من به پیوستن به نیروی کار مادران, سهام باردار کتی پری

واشنگتن دی سی: پس از آشکار خبر از بارداری در آخرین موزیک ویدئو, کتی پری پر کردن طرفداران خود را در جزئیات از بارداری. خواننده بازدید ‘Mikey Piff را SiriusXM’ نشان می دهد که در آن او خواسته شده بود که اگر بارداری برنامه ریزی شده بود.

با توجه به فاکس نیوز این 35 ساله خواننده اظهار داشت: “به خوبی آن را در تصادف. من بسیار سپاسگزار برای همه چیز است که من شده اند قادر به انجام کار و رسیدن به تمام اهداف که من نوع قادر به چک کردن لیست من و رویاها و زندگی من و زندگی تا کنون و من فکر می کنم من فقط در تلاش برای ایجاد این فضا در زندگی خود من که در آن من در حال اجرا نیست خودم بیش از حد کهنه و مانند شما می دانید ایجاد فضا برای چیزی جدید را به اتفاق می افتد مثل این.”

پری افزود: “و من فکر می کنم ما هر دو به دنبال به جلو به این بازه ی زمانی از زندگی و به اشتراک گذاری این طوری که نوع آن چگونه اتفاق می افتد, شما می دانید؟”

این خواهد بود که پری فرزند اول و دوم برای نامزد و بازیگر انگلیسی اورلاندو بلوم است.

شکوفه سهام a 9-year-old son فلین با همسر سابق خود Miranda Kerr.

از “باهم Calma’ خواننده نیز به اشتراک گذاشته شده چگونه او برنامه ریزی شده به فاش کردن اخبار به پدر و مادر او قبل از مادر او را از بین برد جای تعجب است. او توضیح داد که او تا به حال چاپ شده در اخبار برچسب شراب که مادرش قبل از پری می تواند برای خانواده خود را به عنوان او در نظر گرفته شده بود به انجام.

از ‘صدا’ خواننده را به یاد “او فقط آمد و شد به دنبال در شراب من است که او هرگز می کند و او را مانند” ‘این چیست ؟ و این که چگونه از آن اتفاق افتاده است. و من گفتم: “خوب شما خراب, تعجب, اما من حدس می زنم بچه را شهود بر خلاف هر گونه دیگر درست است؟”

ستاره هیچ وجه قصد کند کردن او به عنوان یک کودک و یک آلبوم در راه است. پری اظهار داشت:”…من به پیوستن به نیروی کار مادران در خارج وجود دارد” پری اعلام کرد. “و این است که یک نیروی بسیار قوی. و من دوست دارم آنچه من انجام دهید و آن را احساس نمی کند مانند کار و آن را به ارمغان می آورد من خیلی شادی, بنابراین من فقط می خواهم برای ادامه دولت که از شادی.”

به ‘آتش’ خواننده نازل بارداری با انتشار آخرین موزیک ویدئو برای آهنگ “هرگز فرسوده سفید’ در شب چهارشنبه. در این ویدئو او دیده می شود آشکار یک دست انداز نوزاد در پایان این ویدئو.

منبع: ANI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>