عکس ماریا Baranova-سوزوکی. Perrotin نیویورک

روز جمعه چند hyphenate عملکرد هنرمند متصدی و نگرشگر مایل گرینبرگ اولین قسط دوم خود را “درمان” سری جدید عملکرد, عنوان, PNEUMOTHERAPY (II) در Perrotin, New York. سری که گرینبرگ توسعه یافته در طول اقامت در Palais de Tokyo بهار گذشته توابع به عنوان یک توالی غیر از روایت آداب و رسوم که در طی آن هنرمند خرج می کند تا هفت ساعت با استفاده از بدن خود را در راه است که به طور کامل این محصول از غرایز خود را. گرینبرگ که مجذوب موقتی قبلا کارگردانی یک سری از عملکرد رویدادهای تحت عنوان Alphaville نوآر که صورت گرفت بیش از یک شب و به فصل تقسیم شده به نام “گرگ و میش” “شب هنگام” “نیمه شب” و “سپیده دم است.”

“این عملکرد مانند گذشته یکی از اولین و مهمترین حرکت در ایجاد فضای” گرینبرگ گفت: ناظر در روز پنج شنبه. “نصب و راه اندازی, معماری فرم و چگونه آن را نقش بر حواس مخاطبان عضو است من اولویت اول است. هدایت شده توسط خود من تکرارهای من سعی کنید به آمده تا با محیط است که می تواند در تسریع ظریف, حساس, پر انرژی, حرکات در مخاطبان است.” کلمه pneuomotherapy به طور خاص اشاره به درمان های پزشکی از ریه ها اندام های گرینبرگ مراجع به عنوان مرکزی برای عملکرد خود را. “ریه ها بسیار همراه در بسیاری از مکاتب مختلف فکری با غم و اندوه و با اشتیاق وجود دارد و چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که شما تنفس برای یک رقصنده و یا یک ورزشکار و یا یک مجری که در آن آن را بسیار در ارتباط به چگونه شما را اندازه گیری زمان و چگونه شما را اندازه گیری طول حرکات خود را,” او گفت:.

همچنین نگاه کنید به: یک هنرمند با دزد که به سرقت برده و کار او در شگفت آور مستند جدید

اینکه آیا یا نه یک عضو مخاطبان باقی می ماند به تماشای تمام کارایی که اجرا خواهد شد از ساعت 2 بعد از ظهر تا 8 بعد از ظهر لزوما نگرانی از گرینبرگ. بلکه او علاقه مند در چگونه ازدواج از برخی عملکرد ها و فضاهای فیزیکی می تواند اثرات قابل توجهی بر روی هر کسی تحمل شاهد صرف نظر از اینکه آنها این کار را برای ده دقیقه یا دو ساعت.

“من هرگز مذهبی اما من واقعا با وسواس مکان عبادت و آنچه را که به بدن انسان” گرینبرگ ادامه داد. “چرا یک نقل مکان کرد و به دنبال به سمت بالا در یک کلیسا یا معبد? چه تساوی ما نگاه به جلو به داخل? من علاقه مند به چه شکل می تواند بیرون کشیدن ما از بعضی جهات الهی است. من می خواهم برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد هنگامی که ما اجازه دهید زمان عمل بر آن اشکال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im