غیر ممکن است غذاهای شرط وگان گوشت باقی بماند مرسوم در Covid-19 همه گیر

“غیر ممکن است مواد غذایی” همبرگر ساخته شده از گیاهی جایگزین برای گوشت و محصولات نشستن بر روی یک قفسه برای فروش در 15 نوامبر سال 2019 در شهر نیویورک است. آنجلا WEISS/خبرگزاری گتی ایماژ

در حالی که افزایش بیماری همه گیر کوروناویروس نیروهای دهها هزار نفر از رستوران ها و دیگر آجر و ملات کسب و کار به شاتر و تهدید به غرق شدن کل اقتصاد آمریکا به رکود اقتصادی مبتنی بر گیاه گوشت startup غیر ممکن است مواد غذایی معتقد است که از آن خواهد شد یکی از چند که در نهایت زنده ماندن این یک بار-در-یک-عمر فاجعه است.

روز دوشنبه غیر ممکن است مواد غذایی اعلام کرد و آن را به حال یک بسته 500 میلیون دلار سری F بودجه دور رهبری مبتنی بر کره Mirae Asset Global Investments یک سرمایه گذار جدید است. پس از آخرین دور دره سیلیکون مبتنی بر راه اندازی کرده است و در مجموع 1.3 میلیارد دلار در سرمایه گذاری خصوصی. قبلی سرمایه گذاران باشد. افق سرمایه گذاری Khosla Ventures و Temasek.

همچنین نگاه کنید به: چرا Coronavirus باعث کار از خانه افزایش نمی را شل غنی

غیر ممکن است غذاهای اصلی رقیب فراتر از گوشت دیده می شود قیمت سهم افت در چند روز گذشته به عنوان گسترده تر در بازار سهام چاله در coronavirus ترس است. اما این لزوما به این معنا نیست وگان گوشت رده محکوم شده است با این بیماری همه گیر. این درست است که هر دو غیر ممکن است مواد غذایی و فراتر از آن گوشت را به ناچار به دیدن یک شکست از رستوران خود را به عنوان شرکای Covid-19 مانع مردم از غذا خوردن اما در عین حال هر دو علامت های تجاری در حال انتظار برای دیدن یک جهش در تقاضا برای محصولات خود را در فروشگاه های مواد غذایی در سراسر کشور است.

“با این آخرین دور از جمع آوری کمک های مالی غیر ممکن است مواد غذایی دارای منابع برای سرعت بخشیدن به رشد و ادامه خواهد داد به رشد در یک فرار اقتصاد کلان محیط زیست از جمله زمان Covid-19 همه گیر” غیر ممکن است مواد غذایی’ Chief Financial Officer دیوید لی گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه.

غیر ممکن است مواد غذایی محصولات در دسترس هستند را انتخاب کنید فروشگاه های مواد غذایی در هشت متحده و زنجیره ای فست فود از جمله Burger King, سفید, قلعه Qdoba و Little Caesars.

این شرکت گفت: بودجه جدید استفاده خواهد شد به توسعه محصولات جدید مانند سوسیس غیر ممکن است و غیر ممکن است گوشت خوک و گسترش خرده فروشی حضور در بازارهای بین المللی به.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>