Immobilised در 34 توانیر مرد کرده و ایجاد تحرک دستگاه برای بازماندگان سکته مغزی

راه اندازی پس از سالها تحقیق پست تصادف ساخته شده است که آن را دشوار برای Subhasis به حرکت فن آوری را قادر می سازد بیماران به صرف زمان کمتر در بیمارستان.

ارتقاء

تیوی چالش های ما اغلب به نوبه خود از درس های مهمی است که ما را دارند. برای کارآفرین Subhasis بانرجی یک تصادف اتومبیل در سال 1998 تغییر زندگی خود را برای همیشه لطفا برای.

“در 31 اوت سال 1998 من در سفر به پونا از بمبئی و من به یک حادثه که در سمت چپ من با فیزیکی و شناختی معلولیت. من فقط 34 پس از آن. من تا به حال به استفاده از عصا و می تواند با توجه به چیزهایی که تنها برای چند دقیقه به عنوان من تا به حال در کوتاه مدت از دست دادن حافظه” را به یاد می آورد 56 ساله سنگاپور بر اساس کارآفرین.

در دو سال Subhasis ساخته شده و قابل بازیابی است. تجربه خود را ساخته شده او متوجه است که وجود ندارد هر تکنولوژی برای کمک به افراد مبتلا به فلج و یا تحرک مسائل.

نوآوری از تجربه شخصی

Dr Subhasis بانرجی: موسس و مخترع و مدیر عامل در SynPhNe

“من آموزش دیده به عنوان یک مهندس تولید, اما من تا به حال هیچ سابقه در تولید و مهندسی است. اما من شروع به فکر کردن اگر وجود دارد یک ابزار تکنولوژیک است. از این رو من تصمیم به دنبال یک کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی در Nanyang Technological University (NTU) در سنگاپور” به اطلاع Subhasis. او 43 هنگامی که او پیوست این برنامه در ژوئن 2007.

پس از اتمام دوره خود را به او آمد تا با SynPhNe یک دستگاه پوشیدنی است که قطار مغز و عضلات. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به افراد مبتلا به معلولیت های جسمی به دست آوردن عملکرد استقلال پس از سکته مغزی آسیب و یا از دست دادن تحرک به علت پیری است.

دستگاه توسعه داده شد در سال 2014 و راه اندازی تشکیل شد با همان نام که مقر آن در سنگاپور است. Subhashis تاسیس آن با جان هنگ خود استاد طراحی و مکانیک در NTU

این دستگاه دارای دو بخش است که نیاز به قرار داده شده بر روی سر در حالی که دیگر به فرسوده در دست است. پوشنده لباس می توانید در مورد فعالیت های خود را به عنوان سنسور اطلاع کاربر (و مراقب) در مورد کدام بخش از عضلات و مغز هستند و نه به درستی. این اطلاعات قابل مشاهده است بر روی یک کامپیوتر که امتیاز حرکات اصلاحی.

آزمایش های بالینی کمک بیش از 100 بيمار که پیشرفت در شرایط تحرک.

در سال 2018 به هنگام راه اندازی به فروش می رسد دستگاه خود را به Jurong جامعه بیمارستانی در سنگاپور برای بیماران سکته مغزی و درمان آن. راه اندازی نیز افتتاح شد مرکز آموزش در سنگاپور برای مردم دراز مدت معلولیت.

این SynPhNe دستگاه

در ماه جولای 2019, SynPhNe افتتاح شد مرکز درمان در بمبئی به نام SynPhNe مراقبت و درمان بیماران با استفاده از این فن آوری است. این راه حل نیز استفاده شده است که توسط چهار بيمارستان در بمبئی در حالی که بیماران از حیدرآباد و دهلی نو در حال مراجعه کننده به SynPhNe درمانگاه در بمبئی. به طور کلی آنها کمک 250 بيمار با پیشرفته معلولیت به عملکرد به طور موثر و بدون کمک.

“ایده پشت این نوآوری بود که نباید بستگی دارد پزشکان برای درمان خود را هنگامی که دکتر به بیمار نسبت در حال حاضر بسیار پایین” او صرفا.

سنگاپور بر اساس کارآفرین سهام سفر خود را بهبود تنظیم پا در یک کشور جدید با چالش های در راه, و چگونه او در نهایت راه اندازی سرمایه گذاری خود را با فن آوری های او توسعه یافته است.

از بمبئی به سنگاپور

توسعه فن آوری بود نه یک مفهوم بیگانه برای Subhasis و او سال ها وقت صرف ارائه راه حل های فن آوری.

متولد در لکنو خانواده اش به بمبئی نقل مکان کرد جایی که او مطرح شد. او خود را به اتمام لیسانس در مهندسی تولید در سال 1987 از کولاپور موسسه فناوری تحت شیواجی دانشگاه.

او مشغول به کار در تولید نقش با دو شرکت — جعبه فلزی و Grindwell نورتون. در ماه اوت سال 1989 او پیوست Boncon مهندسین مشاوره طراحی شرکت آغاز شده توسط پدرش در اواسط 1980s. آنها طراحی شده ماشین هایی که انجام فرآیندهای تولید برای شرکت آشامیدنی و دارویی و بخشهای تولیدی.

بنیانگذاران بانرجی و جان هنگ, 2012

“ما در ساخت با سرعت بالا ماشین آلات است که تسهیل و اتوماسیون صنعتی برای صنایع مختلف که از من شد ، من همیشه حل مشکل و این تجربه به من کمک کرد تا بهتر از آن را. من می خواهم به سفر برای کار تقریبا 15-20 روز در ماه برای کار” به اطلاع Subhasis.

او تقریبا پیشرو این شرکت به عنوان پدر او ومیگوید نسبت به بازنشستگی. اما ارسال این حادثه در سال 1998 چیز تغییر کرده است.

پس از تجربه تحرک و شناختی چالش های Subhasis در زمان به هنرهای رزمی و یوگا. این کمک مدیریت درد و بهبود دامنه توجه و رسیدن به سهولت حرکت.

در اوایل سال 2000 او نمی نیاز به هر گونه عصا. او متوجه ظرفیت بدن برای التیام هنگامی که با توجه به حق ورودی.

در طول این مدت خانواده مشاوره شرکت Boncon تعطیل. پس از اتمام چند دوره گواهی بر قدرت و تناسب اندام, آموزش Subhasis شروع به کار به عنوان یک درمانگر با Bodyworks, an ultra سلامت جامع مرکز. درمان, درمانگاه, بود, برای مردم با روانی و جسمی اختلالات. در این مرحله او شروع به دنبال راه حل برای حل این مشکلات است.

در اعمال و از طریق گرفتن NTU برای مهندسی پزشکی او هم مخلوط تمام پس انداز خود را به دنبال ، ایده این بود برای به دست آوردن دانش و ساخت چیزی برای کمک به مردم با قابل تحرک مسائل.

بالینی نمونه

“در آن زمان من مسائل شناختی به حال فروکش کرد. این سخت بود برای من به یاد داشته باشید همه چیز و درک مفاهیم. اما من قرار داده و در تمام ساعت ها و سخت کار می کرد. پس من نیز تا به حال تجربه کار من می تواند پایان این دوره در سال می گوید:” Subhasis.

او سپس مشغول به کار در یک دانشکده پزشکی برای دو سال تحقیق کاهش عملکرد در رابطه با سالمندان. در سال 2009 او سوار بر دکترای خود را که متمرکز بر مغز و عملکرد عضلات.

به دست آوردن تخصص لازم برای توسعه فن آوری

از 2009-2014, Subhashis تا به حال “سخت ترین پنج سال از زندگی من”. کسانی که پنج سال از او دور ساعت و شروع کار واقعی در SynPhNe. در واقع این دوره پایه و اساس SynPhNe.

Subhasis نوشت: چندین مقاله های پژوهشی همراه با او از بنیانگذاران. این کمک به دستیابی به کمک های مالی که بودجه پژوهش خود نتیجه را قادر می سازد او را به ریز لحن خود نوآوری است.

تحقیقات خود را کردم اعطای S$ 250,000 از سنگاپور-MIT داد و دیگری اعطای S$ 200,000 از ملی شورای تحقیقات پزشکی در سنگاپور و به دنبال آن یکی از بنیاد ملی تحقیقات. با این بودجه او می تواند آمد تا با نمونه اولیه آن بود و بزرگ تشکیل شده روی صفحه نمایش کامپیوتر.

“ایده این بود که به تهیه کردن به افرادی که تا به حال پیشرفته ناتوانی عملکردی. جان و تیم هرگز به این هدف ما کار خستگی ناپذیر برای توسعه بهترین نمونه” او اطلاع.

اگر چه او به سنگاپور به مطالعه انگیزه او بود که همیشه به بازگشت به هند برای حل این مشکلات در اینجا. او در نهایت هم که با باز کردن یک کلینیک و شروع عملیات در اینجا, اما این شرکت در سنگاپور است.

Subhasis با جان هنگ و پدر و مادر در دکترا مجلس 2014

“یکی از دلایل نخست من اینجا گیر در سنگاپور است که وجود یک اکوسیستم که در آن پژوهش و فناوری می تواند بیشتر توسعه یافته است. آب و هوا از بودجه های تحقیقاتی در هند است که به عنوان بزرگ به عنوان آن را در سنگاپور است. با کمک های مالی در اینجا ما قادر به اکتشافات جدید و پیشرفت های هر روز. این است که چرا این تکنولوژی می تواند به نور روز را مشاهده کنید,” او می گوید.

در حال حاضر پس از ساخت این دستگاه شده است مدرج هر سیستم است در قیمت S$ 4,000. این است که چرا SynPhNe افتتاح یک مرکز درمانی و با استفاده از این دستگاه در جلسات خود را.

برای یک ماه از جلسات روزانه در خانه آنها شارژ حدود 25.000 تومان در حالی که هر فرد جلسه در کلینیک است که در قیمت 1,250 تومان. تحت اجاره و یا خرید طرح بیماران می توانند انجام جلسات دو بار در روز و در نتیجه افزایش شانس خود را برای بازیابی به طور قابل توجهی کاهش هزینه در هر جلسه بیش از 50 درصد است. یک گزینه خرید برای کسانی که نیاز به این دستگاه بیش از دوره های طولانی تر به تازگی راه اندازی شده است برای کمک به
آنها را مدیریت هزینه ها بهتر است.

بهبود قابل توجهی در بیماران

بر اساس بمبئی-Beena Fernandes و آرون Fernandes تعطیلات شد در گوا در اواسط سال 2019 که Beena دچار سکته مغزی. این چپ او فلج شده و پس از هشت روز در ICU و 22 روز در بیمارستان او airlifted به بمبئی. آرون شروع به تحقیق در مورد فن آوری است که می تواند کمک به همسر خود را زمانی که او در سراسر SynPhNe.

“دلیل آن را برداشت توجه من بود که آن را متفاوت از سنتی درمان راه حل. در آن زمان همسر من بود به طور کامل فلج شده است. او نمی تواند صحبت می کنند و به سختی قادر به باز کردن چشم خود را. سمت راست او تا به حال برخی از جنبش اما او تا به حال هیچ کنترل بیش از عملکردهای بدن. او حتی تغذیه با کمک یک لوله می گوید:” 57 ساله تبلیغات حرفه ای.

Beena درمان آغاز شد و در ماه نوامبر با یک کارمند از SynPhNe بازدید از خانه خود را با دستگاه. از ماه نوامبر وجود داشته 120 جلسات برای Beena هر مدت یک ساعت.

“شده است وجود دارد 70 درصد بهبود در وضعیت او. او کردن لوله تغذیه می تواند صحبت کردن و راه رفتن. او چپ دست است و حدود 60 درصد بیشتر کاربردی تر از قبل می گوید:” آرون خوشبختانه.

او اکنون امیدوار است که او می تواند تبدیل به خودکفایی و حتی شاید بازگشت به پخت کسب و کار.

ارتقاء

موسس تیم (L به R) Ponvignesh Sivaraj (سر و فناوری) خانم Goh (بیمار), Soh یان مینگ (درمانگر) دافنه Menezes (آموزش سر)

“زمانی که من در وب سایت خود و تظاهرات, من متوجه شدم که آن را می تواند به خوبی کار می کنند. این تکنولوژی بسیار دقیق در اشاره به استفاده درست از عضلات و تمرینات را دنبال کنید. این باعث می شود آن را بسیار بهتر از درمان متعارف از آنجا که تجزیه و تحلیل و البته اصلاح اتفاق می افتد در زمان واقعی است. افراد باید قادر به پذیرفتن فن آوری های جدید به عنوان یک مداخله” او می گوید.

از آنجا که اکثر مکان ها تحت مستند با توجه به همه گیر SynPhNe آغاز شده است ارائه مجازی جلسات درمان بدون دستگاه.

Ketan Mamania یک حسابدار از بمبئی که جان سالم به در سکته مغزی چهار سال پیش. پس از آن او تا به حال مشکلات در حرکت انگشتان دست راست خود را. او تعداد بازدید SynPhNe درمانگاه در سال گذشته نبوده است قادر به بازگشت به درمانگاه.

از این رو او شده است در نظر گرفتن آنلاین جلسات درمان دو بار در هر روز.

“جلسات شده اند واقعا مفید است. من نیز تا به حال مشکلات با حرکت آرنج و شانه و کمر در علاوه بر این به انگشتان من. اما این تمرینات واقعا کمک به من,” او می گوید.

Dr Apoorva Ambolkai پیوست SynPhNe درمانگاه در اوایل سال گذشته به عنوان مغز و اعصاب متخصص فیزیوتراپی. در هفت ماه او با حداقل شش نفر و در زمان حدود سه جلسه در هر هفته.

“وجود دارد یک بیمار که سکته مغزی شد و قادر به حرکت دست راست خود را. با وجود فیزیوتراپی وجود نداشت بهبود” کشورهای 26 ساله از بمبئی.

پس از جلسه به مدت دو ماه او می تواند حرکت انگشتان دست خود را به عنوان به خوبی به عنوان درک یک بطری یا شیشه و هدف او تعیین کرده بود برای خودش.

“بهترین قسمت در مورد این دستگاه است که آن را فراهم می زمان واقعی تجزیه و تحلیل عضلانی که یکی از نیاز به کار بر روی بهبود تحرک. بیمار همچنین از شرکت کنندگان فعال در فرایند و مجموعه اهداف خود را. یک گزارش ارائه شده به آنها در پایان هر جلسه یک منبع از تقویت مثبت” او صرفا.

چالش ها آموخته و چه او نتواند در مورد هند

اگر چه Subhasis یک پژوهشگر موفق و کارآفرین که تحویل نتایج شده اند وجود دارد چند موانع در راه خود را.

“من خود کمک های مالی برای دوره در سنگاپور بود و به کار و مشاغل متعدد برای حمایت از خودم. علاوه بر آن برای من دشوار بود برای درک همه چیز به خاطر من انجام بهترین من شناختی اما من واقعا سخت کار می کرد” او می گوید.

چالش دیگر این است که شک و تردید در استفاده از فن آوری های جدید.

“متقاعد کردن مردم است که بیماران مبتلا به معلولیت می توانید درمان خود را با ابزار مناسب دشوار است. به عنوان مثال وجود یک مرد بود که نمی توانستم بازی گیتار برای 15 سال پس از دو سکته مغزی در سال 2008 و 2009. اما پس از نه ماه از درمان او می تواند بر روی صحنه انجام دهد. از این رو اثبات در پودینگ” او لبخند می زند.

Subhasis نیز سهام خود را با آموخته های ما.

  • یاد بگیرند و از یاد بردن: زمانی که شما رفتن به یک کشور جدید وجود دارد بسیاری از چیزهایی که شما باید به یاد بگیرند. شما ممکن است مورد استفاده قرار گیرد به قوانین مختلف اما هنگامی که شما به یک کشور جدید شما باید وفق دهند.
  • کار و مشاغل متعدد: مطالعه در خارج از کشور می تواند از نظر مالی تخلیه بنابراین همیشه به سختی کار و کار و مشاغل متعدد برای حمایت از خودتان.
  • گرفتن دکترا: زمانی که کار بر روی یک نوآوری شما باید تحقیقات خود را برای نشان دادن زنده ماندن و به دست آوردن برخی از کمک های مالی به صندوق این پژوهش است.
  • پرشور: Subhasis’ نوآوری ناشی از تجربه خود و از این رو او پرشور در مورد آن. همیشه آنچه شما در حال تلاش برای ارائه.

در حالی که تطبیق به سنگاپور زیادی وجود دارد که Subhasis نتواند در مورد هند است. او در ابتدا از هر دو ماه برای دیدن خود را هشتاد ساله پدر و مادر اما با توجه به همه گیر است که ممکن نبوده است.

“همانطور که می دانید, این کشور دارای یک حس قوی از جامعه و همسایه ها شده اند و واقعا مفید در این زمان. من نیز از دست رفت و آمد در سراسر کشور و مواد غذایی است. لیستی از چیزهایی که شما از دست می شود طولانی تر زمانی که شما زندگی می کنند در خارج” او لبخند می زند.

اگر چه bootstrapped در ابتدا راه اندازی در حال حاضر سرمایه گذاران فرشته که سرمایه گذاری کرده اند در مورد S$ 5 میلیون. در آینده آنها به دنبال اضافی S 6 میلیون دلار در بودجه به فن آوری خود را حتی بهتر است. دیگر از آن Subhasis نیز به دنبال همکاری با پزشکان در هند حاضر به پذیرش این فن آوری جدید.

علاوه بر این, آنها نیز به دنبال تحقیقات در SynPhNe به عنوان یک راه حل برای افرادی که با شروع زودهنگام پارکینسون و غذا به کودکان با حرکتی و شناختی معلولیت.

“خانواده ها معمولا disempowered وقتی که می آید به ارائه مراقبت برای عزیزان خود که عصبی مسائل. با موج مزمن و معلولیت در جهان ما نیاز به توانمند سازی مردم با بهره برداری از فن آوری است. من امیدوارم که SynPhNe می شود راه حل که به ذهن می آید برای هر کسی رو به تحرک و یا مسائل شناختی در سراسر جهان,” او می گوید: امضای کردن.

(ویرایش شده توسط Shruti Singhal)


ارتقاء

ایندکسر