IITs در سراسر هند اعلام شغل برای آموزش فناوری و مدیر نقش. نحوه اعمال می شود.

فرصت های شغلی مختلف در سراسر بمبی—همه جزئیات در اینجا.

ارتقاء

تیاو COVID-19 pandemic منفی نهفته است امنیت شغلی برای میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان و با توجه به گزارش جهانی مشاوران هند تنظیم شده است به از دست دادن حدود 130 میلیون شغل با توجه به آن—با 40 درصد از آنها خواهد بود یقه آبی مشاغل.

که تعداد نگران کننده ای.

در یک زمان مثل این یکی از مهمترین و جستجو و پرسش در موتورهای جستجو مختلف در دسترس بودن فرصت های شغلی. در این مقاله ما به شما یک لیست از فرصت های شغلی را در سه بمبی هم اداری و فنی است.

1. IIT Kanpur

IIT Kanpur در مجموع از 21 فرصت های شغلی برای های مختلف فنی و اداری کادر پست. این خدمات عبارتند از دستیار ثبت نام دانش آموزان, مشاور, توسعه حرفه ای افسر جونیور سرپرست در تاریخ دستیار junior تکنسین راننده و غیره.

داوطلبانی که واجد شرایط هستند نیاز به درخواست آنلاین و یا قبل از 12 جولای سال 2020 است.

اینجا کلیک کنید برای پر کردن فرم ثبت نام.

2. بمبی مندی

جوانترین از بمبی است که دعوت از برنامه های کاربردی از فارغ التحصیلان و کسانی که خود را به دست آورده دکترا در گذشته بوده است.

با توجه به تبلیغات نامزدها که “پر از ایده و به دنبال یک محل به دنبال تحقیق و توسعه و آموزش در حمایت و ایجاد انگیزه در محیط زیست باید درخواست برای این موقعیت.”

زیر موقعیت های شغلی باز هستند – دستیار اساتید ورزشی, افسر, پروژه کاردانی, ارشد پروژه دانشمند پروژه اپراتور و پروژه کارکنان پشتیبانی. تمام جزئیات مربوط به نحوه درخواست و آخرین تاریخ برای هر موقعیت را می توان در اینجا.

3. IIT Kharagpur

وجود دارد 17 موقت موقعیت شده اند که تبلیغ برای IIT Kharagpur. علاقه مند و واجد شرایط داوطلبان باید برای اعمال بر روی کاغذ ساده ذکر کامل خود را از داده های زیستی همراه با گواهی نسخه از مشتریان و تقاضا پیش نویس (DD) از هزینه درخواست. DD باید کشیده شود به نفع IIT Kharagpur قابل پرداخت در خرگپور در و یا قبل از آخرین تاریخ ذکر شده در برابر هر موقعیت.

داوطلبان علاقه مند می توانند اینجا را کلیک کنید برای دسترسی به تمام موقعیت ها و جزئیات.

برنامه های کاربردی ممکن است فرستاده شده به: مسئول امور اداری (پروژه ها) با حمایت و تحقیقاتی و صنعتی مشاوره انستیتو تکنولوژی هند Kharagpur 721302.

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>