در فیلم ” یکی برای تماشای,’ کیت Stayman-لندن Reimagines تلویزیون واقعیت به طور کامل فراگیر

یکی به دیده بان توسط کیت Stayman-لندن شماره گیری را فشار دهید تجارت

پس از انعقاد او زمان کار به عنوان سرب دیجیتال نویسنده برای هیلاری کلینتون در کمپین نویسنده کیت Stayman-لندن تصمیم گرفتند به سهولت سرخوردگی او را با ساختمان خود جهان. او به زودی سقوط به ایجاد جهان از اولین رمان یکی به تماشایکه مجموعه داستان خود را در برابر پس زمینه از یک تلویزیون نشان می دهد قدمت و بررسی موضوعات از بدن مثبت و پاپ فرهنگ مصرف با جذبه افسانه سفر و تلویزیون واقعیت های دراماتیک استعداد.

یکی برای تماشای چالش های رسانه های جریان اصلی به دنبال رسانه های جایگزین را منجر شود. به علاوه اندازه مدل و سازندگان محتوا را تبدیل به یک هنجار در سیستم عامل رسانه های اجتماعی اما صنعت سرگرمی است و در عین حال به دنبال. نگاهی به کارشناسی حق رای دادن که Stayman-لندن به آسانی اذعان به داشتن زیاده روی در هر فصل است. بیش از کسانی که 24 فصل هر سرب کاهش یافته است به همین قابل پیش بینی دسته بندی ها: راست, سفید (با چند استثنا) و نازک است.

همچنین نگاه کنید به: آخرین خواند: 5 پیش بینی ترین کتاب Debuting در ماه جولای

“من یک فن از لیسانس برای 20 فصل است. و در آن تمام وقت در هیچ نقطه ای است که نشان می دهد تا کنون منعکس آنچه در جهان واقع به نظر می رسد مانند” او گفت: ناظر. در ایجاد داستانی تلویزیون واقعیت نشان می دهد قدمت, Stayman-لندن مجموعه ای را به تصور یکی که هیچوقت حذف افراد از, رنگ, LGBTQ+ و جنس nonconforming افراد است. “این واقعا برای من مهم برای نوشتن این جهان که من آن را ببینید و به عنوان من آن را تجربه کنند.”

یکی برای تماشای شرح زیر است به علاوه به اندازه بلاگر Bea شوماخر از طریق سفر خود را از پذیرش خود و عشق است. پس از یک ویرانگر دل شکستگی Bea takesto او را بدنام وبلاگ OMBea, به بیان سرخوردگی او با قدمت واقعیت نشان می دهد اصلی فشار‘s فقدان متنوع نمایندگی. او را پست می رود ویروسی و Bea اراضی که در فصل آینده برای اولین بار به علاوه به اندازه ستاره.

“من فکر می کنم واقعا وجود دارد دو تحریک حوادث این رمان و برای اولین بار است که او صدای جیر جیر طوفان و پست وبلاگ که به ویروسی است که چه می شود مقدار زیادی از توجه. اما دیگر تحریک حادثه است که وجود دارد یک تغییر در اجرایی تولید کننده اصلی فشار آن می رود و از یک مرد که در حال اجرا را از زمان آغاز آن به یک زن است. که برای من مهم است چون من فکر می کنم این تصادفی نیست که ما مردان در حال اجرا تعداد زیادی از این را نشان می دهد و پس از آن همه از این بازیگران را مطابق با نر زل زل نگاه کردن است که مطابق به این زیبایی استانداردهای” Stayman-لندن گفت.

کیت Stayman-لندن طول می کشد مشترک استعارههای او مشاهده, مشاهده لیسانس و تبدیل آنها به طور کامل متوجه شخصیت. را وایات مثلا یک بازی در “قهرمان فوتبال” استعاره. در حالی که او را در آغوش این کلیشه او نیز عازم خود سفر: آمدن به شرایط با asexuality.

“من انجام بسیاری از کار با GLADD بیش از سال گذشته است. من هم هستم دوجنسی و به عنوان عجیب و غریب از آنجایی که من یک نوجوان بود به طوری عجیب و غریب هویت چیزی است که واقعا مهم است برای من” Stayman-لندن گفت. “من می خواستم به رنگ واقعا یک تصویر کامل از او به عنوان یک شخصیت و نوع تفکر در مورد این, شما می دانید, کشاورز, فوتبال, قهرمان, این کامیون که ما دیده ایم در کارشناسی در بسیاری از مواقع. و چگونه می تواند ما را واژگون که استعاره? چگونه می تواند او بود به طور کامل متوجه شدم جالب تر فرد از نوع تک بعدی ویرایش او احتمالا در یک نمایش شبیه به این؟”

کیت Stayman-لندن. مگ Vázquez

Stayman-لندن همچنین به معرفی یک مرد به همراه اندازه ثابت, Jefferson که در ابتدا به عنوان یک دلسوز گوش Bea مبارزات اما کمک می کند تا داستان توسعه به بررسی چگونه استانداردهای زیبایی تاثیر منفی مردان نیز هست.

“وجود دارد یک روایت کلی در جامعه ما است که شما به عنوان یک انسان با ارزش هستند اگر شما باید یک کار بسیار معمولی و زیبا بر روی بازوی خود را. و من فکر نمی کنم آن را فقط مردان که مطابق با استانداردهای زیبایی که موافق با این روایت است. من فکر می کنم مردان که خود را نا امن در مورد راه که آنها نگاه تمایل به خرید به این استاندارد حتی گاهی اوقات بیشتر. و می شود آن را حتی بیشتر مهم است برای آنها را به یک واقعا معمولی و مرسوم زن زیبا به تأیید خود را ارزش خود” Stayman-لندن گفت.

با این تلاش ها از ورود Stayman-لندن امیدوار است او داستانی جهان و انتقال به جهان واقعی است. او نشان دهنده رای اکثریت باید طرفداران برای گنجاندن فقط به عنوان Bea شد در طول فرآیند ریخته گری.

“که بخشی از نظام ارزشی خود را و بخشی از مسئولیت خود را به عنوان یک فرد سفید به گفتن من نیست قبول یک صندلی در پشت میز اگر هر کس دیگری دریافت نمی کند به در است که جدول بیش از حد است که چیزی خوب است. من فکر می کنم همه مردم سفید, شما می دانید اگر شما در حال خدمت در هیئت مدیره یک سازمان و یا خواسته می شود در پنل آن است که سخت به انجام است. فقط می گویند ” من نمی خواهم که صندلی در پشت میز مگر هر کس دیگری نیز می شود.”

شده اند وجود دارد برخی از گام های رو به جلو برای تنوع بخشیدن به نمایندگی در جریان اصلی سرگرمی. لیسانس حق رای به تازگی خود را اعلام کرد اولین بار, سیاه, کارشناسی نجومی ستاره 28 ساله مت جیمز. صدای بازیگر Jenny Slate پا کرده است به دور از نقش خود به عنوان دختر خانم در Netflix بکشد ضربه کارتون دهان بزرگ گفت: “شخصیت های سیاه در یک انیمیشن نمایش باید توسط مردم سیاه و سفید.” و سیاه و سفید بازیگران, مانند ونسا مورگاندر حال حمایت به صورت دقیق تصاویر از تنوع درون خود را نشان می دهد. هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن اما Stayman-لندن همچنان امیدوار.

“من فکر می کنم که آن را به اندازه کافی وقتی که ما دیگر آن را پیدا کنید قابل توجه زمانی که آن را فقط به آنچه فرهنگ ما زمانی است که مردم از همه هویت به تجربه قدرت گفتن داستان خود را و داستان خود را گفت: به همان اندازه. این یک زمان طولانی. من فکر می کنم آن را به یک مقدار زیادی از کار و بسیاری از تغییرات به وجود دارد. اما من فکر می کنم من فکر می کنم بخش بزرگی از آن است که مخاطبان درک خود را از قدرت و خواستار” Stayman-لندن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>