتن ذره ای از بی گناهی.

ارتقاء


با مثبت جمعی بهتر هند COVID-19 پوشش در دسترس است به زبان های منطقه ای نشریات به صورت رایگان. نوشتن به [email protected] برای جزئیات بیشتر.


منn من 36 سال از وجود به اصطلاح “بحران وجودی” تنها برانگيخته حس کنجکاوی. من دست و پنجه نرم را بیشتر حس همه گیر و احتمالی آن قطعنامه است. معیارهایی هر روز تغییر; تعاریف اقدامات ضد مرگ و میر, نرخ منطقهای مرزبندى اقتصادی و گرفتاری های بالینی ممکن است درمان های منحنی و مرگ و مرگ. آن است که غیر ممکن است برای نگه دارید تا با تمام این.

بزرگ مستند آشکار در سطح جهان در حال تغییر در شکل و نکته. آزادی به تنهایی جایگزین استراتژی های مقابله ای برای مبارزه با انزوا و کمبود مواد غذایی و ترس و خشونت و محض برای زنده ماندن.

دیوار بسته اند ما با زمان به منعکس کننده به تنهایی و حفر کردن به خاطرات. در گذشته من مکانیزم برای مبارزه با خواسته های زندگی شهری فرار شد–به کوه برای تنهایی, ماجراجویی, love, انرژی و قدرت. چنین تلاش غیر ممکن است در حال حاضر. ما جمعی بی مسئولیتی منجر به این بحران است.را دارد دستکاری با میزبان ما غیر قابل اجتناب است واقعیت ما باید مقابله با. جالب اینجاست که من همچنان به الهام گرفتن از من rendezvouses با طبیعت است.

من امیدوارم که به یک توریست دوباره در حافظه من در ادامه به یکی. من گذشته را در حافظه از مناظر وسیع و پر پیچ و رودخانه های واقع در زیر مفرد, دلهره آور, نامهربان هیمالیا.

رویکرد

من در دنباله به Goecha لا در سال 2014. یک ارتفاع بالا عبور قابل دسترس توسط تراورس کوه در هند. قبل از نزدیک شدن پاس باید عبور برای samiti دریاچه. سپس صعود آغاز می شود. از یک دیدگاه چند روح دیده می شود با نزدیک شدن به دریاچه.

خشم جاده

پرش به دشت های گسترده ای از لاداخ در اکتبر 2013. خشم جاده چالش سواران در سراسر جهان است. بسیاری از مایل به تجربه و تسخیر دسر سرد. در حقیقت وجود ندارد و فتح در اینجا تنها رفاقت.

شکستن

سریع به جلو به یک غروب در اسپیتی در سال 2017. کمتر شناخته شده پسر عموی Ladakh به هیچ وجه کمتر. در اینجا در رویکرد به تابو, یکی از بسیاری از روستاهای دور استراحت به شب dawns.

جمعی

ما در این با هم. بازحمت حرکت کردن را به اوج Kedarkantha, Uttarakhand آورده غریبه ها از سراسر هند هم به عنوان یک تیم. آنها تبدیل به دوستان کمک یکدیگر و مهاجرت از طریق snowfields برای رسیدن به بالا. یک نقطه که در آن جمعی است و واقعا خود به خود یک جامعه است. ژانویه 2018.

مقایسه

تحت جهان است. یکی از تجربیات منحصر به فرد از هیمالیا است که در آسمان شب است. کهکشان راه شیری تنها یک مدت محدود به کتاب های درسی امروزه اما نه کاملا. توسط بانک ها از رودخانه Baspa در Chhitkul هیماچال پرادش است. انفرادی و ناچیز در مقایسه با. سال 2019.

ارتقاء

آغاز

بسیاری باید اتفاق می افتد. سازمانی انتقال همراه با فردی تعهد مسیر رستگاری است. هدف را نمی توان زنده ماندن به تنهایی اما به اصلاح و ساخت. ما باید یاد بگیرند که برای به چالش کشیدن خودمان. این مسیر است که می تواند ما را به عقب; نه به گذشته بلکه به مسئول آینده. Shimla 2016.

من مایل به بازگشت به طبیعت با احترام. من مایل به رفتن با مسئولیت بیشتر و ریختن تعصب. من مایل به پس گرفتن ذره ای از بی گناهی.

(نوشته شده توسط Anirban ساها و ویرایش شده توسط Shruti Singhal)

Anirban Saha است یک سرگرمی عکاس بر اساس نویدا. او شده است در سفر به هیمالیا هند از سال 2005. او دو برابر کردن به عنوان یک حرفه ای و یک پدر دو کودکان نوپا. او در حال حاضر دیده می شود کبیر کوه و امیدوار به بازگشت به سفر در یک پست-تاج جهان است.

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>