صندوق بین المللی پول پروژه نرخ رشد هند در 1.9 درصد در سال 2020 در میان COVID-19

واشنگتن: از صندوق بین المللی پول روز سه شنبه پیش بینی رشد تولید ناخالص داخلی از 1.9 درصد هند در سال 2020 به عنوان جهانی اقتصاد بازدید بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ در دهه 1930 به دلیل مواج coronavirus همه گیر است که تقریبا متوقف شده تمام فعالیت های اقتصادی در سراسر جهان است.

با این رام پیش بینی هند به احتمال زیاد به ضبط آن بدترین عملکرد رشد پس از سال 1991 از آزادسازی. اما صندوق بین المللی پول در آخرین نسخه آن از دنیای اقتصاد گزارش داده هند به عنوان سریعترین رشد اقتصادهای نوظهور جهان است.

از آن میان تنها دو کشور بزرگ خواهد شد که ثبت نام مثبت نرخ رشد در سال 2020 است. دیگر اینکه چین که صندوق بین المللی پول پیش بینی نرخ رشد 1.2 درصد است.

“ما پروژه رشد جهانی در سال 2020 به سقوط به -3 درصد است. این است که جمع و جور کردن از 6.3 درصد از ژانویه سال 2020 یک تجدید نظر عمده ای بیش از یک دوره بسیار کوتاه,” هندی–آمریکایی گیتا Gopinath رئیس صندوق بین المللی پول اقتصاددان گفت:, و اضافه کرد که COVID-19 همه گیر به شدت تاثیر رشد در تمام مناطق.

رکود بزرگ

رکود بزرگ بود و بدترین رکود اقتصادی در سراسر جهان که به مدت 10 سال از سال 1929 شروع در بازار بورس نیویورک در وال استریت سقوط کرد و از بین برود میلیون ها نفر از سرمایه گذاران.

اکثر کشورهای پیشرفته اقتصاد گروه پیش بینی می شود قرارداد این سال از جمله ایالات متحده آمریکا (5.9 درصد) و ژاپن (5.2 درصد) انگلستان (6.5 درصد) و آلمان (7.0 درصد) و فرانسه (7.2 درصد), ایتالیا (9.1 درصد) و اسپانیا (8.0 درصد) صندوق بین المللی پول گزارش گفت:.

حتی با یک تیز ارتجاعی در مانده از سال و قابل ملاحظه مالی و پشتیبانی اقتصاد چین پیش بینی شده است به رشد در رام 1.2 درصد در سال 2020 است.

صندوق بین المللی پول گفت: چند اقتصاد در این منطقه پیش بینی شد به رشد در متوسط نرخ از جمله هند (1.9 درصد) و اندونزی (0.5 درصد) و دیگران پیش بینی به تجربه زیادی انقباضات (تایلند 6.7 درصد).

صندوق بین المللی پول گفت که دیگر مناطق پیش بینی شده برای تجربه شدید slowdowns و یا آشکار انقباضات در فعالیت های اقتصادی از جمله آمریکای لاتین (5.2 درصد) با برزیل را پیش بینی رشد در 5.3 درصد و مکزیک را در 6.6 درصد; در حال ظهور و در حال توسعه اروپا (5.2 درصد) با اقتصاد روسیه پیش بینی شده به 5.5 درصد است.

خاورمیانه و آسیای مرکزی (2.8 درصد) با عربستان سعودی را پیش بینی رشد 2.3 درصد با غیر نفتی در تولید ناخالص داخلی طرف قرارداد با چهار درصد و بیشترین اقتصاد از جمله ایران انتظار می رود قرارداد; و کشورهای جنوب صحرای آفریقا (1.6 درصد) با رشد در نیجریه و آفریقای جنوبی در انتظار 3.4 درصد و 5.8 درصد بود.

“این یک بحران شبیه هیچ دیگر وجود دارد و قابل توجهی است عدم اطمینان در مورد تاثیر آن بر زندگی مردم و معیشت” Gopinath گفت.

مقدار زیادی بستگی به شیوع این ویروس در اثر مهار اقدامات و توسعه درمان و واکسن که همه آنها سخت است برای پیش بینی.

علاوه بر این بسیاری از کشورها در حال حاضر با بحران های متعدد بهداشت بحران, بحران مالی و سقوط در قیمت کالا است که تعامل به روش های پیچیده, او گفت:.

با فرض اینکه همه گیر محو در نیمه دوم سال 2020 و سیاست که اقدامات صورت گرفته در سراسر جهان موثر در جلوگیری از گسترده شرکت ورشکستگی تمدید زیان کار و سیستم گسترده مالی سويه Gopinath گفت: پروژه های صندوق بین المللی پول رشد اقتصاد جهانی در سال 2021 به دوباره بجای اول برگشتن به 5.8 درصد است.

نرخ رشد هند در سال 2021 است که پیش بینی شده در 7.4 درصد در حالی که چین در 9.2 درصد است. ایالات متحده آمریکا شده است پیش بینی شده برای رشد 4.5 درصد و ژاپن 3 درصد صندوق بین المللی پول گزارش گفت:.

این است که واقعا بحران جهانی به هیچ کشور بخشوده شده است Gopinath گفت.

کشورهای متکی به گردشگری, سفر, مهمان نوازی و سرگرمی برای رشد خود را در حال تجربه بزرگ به خصوص اختلالات, او اضافه شده است.

بازارهای در حال ظهور و کشورهای در حال توسعه چالش های اضافی با سابقه ای وارونه در گردش سرمایه جهانی به ریسک پذیری دیگر کم و ارز فشارها در حالی که مقابله با ضعف سیستم های سلامت و محدود تر مالی فضایی را فراهم کند.

علاوه بر این, چندین اقتصاد وارد این بحران در دولت آسیب پذیر با رشد کند و سطح بدهی بالا اقتصاددان ارشد صندوق بین المللی پول نوشت.

اقتصادی جهان گزارش

با توجه به اقتصادی جهان گزارش ارتجاعی در 2021 بستگی دارد به شدت در گیر محو شدن در نیمه دوم سال 2020 امکان مهار تلاش می شود به تدریج کوچک به عقب و بازگرداندن مصرف کننده و سرمایه گذار اعتماد به نفس.

قابل توجه سیاست های اقتصادی اعمال شده اند گرفته شده در سراسر جهان با تمرکز بر انطباق عمومی مراقبت های بهداشتی مورد نیاز در حالی که محدود کردن تکثير به فعالیت های اقتصادی و سیستم مالی.

بهبود بینی فرض می شود که این سیاست اقدامات موثر در جلوگیری از گسترده شرکت ورشکستگی تمدید زیان کار و سیستم گسترده مالی و گونه های آن ،

هند به احتمال زیاد به ضبط آن بدترین عملکرد رشد پس از سال 1991 از آزادسازی این سال مالی به عنوان شیوع کروناویروس به شدت مختل اقتصاد, بانک جهانی گفت: در روز یکشنبه.

اقتصاد هند است و انتظار می رود به رشد 1.5 درصد به 2.8 درصد در 2020-21 مالی که آغاز شده در مارس 1, بانک جهانی گفت: در جنوب آسیا و اقتصادی تمرکز گزارش. آن را تخمین زده هند رشد خواهد کرد 4.8 درصد به 5 درصد در 2019-20 مالی به پایان رسید که در 31 مارس است.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>