Impact Wrestling News: سابق NXT سوپراستار رسما بازگشت به شرکت

Deonna Purrazzo در تاثیر, کشتی, کمی بیش از یک ماه پس از او در میان ده ها تن از کشتی گیران منتشر شده توسط WWE با توجه به کروناویروس مربوط به نگرانی های مالی. سابق NXT سوپراستار بازگشت تایید شد روز سه شنبه این قسمت از تاثیرطریق یک vignette که معرفی طرفداران به او شخصیت جدید.

در ابتدای مقاله که تاثیر کشتی به اشتراک گذاشته شده در آن حساب توییتر رسمی Purrazzo شناسایی خودش را با نام مستعار “این Virtuosa.” او در ادامه به توضیح است که او را “برجسته توانایی های فنی” و “کشت قدردانی برای تعالی هنری” مجموعه خود را جدا از مردم به طور متوسط.

“به راستی فضیلت من باید حاوی کامل معادله برای موفقیت است که من پیاده سازی با دقت در آموزش منحصر به فرد است که نه تنها نهفته در روش اما در جنبش بین, اجازه می دهد واکنش ها به, نمی تواند در داخل محرک اما به درون ناخودآگاه من دانش است. من Deonna Purrazzo این Virtuosa.”

در حالی که بسیاری از دیگر کشتی گیران بودند که اجازه رفتن توسط WWE در اواسط ماه مارس هنوز برای امضای قرارداد جدید با تبلیغات Purrazzo بود قادر به بازگشت به NXT به سرعت به دلیل 30 روز noncompete بند برای کسانی که بخشی از سیاه-و-طلا نام تجاری فهرستی در زمان انتشار WrestlingNews.شرکت توضیح داده شده است. به طور معمول, اصلی فهرست کشتی گیران مجبور به صبر کنید حداقل 90 روز از تاریخ خود WWE انتشار قبل از آنها می توانید پیوستن به یک شرکت دیگر.

در طول زمان خود را در NXT, Purrazzo بود و بیشتر استفاده می شود به عنوان یک پایین کارت مجری در آن زنان را بدست آورد در حالی که همچنین ساخت گاه به گاه ظاهر بر روی صفحه اصلی و فهرست برنامه نویسی به عنوان یک تقویت استعداد. در مصاحبه اخیر خود در کشتی, Inc. روزانه پادکستهای 25 ساله اعتراف کرد که او پشیمان او تصمیم به ثبت نام با WWE در اواخر سال 2018 به جای ظاهر شدن در همه در pay-per-view که پیشنهاد شد در آینده AEW معاون اجرایی رئیس جمهور کودی رودز و دیگران.

علاوه بر این Purrazzo منعکس در فقدان فرصت در NXT در طول پادکست ظاهر نشان می دهد که او را تحت الشعاع قرار داده به دلیل چگونه WWE را استخدام جدید استعدادهای درخشان به منظور جلوگیری از آنها را از امضای قرارداد با تبلیغات رقیب. او همچنین متهم NXT تیم خلاق از پرداخت توجه زیادی به ایده های او نشان می دهد برای شخصیت او.

Purrazzo بود که نه تنها تاثیر کشتی آلوم منتشر شده توسط WWE در ماه گذشته. اخیر شایعات اما باید اشاره کرد به EC3 اذیت کردن علاقه AEW از طریق رسانه های اجتماعی به عنوان مخالف به بازگشت به شرکت که در آن او یک قهرمان جهان است. دریک ماوریک از سوی دیگر هنوز هم در حال استفاده در NXT به عنوان او همچنان در کشاکش به صورت موقت Cruiserweight Championship.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>