در دستیابی به موفقیت بزرگ هند توسعه Covid-19 کیت تست

دهلی نو: در عمده دستیابی به موفقیت در مبارزه با COVID-19 گیر کشور است, خوش شانس خود را برای اولین بار ساخته شده در هند’ کیت تست.

پونا-بر اساس تشخیص مولکولی شرکت Mylab کشف راه حل های Pvt با مسئولیت محدود خواهد رول کردن کیت تست از آن گیاه توسط چهار شنبه صبح.

یک تیم هسته ای از بالا biotechnologists رهبری مدیر عامل Mylab کشف راه حل Dr Hansmukh راول توسعه این کیت در یک و نیم ماه و تاییدیه از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) در روز دوشنبه.

تست کیت, هزینه 4,500 تومان, نیاز به تنها 2.5 ساعت به روند نتایج. معمولا طول می کشد 6-8 ساعت به نتایج COVID-19 انجام شد.

“ما با استفاده از تکنولوژی های تشخیصی مولکولی و نتایج بسیار دقیق است. ما پایبند به آخرین پارامترهای WHO (سازمان جهانی بهداشت) ” راول گفت: سرپرستان.

بر اساس این ایده از توسعه COVID-19 کیت تست در هند راول گفت که به زودی همه گیر را شکست در چین و دانشمندان در آزمایشگاه او در پونا رو درگیر در این فرآیند است.

“این در ماه ژانویه (دو ماه پیش) که ما تا به حال یک جلسه با ما تیم هسته ای که شامل زیستی فن Dr Gautam Wankhede Dr Shefali و چند کلید دیگر دانشمندان. تیم ما در حال تجربه در حال توسعه کیت تشخیص برای تشخیص پاتوژن و بار ویروسی نظارت است. بنابراین ما تا به حال تخصص و R&D شروع سریع.

“در عرض چند روز همه چیز شروع به شکل بالا. پس از چند هفته ما می دانستیم که ما زیستی فن موفق شده اند در حال توسعه کیت” راول و افزود: “و ما خوشحال به کشف که صبح دیروز ما نامه ای از ICMR تایید از موسسه ملی ویروس شناسی.”

Hasmukh راول مدیر عامل Mylab کشف راه حل ها/IANS

این biotechnologists گفت که هر شرکت می تواند ادعا می کنند که آن را توسعه داده است یک کیت تست اما چند معیار باید به ملاقات کرد و در نهایت این دولت است که تصویب این محصول قادر به ارائه یک نتیجه بسیار دقیق است.

“ما فرستاده شده توسعه کیت تست به موسسه ملی ویروس شناسی, the apex مرکز ICMR برای COVID-19 در هند. پس از آزمون جامع ما رو ICMR نامه در 23 مارس. به عبارت دیگر ما رو تایید به تولید (موضوع ویژگی های ترخیص کالا از گمرک) و تامین کیت های آزمایش. ما نیز تهیه شده که ویژگی های ترخیص و آماده برای تولید” راول مطلع است.

در یک پیشنهاد برای جلوگیری از بیماری همه گیر کوروناویروس این است که درخواست مقامات دولت به توده تست ویروس در مناطق آسیب دیده. اما ورزش می تواند انجام شود ارائه شده تست کیت وفور در دسترس است.

در موضوع تولید راول گفت که این هفته, 1 لاخ تست کیت خواهد بود اعزام. به تدریج حجم تولید را در رسیدن به 4.5 لاخ کیت های آزمایش در هر هفته است.

“فردا صبح تست کیت خواهد با عرضه از ما کارخانه تولید و در دسترس خواهد بود در سراسر هند در یک زن و شوهر از روز” راول گفت.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>