در ابتدا بهتر است هند دعوت هر یک به آن دست نشست. که شامل شما!

شما نظرات و سوالات و پیشنهادات و انتقادات همیشه به حال یک تاثیر قابل توجهی در ما و ما می خواهم برای ادامه توسعه این رابطه است.

در بهتر هند (TBI) ما همیشه بالید خودمان را در حال باز و شفاف در مورد روش های ما اهداف بلند مدت و روزانه ما تلاش برای الهام بخشیدن به مقیاس تاثیر در جامعه است.

ارتقاء

یکی به طور منظم نتیجه این ایدئولوژی شده است و ما همه دست به دست’ جلسات. برای کسانی که نمی دانند ممکن است این جلسات کسب و کار که در آن Dhimant, مدیر عامل شرکت, سهام با هر کارمند در شرکت های مختلف موفقیت (و هر گونه موانع) پلت فرم تا به حال پس از آخرین نشست.

با جوک ها و جریان آزاد مشاهدات در مخلوط هر کس می شود برای دیدن آنچه که هر تابع در آن شرکت می کند و به اشتراک گذاری در موفقیت است که ما همه در یک راه و یا دیگر کمک کرده.

جالب توجه است اگر همه دست به دست’ جلسات مشترک در اکثر شرکت ها معمولا این خصوصی و پشت درهای بسته برگزار شد و شاهد تعداد بسیار کمی. کارکنان بدیهی است و شاید سهامداران و را انتخاب کنید برخی از مشتریان.

به جای چسبیدن به این خوبی تاسیس ‘ما شما را به صحبت کردن’ رویکرد ما تصمیم گرفته اند به جای ادامه با ما بیایید همه بحث سیاست.

و همه ما به این معنی همه – از جمله هر یک از شما که در حال خواندن این.

(TL:DR: ما به شما خوش آمدید برای پیوستن به جریان زندگی ما ‘همه دست به دست’ در 3 ساعت IST, 6 مارس. شما می توانید ثبت نام برای یک اسلات اینجا. )

ما اجازه دهید همه بحث در’ سیاست

این یک ایده است که چند به نظر می رسد تلاش کرده اند (ما نمی تواند فکر می کنم از هر خاموش در بالای سر ما). پس از TBI یکی از اولین به چنین جلسه ای در هند حداقل.

این تمایل وجود دارد در میان شرکت ها به خجالتی و دور از باز کردن خود را در معرض نظارت عمومی و اجازه دادن به افراد خارج از حلقه تنگ رسیدن به آنها را می دانیم بهتر است. حتی طرفداران سرسخت یک شرکت به ندرت به می دانم که چگونه این شرکت ها ساخته شد, چگونه تصمیمات گرفته شده و آنچه که مردم در این شرکت در حال کار به سمت.

آنچه که به طور معمول می آید به خوبی ویرایش و براق مطبوعات است که به جهان خارج فقط آنچه را که آنها نیاز به دانستن از یک تصویر با نام تجاری نظر چیزی بیشتر و نه چیزی کمتر.

ارتقاء

ما اعتقاد داریم که شرکت های مانند مردم هستند. بله آنها باید خود جوش و زگیل می تواند با استفاده از concealers اما آیا ما واقعا نیاز به انجام این کار ؟

چرا نمی تواند واقعی و واقعی و اعتراف ما معایب و محدودیت های, اما ما همچنین باید یک هدف و دلیل وجود دارد و ما در حال تلاش برای رسیدن به آنها هر روز ؟

چرا بیشتر و بیشتر مردم در حل مشکل از ما (100 اعضای تیم در حال حاضر) لازم نیست تمام پاسخ ؟ همه ما خوانندگان, طرفداران, طرفداران و منتقدان مشتریان و همکاران – همه شما باید ایده های شگفت انگیز ما نگاه رو به جلو برای همیشه جلب کمک شما برای ادامه به ایجاد تاثیر بیشتر و آگاهی است.

بنابراین در روح بودن باز به علاقه و ایده ها و پیشنهادات و انتقادات – ما به شما خوش آمدید برای پیوستن به جریان زندگی ما ‘همه دست به دست’ در 3 ساعت IST, 6 مارس. شما می توانید ثبت نام برای یک اسلات اینجا.

لطفا توجه داشته باشید: این یک نشست مجازی پس لطفا به ما بپیوندید آنلاین. هر چند ما دوست دارم که همه شما در اینجا ما فاقد معنی میزبان یک زندگی واقعی جمع آوری از اندازه بزرگ است. پس لطفا ثبت ورود و شرکت در پخش زنده.

ما به شما یک دعوت ویژه!

ما همچنین می خواهم به ویژه shoutout به ما زمان خوانندگان. بسیاری از شما با ما بوده است نزدیک به 11 سال در حال حاضر!.

شما شده اند به سنگ بستر که بر اساس آن ما ساخته شده است بسیار است. و هر چند این اولین بار است که ما تا به حال این فرصت را به مانند یک ارتباط مستقیم با شما به طور همزمان همه ما باید احساس حمایت خود را در همه زمان ها.

شما نظرات و سوالات و پیشنهادات و انتقادات همیشه به حال یک تاثیر قابل توجهی در ما. ما می خواهم برای ادامه توسعه این رابطه است.

ما به شما یک دعوت ویژه لطفا به ما بپیوندید برای این دیدار بنابراین شما می توانید شنیدن افکار و دیدن چهره و لبخند, از کسانی که شما را پشتیبانی می کند.

ارتقاء

به امید دیدن شما وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>